Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

2021-08-02 19:23
Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA
Autor: Archiwum.se.pl Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

Rola Kacperka Boskiego w „Rodzince.pl” przyniosła Mateuszowi Pawłowskiemu olbrzymią sławę! Syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) podbił serca widzów swoim niezwykłym urokiem! Uroczy chłopiec z kręconymi włosami rozkochał w sobie niejedną dziewczynę! Tuż po zakończeniu prac na planie „Rodzinki.pl” Kacperek zniknął z mediów, jednak teraz powrócił i to w wielkim stylu! Najmłodszy Boski zmienił się nie do poznania! Niesamowite jak zmienił się przesłodki Kacperek! Koniecznie obejrzycie nasze GALERIE ZDJĘĆ!

Nie poznacie Kacperka Boskiego z „Rodzinki.pl”! Zmienił się nie do poznania!

Mateusz Pawłowski, czyli przeuroczy Kacperek Boski dorastał na oczach widzów „Rodzinki.pl”. Przesłodki chłopiec z bujnymi loczkami od razu zdobył sympatię widzów i podbił serca Polek! Najmłodszy syn Natalii i Ludwika urzekł widzów swoim wyglądem, ale również śmiechem, który rozbawiał jego fanów do łez! To zdecydowanie odróżniło go od dwójki starszych braci Kuby (Adam Zdrójkowski) i Tomka (Maciej Musiał). W trakcie kolejnych sezonów „Rodzinki.pl” Kacperek nieco eksperymentował z fryzurą i w każdym nowym sezonie "Rodzinki.pl" prezentował swój nowy look! Zniknęły jego cudowne loczki, jednak rozczulający charakter i urok osobisty pozostał! Kacperek powoli piął się w górę, ale teraz totalnie wszystkich zaskoczył! Aż trudno go rozpoznać!

Patrz też: Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Zobacz jak zmieniał się Kacperek Boski w „Rodzince.pl”

Niestety tuż po zakończeniu prac na planie „Rodzinki.pl” serialowy Kacperek zniknął z mediów i ślad po nim zaginął. Teraz wrócił i zmienił się nie do poznania! Aż nie do uwierzenia, że uwielbiany przez wszystkich malutki Kacperek skończył już 17 lat! Aktor niesamowicie wyrósł i już nie przypomina małego chłopca! Antek Smykiewicz pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z dwójką serialowych braci Boskich – Kubą (Adam Zdrójkowski) i właśnie Kacperkiem, którego aż trudno rozpoznać! Aktor niesamowicie się zmienił! Poszybował w górę i schudł, ale ku zdziwieniu częściowo powrócił do swojej dawnej fryzury! Choć nie są to aż tak bujne loczki, które pamiętamy z początków „Rodzinki.pl” to i tak robią wrażenie! Niektórzy widzowie „Rodzinki.pl” odnaleźli w nim nawet podobieństwo do śp. Marka Grechuty!

- Mati podobny do Marka Grechuty z czasów młodości😃 – podpisał zdjęcie jeden z fanów.

Zobacz także: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Fani są zaskoczeni jak bardzo zmienił się i wyrósł ich ulubiony bohater z „Rodzinki.pl”. Ostatnie zdjęcia na Instagramie Mateusza Pawłowskiego zdominowały komentarze dotyczące jego metamorfozy! Widzowie "Rodzinki.pl" są zszokowani tym, jak szybko Kacperek z malutkiego chłopca zmienił się w prawdziwego mężczyznę! 

- Kacperku aleś Ty urósł.....woww,

- Jak wy dzieci szybko rośniecie 😅😱💛,

- Jak on urósł,

- Z małego,, Kacperka '' zrobił Się,, Kacper '' 😍🤙🏻✨.

Ale to nie koniec wieści o Kacperku z „Rodzinki.pl”! Bardzo możliwe, że już niebawem znów zobaczymy go na wielkim ekranie! Świadczą o tym hasztagi umieszczone pod zdjęciem Smykiewicza: „newseason”, „tvshow” i „nagrywamy”! Ta wiadomość niesamowicie ucieszyła fanów, gdyż pod zdjęciem pojawiła się lawina serduszek! Czyżby szykował się wielki powrót? W jakiej roli widzielibyście cudownego Kacperka z „Rodzinki.pl”?

Spójrz również: Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami? - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz jak teraz wygląda Kacperek Boski z „Rodzinki.pl”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE