Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

2021-07-22 15:14

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika (Karolina Chapko) skorzysta z okazji, gdy Renaty (Ania Mrozowska) nie będzie w "Feel Good" i dobierze się do Damiana (Michał Lesień)! Kelnerka długo broniła się przed uczuciem do byłego kochanka, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przestanie się z tym już ukrywać! Dominika wszystko idealnie rozegra i znajdzie drogę do serca Damiana przez jego córkę, Luizę (Julia Zielińska), która ostatnio nieźle zaszła Renacie za skórę!

Dominika wróci do byłego kochanka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika już dłużej nie będzie kryć się ze swoimi uczuciami do Damiana. Kelnerka dość długo zarzekała się i oszukiwała zarówno samą siebie, jak i Renatę i Damiana, że już nic do niego nie czuje, jednak rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Przypomnijmy, że Dominika i Damian poznali się w czasach, gdy ona była jeszcze prostytutką, a ojciec Luizy - alkoholikiem. Wówczas obydwoje byli na dnie i to trzymało ich przy sobie.

Dominika postanowiła jednak wymazać ze swojego życia przeszłość i zaczęła nowe życie. Związała się z Sebastianem (Marek Krupski) i planowała z nim ślub, choć nie do końca wyrzekła się dawnych nawyków, gdyż ciągle sprzątała nago u Klemensa (Sebastian Perdek). Ostatecznie do ślubu nie doszło, ale na horyzoncie kelnerki pojawił się kolejny facet, z którym również miała już do czynienia. Stawicki (Piotr Borowski) był jednym z jej klientów, ale w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" ponownie postanowił się z nią związać. Kelnerka miała być na jego każde zawołanie. Zrobił z niej gosposię i kochankę, co z czasem przestało jej wystarczać. Dominika zerwała tą znajomość i z podkulonym ogonem wróciła do Renaty, gdzie przeżyła szok, gdy dowiedziała się, że jej przyjaciółka spotyka się z Damianem!

Patrz też: Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" Dominika robiła dobrą minę do złej gry i udawała, ze związek przyjaciół, który początkowo był udawany, gdyż oboje chcieli wzbudzić w niej zazdrość, co finalnie im się udało, wcale jej nie rusza! Jednak, gdy odkryła prawdę była oburzona tym, co ukartowali! Z czasem Damian zaczął inaczej patrzeć na Renatę, która pomogła mu ogarnąć własny biznes. Z boku wszystkiemu przypatrywała się Dominika, która tylko czekała na potknięcie koleżanki i okazja sama jej się natrafiła, gdy Renata skłóciła się z Luizą i okłamała Damiana w kwestii tatuażu i kradzieży pieniędzy! Jak widać ta sytuacja będzie miała swoje skutki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po po przerwie wakacyjnej! Dominika wykorzysta Luzie i w ten sposób wróci do Damiana? Bardzo możliwe, że kelnerka pod nieobecność Renaty, której nie ma obecnie na planie "Barw szczęścia" ugada się z Luizą i tak zdobędzie klucz do serca byłego kochanka! Karolina Chapko pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z Luizą, o której wyraża się w samych superlatywach! Podobnie odpowiedziała jej sama Luiza, która zawsze była wielką fanką Dominiki! Okazuje się, że panie spędzają czas również poza planem "Barw szczęścia", gdzie towarzyszy im również sam Damian!

- Po pracy w taki piękny wieczór z niesamowicie zdolną Julią @sally.auta2 ☀️☀️☀️☀️zdjęcie zrobił @glowackimichallesien - podpisała zdjęcie.

Jednak to nie wszystko, gdyż chwilę wcześniej na jej relacji pojawiło się zdjęcie Damiana z rodziną. Jej były kochanek siedzi przy jednym ze stolików w "Feel Good" właśnie z Luizą, a także Mirkiem (Oliwier Kozłowski), a sama Dominika nazywa ich "swoją ekipą". Tym wpisem kelnerka nie pozostawia żadnych złudzeń! Pod nieobecność Renaty już zadomowiła się w rodzinie Damiana i nawet się z tym nie kryje! Czy to oznacza, ze plan Dominiki się powiódł? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej! Jednak jedno jest pewne! Sam Damian nie będzie miał temu nic przeciwko! W końcu sam ciągle coś czuje do Dominiki i tak naprawdę blokowało go to w relacji z Renatą, więc gdyby Dominika odważyła się na taki krok, to z pewnością by jej się poddał!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Górki za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)
Barwy szczęścia. Luiza (Julia Zielińska), Mirek (Oliwier Kozłowski), Damian (Michał Lesień)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Luiza (Julia Zielińska), Mirek (Oliwier Kozłowski), Damian (Michał Lesień)Barwy szczęścia. Luiza (Julia Zielińska)
Najnowsze