Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

2021-06-25 11:31

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Falkowicz (Michał Żebrowski) w końcu odkryje, że w rzeczywistości Edzio (Ksawery Sudoł) nie jest jego synem tylko znanego muzyka disco polo, Bolka (Sławomir Zapała)? Bardzo możliwe, gdyż profesor w 814 odcinku "Na dobre i na złe" pierwszym po przerwie wakacyjnej zauważy dziwny objaw na twarzy Edzia, co wzbudzi jego podejrzliwość! Czy feralna pomyłka, do jakiej doszło w szpitalu w Leśnej Górze w końcu wyjdzie na jaw? Czy sam Edzio pomoże rozwiązać tą zagadkę?

Czy nietypowy objaw na twarzy Edzia sprawi, że Falkowicz w końcu dowie się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach, że wychowuje nieswojego syna?

Niestety w ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" przed wakacjami Falkowicz nie dowiedział się, że w wyniku straszliwej pomyłki w szpitalu, do jakiej doszło przez nieuwagę pielęgniarki i roztrzepanej Halinki (Joanna Jarmołowicz), które pomyliły bransoletki, dzieci trafiły nie w te ręce, co potrzeba. Edzio, którym obecnie zajmuje się Andrzej jest synem Bolka, z kolei Krystianek, przebywający w domu Bolka jest tak naprawdę synem profesora i tragicznie zmarłej Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Co prawda w 812 odcinku "Na dobre i na złe" Edzio przechodził badania przesiewowe u Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska), jednak do ostatniego 813 odcinka "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Falkowicz nie poznał ich wyników, w wyniku czego żył w błędnym przekonaniu, że malutki Edzio to tak naprawdę jego syn.

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Edzio da nieźle popalić profesorowi, którego opieka nad dzieckiem tak wykończy, że nie będzie wiedział, jak się nazywa! Edzio będzie płakał dniami i nocami, a niewyspany i przemęczony Falkowicz zaniedba obowiązki domowe, w związku z czym doprowadzi swój piękny dom do ruiny! Profesor uniesie się dumą i nie przyjmie pomocy Aliny Fisher (Katarzyna Skrzynecka), jednak będzie świadomy tego, iż sam z Matyldą (Amelia Czaja) wiele nie osiągnie.

Na szczęście w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej na drodze Falkowicza stanie Wiki (Katarzyna Dąbrowska), która przyleciała do Polski w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną! Andrzej będzie w szoku na widok przyjaciółki i nie uwierzy własnym oczom, gdy ujrzy ją w szpitalu w Leśnej Górze. Tylko na rękach Wiktorii malutki Edzio w końcu się uspokoi i przestanie płakać, co lekko zaboli uznanego profesora. Następnie w w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Consalida zajrzy do domu Falkowicza, gdzie dozna szoku na widok tego, jak Andrzej je zapuścił. Falkowicz będzie chciał się zrehabilitować przed przyjaciółką i rozdzieli obowiązki domowe, gdy nagle stanie się coś, co zerwie profesora na równe nogi!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Salowa Halinka weźmie się za Maksa Begera! To będzie totalne szaleństwo – ZDJĘCIA

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach na twarzy Edzia pojawi się pierwszy uśmiech! I to nie byle jaki!

- Widziałyście? - zapyta zabsorbowany Falkowicz.

- Nie - odpowie zdziwiona Matylda.

- Jest za mały na świadomy uśmiech... - zauważy Consalida, jednak Andrzej odpowie jej w swoim stylu!

- Lustrzany uśmiech! Oczywiście, że nie jest za mały! Falkowicze rozwijają się szybciej niż przeciętna populacja! - rzuci pewny siebie profesor, który nie będzie krył swojego zadowolenia postępami Edzia!

- Przyjeżdżaj częściej... - wtrąci Matylda do Wiki, widząc odmienionego Falkowicza!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

Najnowsze