Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

i

Autor: Artrama Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 814 odcinku

2021-08-01 20:00

Kiedy TVP pokaże nowe odcinki „Na dobre i na złe”? Znamy datę premiery nowego sezonu „Na dobre i na złe” po wakacjach! Na 814 odcinek ulubionego serialu medycznego przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale na szczęście wcale nie tak długo! Co się w nim wydarzy? Czy Falkowicz (Michał Żebrowski) podniesie się po śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i dowie się, że wychowuje nieswojego syna tylko gwiazdora disco polo, Bolka (Sławomir Zapała)? Jak zareaguje na nowych sąsiadów? Czy Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zostanie w Leśnej Górze na dłużej? Poznajcie szczegóły!

Znamy datę emisji nowego sezonu "Na dobre i na złe"! Co się stanie w 814 odcinku?

Kiedy TVP rozpocznie nadawanie nowego sezonu „Na dobre i na złe” po wakacjach? Dla wszystkich fanów medycznego serialu mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż na 814 odcinek wcale nie będzie trzeba długo czekać tak długo! Nowy sezon zapowiada się bardzo fascynująco, choć tak naprawdę jeszcze nie opadły emocje po poprzednim! Widzowie bardzo długo czekali na upragniony powrót Consalidy do Leśnej Góry i zastanawiali się, czy uwielbiana Wiki zostanie w Polsce na dłużej i tutaj zdecyduje się urodzić bliźniaki!

Oprócz tego w ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” bardzo żywo reagowali na losy biednego Falkowicza, który po tragicznej śmierci ukochanej Kasi w wybuchu gazu, kompletnie się załamał, do tego stopnia, że aż zrezygnował z pracy w szpitalu w Leśnej Górze! Ceniony profesor uznał, że praca nie przynosi mu już satysfakcji, a ostatnie siły, jakie mu zostały pragnie przełożyć na malutkiego Edzia (Ksawery Sudoł), który w rzeczywistości nie jest jego prawdziwym synem. W wyniku fatalnej pomyłki położnej i salowej Halinki (Joanna Jarmołowicz), które pomyliły bransoletki Edzia i Krystianka (Franciszek Kurek) dzieci trafiły w niepowołane ręce. Czy Falkowicz w końcu dowie się o podmianie dzieci w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach?

Patrz też: Bajeczne wakacje Wiktorii z Na dobre i na złe! Katarzyna Dąbrowska pokazała jak pławi się w greckim luksusie - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora

Wiele z tych wątków wyjaśni się już w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej, który telewizyjna Dwójka pokaże 8 września! Niestety z Falkowiczem będzie coraz gorzej. Profesor będzie przypominał wrak człowieka i doprowadzi swoją piękną willę do ruiny! Malutki Edzio będzie płakał dniami i nocami, a biedny Andrzej nie będzie mógł go uspokoić. Nawet Matylda (Amelia Czaja) nie będzie w stanie mu pomóc. Oczywiście Falkowicz uniesie się pychą i kolejny raz odrzuci pomocną dłoń Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka), gdyż będzie pewny, że pragnie ona zająć miejsce swojej zmarłej siostry!

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach widzowie ponownie zobaczą na ekranie Wiki i dowiedzą się, jaki naprawdę był powód jej nagłego powrotu! Okaże się, ze tak naprawdę wcale nie chodziło o strach o Blankę (Pola Gonciarz), tylko o pomoc Falkowiczowi! Przyjaciółka doskonale zdaje sobie sprawę, co może przeżywać Andrzej w końcu sama straciła ukochanego Adama (Grzegorz Daukszewicz), a jego śmierć wiele ją kosztowała. Wiki zaprowadzi w domu Falkowicza porządki i włączy Matyldę w pełnienie obowiązków domowych! Dzięki jej pomocy dom profesora ponownie stanie na nogi.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

Niestety w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Falkowicz długo nie nacieszy się spokojem, gdyż pozna swoich nowych sąsiadów, którymi będą dobrze mu już znany Bolek i jego żona Marianna (Magdalena Kajrowicz)! Andrzej wpadnie w szał, gdy codziennie będzie musiał wysłuchiwać muzyki disco polo! Co więcej Bolek będzie przechwalał się, że jego Krystainek bardzo szybko się rozwija, czego nie można powiedzieć o Edziu i zarzuci profesorowi, że jego syn jest opóźniony w rozwoju!

Pierwszy raz w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej z nowymi mieszkańcami okolicy zetkną się Wiktoria, Alina i Matylda, które będą spacerować z malutkim Edziem! To wtedy Marianna odkryje istotny szczegół, który może wpłynąć na dalsze losy Bolka i Andrzeja! Żona gwiazdora disco polo zauważy niebywałe podobieństwo syna Falkowicza do jej własnej matki! Chłopiec będzie miał dokładnie taki sam nos jak jej mamusia! Marianna uzna, że to nie może być przypadek i ze swoich podejrzeń zwierzy się mężowi! Czy prawda o podmienionych dzieciach w końcu wyjdzie na jaw?  

Spójrz również: Na dobre i na złe. Agata po powrocie nie zostawi na Maksie suchej nitki! To już koniec Begera?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama
Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Bolek (Sławomir Zapała)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Bolek (Sławomir Zapała)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze