M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

2021-08-04 17:34

W nowym sezonie "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) nagle pojawi się w Warszawie. Okaże się, że z powodu problemów z Anią (Gabriela Świerczyńska) postanowiła rzucić pracę w Niemczech i zdecydowała się wrócić na stałe do Polski. Swoje pierwsze Marta kroki skieruje prosto do mieszkania Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Wojciechowska znajdzie doskonały pretekst do zamieszkania u boku byłego męża. Marta szczególnie zwróci uwagę na zdjęcie ze ślubu Budzyńskich... Co na to Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość"? Czy pozwoli, aby była żona zniszczyła jej szczęśliwe małżeństwo z Budzyńskim?

Marta w "M jak miłość" wróci, żeby odebrać Magdzie Andrzeja?

W 1596 odcinku "M jak miłość" nastąpi niespodziewany powrót Marty do Warszawy. Szybko wyjdzie na jaw, że była żona Budzyńskiego rzuciła intratną posadę w Niemczech i wróciła na stałe. Jako powód poda problemy z dorastającą Anią, ale jej uwaga będzie skierowana tak naprawdę gdzie indziej... Czy samotna Marta spróbuje odbić Magdzie Andrzeja? 

Przypomnijmy - małżeństwo Marty i Budzyńskiego w "M jak miłość" nie należało do udanych. Budzyński miał wtedy skłonność do romansów, które zresztą doprowadziły do poważnych kłopotów. Oskarżenie męża o gwałt to było już dla Wojciechowskiej za dużo i w końcu sama znalazła sobie mężczyznę, który wtedy dawał jej nadzieję na lepszą przyszłość. Jednak ostatecznie Marta dziś jest samotna, a z Budzyńskim łączą ją nie tylko wspomnienia - para wychowywała razem 2 dzieci, które nadal są dla nich najważniejsze. Czy to właśnie sprawi, że dawni małżonkowie ponownie zbliżą się do siebie?

Nie przegap: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał
M jak miłość, odc. 1593: Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod tvp

Marta w 1596 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie zadzwoni do Magdy. To ją właśnie powiadomi, że zerwała kontrakt w Berlinie i wróciła pomóc rozwiązać problemy Ani. I doda jeszcze jeden bardzo ważny szczegół... 

- Nie wiedziałam, że przyjechałaś. Na długo? - zdziwi się Budzyńska.

- Na stałe... Chociaż właśnie się okazało, że chwilowo nie mam się gdzie podziać... - usłyszy w odpowiedzi.

- Już masz. Zapraszamy do nas - spontanicznie zaproponuje Magda. Ale chyba sama zorientuje się, że nie jest to dobry pomysł. Tyle, że będzie już za późno!

Marta szybko przyjmie w 1596 odcinku "M jak miłość" propozycję obecnej pani Budzyńskiej. I już w następnej scenie zobaczymy ją z walizką u progu mieszkania Budzyńskich! 

- Dzięki serdeczne za zaproszenie. Właściciel mieszkania, które wynajmuję, nie wyrobił się z remontem łazienki. Mieli to skończyć przed weekendem, ale cóż...  To na pewno nie kłopot? Naprawdę mogę zatrzymać się w hotelu - powie na dzień dobry Marta.

- Daj spokój. Maciek śpi w weekend u kumpla. I dobrze się składa. Jak Ania wróci, spokojnie sobie porozmawiacie - Magda będzie nadal bardzo miła dla niespodziewanego gościa.

- Mam nadzieję, właśnie z tego powodu wróciłam wcześniej, bo bardzo się o nią martwię... - doda Marta.

- My też, my też... I może razem łatwiej będzie nam jakoś rozbroić całą tę sytuację. Czuj się jak u siebie. Do wieczora, pa! - rzuci Budzyńska..

I w tym momencie 1596 odcinka "M jak miłość" zobaczymy coś, czego nikt by się nie spodziewał. Marta zamiast zająć się rozpakowywaniem swoich rzeczy i nawiązaniem kontaktu z córką, zajmie się uroczym zdjęciem Magdy i Andrzeja, stojącym w ozdobnej ramce na widoku. 

- Jak u siebie? No cóż...- powie do siebie Marta.

Czy Wojciechowska w "M jak miłość" wykorzysta pobyt u Budzyńskich, aby zagrać na dawnych sentymentach i spróbować odebrać Magdzie Andrzeja? Gdyby tak się miało zdarzyć, obecna pani Budzyńska na pewno zacznie walczyć i pokaże byłej żonie swojego męża, kto tu rządzi!

Zobacz koniecznie: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Najnowsze