Na dobre i na złe. Nowi sąsiedzi Falkowicza zamienią jego życie w horror! Nie będzie mógł nic zrobić

2021-07-22 19:19
Na dobre i na złe. Nowi sąsiedzi Falkowicza zamienią jego życie w horror! Nie będzie mógł nic zrobić
Autor: Artrama Na dobre i na złe. Nowi sąsiedzi Falkowicza zamienią jego życie w horror! Nie będzie mógł nic zrobić

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Falkowicz (Michał Żebrowski) będzie miał nowych sąsiadów i to z piekła rodem! Znajomi przez płot doprowadzą Andrzeja do szaleństwa, ale biedny profesor nie będzie mógł nic na to zaradzić! Nie dość, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Edzio (Ksawery Sudoł) da profesorowi nieźle w kość do tego stopnia, że Falkowicz nie będzie wiedział jak się nazywa, to na dodatek sąsiedzi tylko mu dołożą problemów! Andrzej będzie na skraju załamania!

Sąsiedzi zgotują Andrzejowi piekło w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach życie Falkowicza wywróci się do góry nogami! Andrzej wciąż nie będzie mógł pogodzić się z tragiczną śmiercią Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i tym, że wszystkie obowiązki, którymi zajmowała się żona w jednej chwili spadły na niego, a doszła do tego przecież opieka nad malutkim Edziem. Biedny Falkowicz będzie przypominał wrak człowieka. Wiecznie niewyspany i przemęczony nie będzie wiedział, w co ma włożyć ręce, a jak już włoży to skończy się to tragicznie. Profesor doprowadzi swój piękny dom do ruiny i nawet Matylda (Amelia Czaja) nie będzie w stanie mu pomóc. Oczywiście Andrzej uniesie się pychą i odrzuci pomocną dłoń Aliny (Katarzyna Skrzynecka), choć z pewnością bardzo by mu się przydała, gdyż Edzio będzie płakał dniami i nocami, a profesor nie będzie mógł go uspokoić. Falkowicz ciągle nie będzie wiedział, że tak naprawdę Edzio nie jest jego synem tylko gwiazdora disco polo Bolka (Sławomir Zapała). Panowie nigdy nie darzyli się zbytnią sympatią, a w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej będzie jeszcze gorzej!

Patrz też: Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach na pomoc Andrzejowi ruszy Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), która zaprowadzi porządki w jego domu i włączy Matyldę do obowiązków domowych. Powoli wszystko stanie na nogi, jednak to tylko cisza przed prawdziwą burzą, gdyż Falkowicz na długo nie odetchnie! Tuż obok niego swoje gniazdko uwiją Bolek, jego żona Marianna (Magdalena Kajrowicz) i malutki Krystianek (Franciszek Kurek), który w rzeczywistości jest synem Andrzeja i Kasi! To Matylda, Alina i Wiktoria pierwszy raz zetkną się z nowymi sąsiadami profesora, gdy natchną się na nich w czasie spaceru z Edziem. Marianna, gdy zobaczy znajomą twarz od razu na powitanie doktor Fisher, z kolei Srebrny Bolek będzie wnosił do domu ostatnie pudła!

- Nasz bąbelek będzie miał kolegę przez płot – powie uradowana Marianna.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

To będzie oznaczało tylko jedno! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Andrzej będzie miał nowych sąsiadów, którzy nieźle dadzą mu w kość. Srebrny Bolek w swojej willi będzie urządzał prywatne koncerty, które doprowadzą Andrzeja do szaleństwa. Dla uznanego profesora muzyka disco polo będzie udręką, zwłaszcza, że będzie zmuszony słuchać jej 24 godziny na dobę! Przemęczony Andrzej będzie na skraju załamania i jego stosunki z Bolkiem, choć już od początku nie były najlepsze w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach tylko się pogorszą! Zwłaszcza, że tylko Andrzejowi nowe sąsiedztwo będzie przeszkadzać. Inni mieszkańcy luksusowego osiedla będą pod wrażeniem nowych mieszkańców!

- Pan Bolesław jest gwiazdą – wyzna Falkowiczowi zachwycona sąsiadka, czym jeszcze bardziej go zirytuje.

- Ja też jestem gwiazdą…chirurgii naczyniowej – usłyszy w odpowiedzi.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Agata po powrocie nie zostawi na Maksie suchej nitki! To już koniec Begera?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Alina (Katarzyna Skrzynecka), Matylda (Amelia Czaja)
Autor: Artrama
Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Bolek (Sławomir Zapała)
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Bolek (Sławomir Zapała)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze