Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

2021-07-22 15:14
Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy
Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika (Karolina Chapko) skorzysta z okazji, gdy Renaty (Ania Mrozowska) nie będzie w "Feel Good" i dobierze się do Damiana (Michał Lesień)! Kelnerka długo broniła się przed uczuciem do byłego kochanka, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przestanie się z tym już ukrywać! Dominika wszystko idealnie rozegra i znajdzie drogę do serca Damiana przez jego córkę, Luizę (Julia Zielińska), która ostatnio nieźle zaszła Renacie za skórę!

Dominika wróci do byłego kochanka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika już dłużej nie będzie kryć się ze swoimi uczuciami do Damiana. Kelnerka dość długo zarzekała się i oszukiwała zarówno samą siebie, jak i Renatę i Damiana, że już nic do niego nie czuje, jednak rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Przypomnijmy, że Dominika i Damian poznali się w czasach, gdy ona była jeszcze prostytutką, a ojciec Luizy - alkoholikiem. Wówczas obydwoje byli na dnie i to trzymało ich przy sobie.

Dominika postanowiła jednak wymazać ze swojego życia przeszłość i zaczęła nowe życie. Związała się z Sebastianem (Marek Krupski) i planowała z nim ślub, choć nie do końca wyrzekła się dawnych nawyków, gdyż ciągle sprzątała nago u Klemensa (Sebastian Perdek). Ostatecznie do ślubu nie doszło, ale na horyzoncie kelnerki pojawił się kolejny facet, z którym również miała już do czynienia. Stawicki (Piotr Borowski) był jednym z jej klientów, ale w ostatnim sezonie "Barw szczęścia" ponownie postanowił się z nią związać. Kelnerka miała być na jego każde zawołanie. Zrobił z niej gosposię i kochankę, co z czasem przestało jej wystarczać. Dominika zerwała tą znajomość i z podkulonym ogonem wróciła do Renaty, gdzie przeżyła szok, gdy dowiedziała się, że jej przyjaciółka spotyka się z Damianem!

Patrz też: Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" Dominika robiła dobrą minę do złej gry i udawała, ze związek przyjaciół, który początkowo był udawany, gdyż oboje chcieli wzbudzić w niej zazdrość, co finalnie im się udało, wcale jej nie rusza! Jednak, gdy odkryła prawdę była oburzona tym, co ukartowali! Z czasem Damian zaczął inaczej patrzeć na Renatę, która pomogła mu ogarnąć własny biznes. Z boku wszystkiemu przypatrywała się Dominika, która tylko czekała na potknięcie koleżanki i okazja sama jej się natrafiła, gdy Renata skłóciła się z Luizą i okłamała Damiana w kwestii tatuażu i kradzieży pieniędzy! Jak widać ta sytuacja będzie miała swoje skutki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po po przerwie wakacyjnej! Dominika wykorzysta Luzie i w ten sposób wróci do Damiana? Bardzo możliwe, że kelnerka pod nieobecność Renaty, której nie ma obecnie na planie "Barw szczęścia" ugada się z Luizą i tak zdobędzie klucz do serca byłego kochanka! Karolina Chapko pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z Luizą, o której wyraża się w samych superlatywach! Podobnie odpowiedziała jej sama Luiza, która zawsze była wielką fanką Dominiki! Okazuje się, że panie spędzają czas również poza planem "Barw szczęścia", gdzie towarzyszy im również sam Damian!

- Po pracy w taki piękny wieczór z niesamowicie zdolną Julią @sally.auta2 ☀️☀️☀️☀️zdjęcie zrobił @glowackimichallesien - podpisała zdjęcie.

Jednak to nie wszystko, gdyż chwilę wcześniej na jej relacji pojawiło się zdjęcie Damiana z rodziną. Jej były kochanek siedzi przy jednym ze stolików w "Feel Good" właśnie z Luizą, a także Mirkiem (Oliwier Kozłowski), a sama Dominika nazywa ich "swoją ekipą". Tym wpisem kelnerka nie pozostawia żadnych złudzeń! Pod nieobecność Renaty już zadomowiła się w rodzinie Damiana i nawet się z tym nie kryje! Czy to oznacza, ze plan Dominiki się powiódł? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej! Jednak jedno jest pewne! Sam Damian nie będzie miał temu nic przeciwko! W końcu sam ciągle coś czuje do Dominiki i tak naprawdę blokowało go to w relacji z Renatą, więc gdyby Dominika odważyła się na taki krok, to z pewnością by jej się poddał!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Łukasz zastąpi Kasię Umińską? Wykorzysta tęsknotę Górki za Sycylią i weźmie się za Sadowskiego?

Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)
Autor: Instagram Barwy szczęścia. Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska)
Barwy szczęścia. Luiza (Julia Zielińska), Mirek (Oliwier Kozłowski), Damian (Michał Lesień)
Autor: Instagram Barwy szczęścia. Luiza (Julia Zielińska), Mirek (Oliwier Kozłowski), Damian (Michał Lesień)Barwy szczęścia. Luiza (Julia Zielińska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze