Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

2021-07-29 19:10

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Darka (Andrzej Niemyt) dojdzie do prawdziwej rewolucji? Bardzo możliwe, że gej nie będzie marnował czasu i szybko dojdzie do siebie po bolesnym rozstaniu z Władkiem (Przemysław Stippa). Niestety obu Singapur wyszedł bokiem, a ich związek na odległość nie przetrwał... W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek zaangażuje się w znajomość z szczególnie bliską mu kobietą, a na dodatek równie szybko zostanie nawet ojcem! Czy gej zmieni orientację i ułoży sobie życie u boku nowej ukochanej?

Gej Darek zmieni orientację i zostanie ojcem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Darka już nic nie będzie takie samo! Związek i bolesne rozstanie z Władkiem sporo go kosztowały. Niestety po raz kolejny sprawdziło się znane wszystkim powiedzenie, że ze związku na odległość nie przynoszą nic dobrego. Podobnie było w przypadku pary gejów w "Barwach szczęścia". Ostatnio nie działo się u nich najlepiej, a wyjazd Władka do Singapuru tylko skomplikował sprawę. Cieślak tak bardzo zaangażował się w pracę, że świata poza nią nie widział, z kolei Darek stał się dla niego niewidzialny. Na domiar złego w Singapurze związki homoseksualistów nie miały racji bytu. Zdruzgotany i rozgoryczony Janicki wrócił z powrotem do Polski i stracił już jakiekolwiek nadzieje na uratowanie swojego związku. Jednak wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek w końcu się pozbiera i szybko ułoży sobie życie tylko tym razem... z kobietą!

Patrz też: Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Przyjaciel zrujnuje mu życie!

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Janicki zmieni orientację i ułoży sobie życie u boku przyjaciółki? Przypomnijmy, że przed laty Darek był już w związku ze swoją licealną miłością, Gabrysią (Marta Juras). Niestety Darek bardzo skrzywdził dziewczynę, gdyż długo krył przed nią swą prawdziwą orientację, a na dodatek zerwał z nią bez słowa wyjaśnienia. Teraz po rozstaniu z Władkiem, sam na własnej skórze przekonał się, jak potraktował Gabrysię, gdyż to on został porzucony i zraniony.

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jeszcze raz spróbuje odnaleźć się w związku z kobietą? Wiele na to wskazuje, gdyż Darek bardzo zbliży się do ich wspólnej przyjaciółki Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz), która do niedawna sama podtrzymywała go na duchu! Janicki będzie spędzał każdą wolną chwilę z jej synem Grzesiem (Noah Culbreth), w którego przeleje sporą sportową miłość! Janicki zacznie traktować syna Beaty niczym swojego potomka!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Sławka odejdzie od męża dla Justina. Kompletnie zwariuje na punkcie przyjaciela Patryka!

Na Instagramie Noaha Culbretha, czyli Grzesia z "Barw szczęścia" pojawiły się zdjęcia z Darkiem Janickim! Obaj panowie uśmiechają się od ucha do ucha i dobrze bawią się w swoim towarzystwie, o czym świadczy wymowny opis zdjęcia!

- Dziś przedstawiam Wam osobę, która sprawia, że czas na planie jest wyjątkowy. To najwspanialszy serialowy wujek@andrzejniemyt. Dziękujemy za troskliwą opiekę, uważność, zrozumienie i za wspaniałą zabawę już od kilku lat! ❤❤❤ - opisał zdjęcie sam Grześ z "Barw szczęścia".

Na zdjęciach widzimy jak zadowolony Darek trzyma Grzesia na rękach, dzięki czemu wygląda niczym prawdziwy ojciec, który pęka z dumy, gdy widzi sukcesów swojego syna. Świadczyć o tym może medal, który zawisł na szyi Janickiego. Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Grześ pójdzie w ślady swojego autorytetu i również będzie się spełniał jako piłkarz! Bardzo możliwe, że taki potencjał odkrył w nim sam Darek, który w poczuł instynkt tacierzyński i właśnie w ten sposób stara się go zrealizować!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Darek zwiąże się z Beatą i wspólnie stworzą Grzesiowi prawdziwy dom? Przypomnijmy, że Janicki zawsze miał dobre relacje z samą Beatą , jak również z jej synem, więc tak naprawdę po rozstaniu z Władkiem nic nie stoi im na przeszkodzie! Czy Darek zmieni orientację i stanie się dla Grzesia ojcem? Przekonamy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Patrz także: Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

Barwy szczęścia, odc. 2406: Darek (Andrzej Niemyt), Beata (Anita Jancia-Prokopowicz), Grześ (Noah Culbreth)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odc. 2406: Darek (Andrzej Niemyt), Beata (Anita Jancia-Prokopowicz)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze