Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

i

Autor: x-news Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

2021-08-02 23:04

To już koniec "Na Wspólnej"? Fani seriali w wakacje mogli oglądać nowe odcinki tylko jednej pozycji - historia mieszkańców warszawskiej kamienicy była emitowana bez przerwy. Tymczasem w drugiej połowie sierpnia to się raptownie skończy! Co się stało? Czyżby jeden z najbardziej lubianych seriali Polaków miał zakończyć swój telewizyjny żywot? Fani żyją sprawą zaginionej Kingi (Ilona Wrońska) i Michała (Robert Kudelski), który dostanie się w łapy psychopatki Klaudii (Sandra Staniszewska-Herbich. Czy Iga (Ada Fijał) uratuje porwanego narzeczonego? Nieznane są także losy Jarusia (Jan Leśniewski), który został wyrwany przez pijaka Zawadę (Wojciech Kałużyński) z kochającej rodziny. Czyżby mieli nigdy się nie dowiedzieć, co się działo dalej? Sprawdź co już wiemy o dalszych losach serialu "Na Wspólnej"!

To już koniec "Na Wspólnej"? Znamy powód decyzji TVN!

"Na Wspólnej" jako jedyny serial jest emitowany przez całe wakacje 2021. Fani historii w odcinkach cieszyli się, że mogą śledzić losy mieszkańców jednego z bloków na najsłynniejszej polskiej ulicy. Tymczasem w połowie sierpnia losy rodziny Bergów, koszmarne życie Jarusia z podłym ojcem kryminalistą i potyczki Zuzy (Małgorzata Socha) z fałszywymi "przyjaciółmi" raptem znikają z ramówki TVN! Co się stało? 

Saga rodzin zamieszkujących "Na Wspólnej" w drugiej połowie sierpnia znika z TVN. Fani nie zobaczą ani jednego odcinka już od  17 sierpnia! Jest ważny powód. Jaki?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)

Nowych odcinków "Na Wspólnej" nie zobaczymy w TVN od 17 sierpnia. Ostatni będzie odcinek 3274, w którym Jaruś znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie, bo jego "tatuś" upije się do nieprzytomności!  

Uspokajamy - odcinek 3275 zostanie pokazany w TVN o zwykłej porze, jednak dopiero w poniedziałek 23 sierpnia. Decyzja stacji o wycofaniu kilku kolejnych odcinków z TVN wynika z faktu, że w tych dniach odbywa się Sopot Festiwal, koncerty z którego będą stacja będzie emitowała na żywo w serialowej porze. 

Nie przegap: Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

Najnowsze