M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

2021-08-04 17:34
M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

W nowym sezonie "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) nagle pojawi się w Warszawie. Okaże się, że z powodu problemów z Anią (Gabriela Świerczyńska) postanowiła rzucić pracę w Niemczech i zdecydowała się wrócić na stałe do Polski. Swoje pierwsze Marta kroki skieruje prosto do mieszkania Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Wojciechowska znajdzie doskonały pretekst do zamieszkania u boku byłego męża. Marta szczególnie zwróci uwagę na zdjęcie ze ślubu Budzyńskich... Co na to Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość"? Czy pozwoli, aby była żona zniszczyła jej szczęśliwe małżeństwo z Budzyńskim?

Marta w "M jak miłość" wróci, żeby odebrać Magdzie Andrzeja?

W 1596 odcinku "M jak miłość" nastąpi niespodziewany powrót Marty do Warszawy. Szybko wyjdzie na jaw, że była żona Budzyńskiego rzuciła intratną posadę w Niemczech i wróciła na stałe. Jako powód poda problemy z dorastającą Anią, ale jej uwaga będzie skierowana tak naprawdę gdzie indziej... Czy samotna Marta spróbuje odbić Magdzie Andrzeja? 

Przypomnijmy - małżeństwo Marty i Budzyńskiego w "M jak miłość" nie należało do udanych. Budzyński miał wtedy skłonność do romansów, które zresztą doprowadziły do poważnych kłopotów. Oskarżenie męża o gwałt to było już dla Wojciechowskiej za dużo i w końcu sama znalazła sobie mężczyznę, który wtedy dawał jej nadzieję na lepszą przyszłość. Jednak ostatecznie Marta dziś jest samotna, a z Budzyńskim łączą ją nie tylko wspomnienia - para wychowywała razem 2 dzieci, które nadal są dla nich najważniejsze. Czy to właśnie sprawi, że dawni małżonkowie ponownie zbliżą się do siebie?

Nie przegap: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał
M jak miłość, odc. 1593: Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Autor: vod tvp

Marta w 1596 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie zadzwoni do Magdy. To ją właśnie powiadomi, że zerwała kontrakt w Berlinie i wróciła pomóc rozwiązać problemy Ani. I doda jeszcze jeden bardzo ważny szczegół... 

- Nie wiedziałam, że przyjechałaś. Na długo? - zdziwi się Budzyńska.

- Na stałe... Chociaż właśnie się okazało, że chwilowo nie mam się gdzie podziać... - usłyszy w odpowiedzi.

- Już masz. Zapraszamy do nas - spontanicznie zaproponuje Magda. Ale chyba sama zorientuje się, że nie jest to dobry pomysł. Tyle, że będzie już za późno!

Marta szybko przyjmie w 1596 odcinku "M jak miłość" propozycję obecnej pani Budzyńskiej. I już w następnej scenie zobaczymy ją z walizką u progu mieszkania Budzyńskich! 

- Dzięki serdeczne za zaproszenie. Właściciel mieszkania, które wynajmuję, nie wyrobił się z remontem łazienki. Mieli to skończyć przed weekendem, ale cóż...  To na pewno nie kłopot? Naprawdę mogę zatrzymać się w hotelu - powie na dzień dobry Marta.

- Daj spokój. Maciek śpi w weekend u kumpla. I dobrze się składa. Jak Ania wróci, spokojnie sobie porozmawiacie - Magda będzie nadal bardzo miła dla niespodziewanego gościa.

- Mam nadzieję, właśnie z tego powodu wróciłam wcześniej, bo bardzo się o nią martwię... - doda Marta.

- My też, my też... I może razem łatwiej będzie nam jakoś rozbroić całą tę sytuację. Czuj się jak u siebie. Do wieczora, pa! - rzuci Budzyńska..

I w tym momencie 1596 odcinka "M jak miłość" zobaczymy coś, czego nikt by się nie spodziewał. Marta zamiast zająć się rozpakowywaniem swoich rzeczy i nawiązaniem kontaktu z córką, zajmie się uroczym zdjęciem Magdy i Andrzeja, stojącym w ozdobnej ramce na widoku. 

- Jak u siebie? No cóż...- powie do siebie Marta.

Czy Wojciechowska w "M jak miłość" wykorzysta pobyt u Budzyńskich, aby zagrać na dawnych sentymentach i spróbować odebrać Magdzie Andrzeja? Gdyby tak się miało zdarzyć, obecna pani Budzyńska na pewno zacznie walczyć i pokaże byłej żonie swojego męża, kto tu rządzi!

Zobacz koniecznie: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze