Barwy szczęścia. Sławka odejdzie od męża dla Justina. Kompletnie zwariuje na punkcie przyjaciela Patryka!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Sławka odejdzie od męża dla Justina. Kompletnie zwariuje na punkcie przyjaciela Patryka!

Barwy szczęścia. Sławka odejdzie od męża dla Justina. Kompletnie zwariuje na punkcie przyjaciela Patryka!

2021-07-23 14:43

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) podejmie ważną decyzję życiową! Jezierska będzie miała już dość Kornela (Jakub Bohosiewicz), gdyż uzna, że ich związek już dawno się wypalił i tak naprawdę wcale już nie kocha męża! W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej mama Patryka (Konrad Skolimowski) postawi wszystko na jedną kartę dla Justina (Jasper Sołtysiewicz), dla którego kompletnie straciła głowę i jest przekonana, że kochanek myśli podobnie! Spotka się z nim i czym prędzej przekaże mu dobre wieści!

Sławka zostawi męża dla kochanka w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach miłość do Justina kompletnie zaślepi Sławkę. Kobieta nie będzie mogła jeść ani spać, gdyż ciągle będzie myślała o swoim młodszym kochanku. Bardzo zaboli ją, że przez Patryka, Justin odszedł z pracy w ich rodzinnym interesie. W końcu wtedy mogła częściej spotykać się po kryjomu z przyjacielem syna i spędzać z nim upojne chwile, a teraz pozostały tylko wspomnienia. W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Sławkę najdzie na przemyślenia. Jezierska dojdzie do wniosku, że już dłużej tak nie może, gdyż kochanek jest dla niej zbyt ważny, aby spotykać się z nim po kątach. Sławka zdecyduje się odejść do męża i na poważnie związać się z Justinem!

Patrz też: Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Nie będzie mógł tego przeżyć!

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej sytuacja w domu Jezierskich będzie dość napięta. Sławka będzie chodziła poddenerwowana, gdyż tęsknota za kochankiem odbierze jej rozum. Wszystko nie umknie uwadze Kornela, który postanowi urządzić jej awanturę! Bardzo nie spodoba mu się podejście żony do ich pieniędzy. Zarzuci jej, że zrobiła w ich pięknej posiadłości darmową strefę spa dla służącej Ani (Hanna Klepacka) i jej gacha Ryśka (Sebastian Stankiewicz).

W 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Kornel nie będzie świadomy, że jego żona nie zezwoliła służącym na korzystanie ze spa zupełnie za darmo! Pewnego dnia Ania nakryła jego żonę jak ta paradowała po ich pięknej wilii z młodszym kochankiem tylko w samym szlafroku! Służącą od razu poznała, że coś jest na rzeczy, ale Sławka w obawie przed mężem dogadała się z nią, że ona nie powie nikomu o tym co widziała, a w zamian ona i Gawron, którego z resztą sama bardzo polubiła, będą mogli korzystać z dobrodziejstw spa!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Sławka już do końca oszaleje! Matka Patryka znajdzie sobie kolejnego kochanka i zaproponuje Justinowi trójkąt?

Oprócz tego w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po  przerwie wakacyjnej zarzuci żonie, że nie umie zarządzać ich pieniędzmi, które wydaje je na pierdoły, a niego samego traktuje wyłącznie jak bankomat. Poza tym, że wyrzuci jej, że jest strasznie samolubna, myśli wyłącznie o sobie i nie umie dogadać się ani z Patrykiem ani Jowitą (Magdalena Żak). Jego słowa tylko wzburzą Sławkę, która nie pozostanie mu dłużna. Jezierska wykrzyczy mu prosto w twarz, że czuje się już dla niego nieatrakcyjna i niepociągająca, przez co przestał się nią w ogóle interesować, tylko wiecznie wylewa na nią swoje żale i pretensje! Małżonkowie poprztykają się do tego stopnia, że wkurzony Kornel zamknie się w swoim gabinecie, z kolei Sławka wyjdzie z domu, trzaskając drzwiami!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Dominika wykorzysta nieobecność Renaty i wróci do Damiana! Ugada się z jego córką i wbije przyjaciółce nóż w plecy

Po ostrej kłótni z mężem w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka dojdzie do wniosku, że związek z Kornelem tylko ją dołuje i powoduje, że ciągle chodzi smutna. Jej mąż jest zupełnym przeciwieństwem Justina, który akceptował ją taką, jaką jest i świetnie bawił się w jej towarzystwie. Właśnie ta myśl popchnie Jezierską do ważnych decyzji. Sławka uzna, że powinna rozwieść się z Kornelem i związać się z młodszym kochankiem, przy którym naprawdę jest szczęśliwa. Jezierska nie będzie długo czekać i czym prędzej o swojej decyzji będzie chciała poinformować Justina, gdyż będzie przekonana, ze młody Kanadyjczyk ma takie samo podejście co ona!

Jeszcze w 2468 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zadzwoni do kochanka i poprosi go o jak najszybsze spotkanie w parku. Sławka będzie czuła się bardzo pewnie, gdyż nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Skotnicki bardzo chętnie przyjmie ją do swojego łóżka! Jednak jak w rzeczywistości na jej decyzję zareaguje Justin? Czy będzie równie entuzjastycznie nastwiony do tego pomysłu? Przekonamy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Patrz także: Barwy szczęścia. Łukasz zrezygnuje z Kasi i Ksawerego. Zrobi to dla pieniędzy!

Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Żabcia (Hanna Klepacka)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Żabcia (Hanna Klepacka)
Najnowsze