Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

2021-06-14 20:23

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2021 w wielkim stylu do Leśnej Góry powróci Julka (Aleksandra Hamkało)! Burska od razu po powrocie zamiast z Bartem (Piotr Głowacki) będzie spędzać czas z Marcinem Molendą (Filip Bobek)! Byli kochankowie będą bawić się w najlepsze i to na oczach samego profesora! Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Julka zostawi Barta i wróci do Molendy? Czy w ten sposób będzie chciała zemścić się na Arturze za jego relację z Kazią (Zuzanna Lit)?

Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Julka zostawi Barta i wróci do Molendy?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach po ponad półrocznej przerwie do Leśnej Góry wróci Julka Burska! Aleksandra Hamkało była w ciąży, dlatego przez dłuższy okres nie oglądaliśmy jej w serialu. W ostatnim sezonie „Na dobre i na złe” Julka wraz z Tymkiem (Oliwier Grzegorzewski) wyjechali do Niemiec do Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), zostawiając Barta samego w Leśnej Górze, którzy nieźle nawywijał pod ich nieobecność! Profesor zaczął czuć coś więcej do Kazi, która odwzajemniła jego uczucie! Artur starał się z tym walczyć, z tego względu opuścił nawet Leśną Górę i udał się do Niemiec do żony, jednak nie udało mu się zapomnieć o Kazi. Mimo wszystko oboje zrozumieli, że nie mogą być razem. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej do Leśnej Góry wróci w końcu Burska! Czy dowie się o ich relacji i postanowi się zemścić, angażując w to Marcina?

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Julka i Marcin Molenda będą bardzo blisko! Piotr Głowacki opublikował na swoim Instagramie krótki filmik, na którym widać jak Julka i Molenda spędzają wspólnie czas sam na sam! Jednak są nieświadomi, że z ukrycia obserwuje ich sam profesor! Na nagraniu widzimy jak Molenda rozmawia z Julką w pokoju lekarskim. Para ciągle się śmieje i dobrze się ze sobą bawi, co szczególnie nie podoba się Arturowi, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co łączyło kiedyś jego żonę z Molendą! Postanawia nie odpuścić i nakrywa Julkę na gorącym uczynku, która jest tak zaskoczona, że aż nie wie jak się zachować! Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Julka wróci do Molendy i zostawi Barta? Rąbka tajemnicy uchyla sam Piotr Głowacki, który mówi, że w tym wątku dużo będzie się działo!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Nowa kobieta w życiu Borysa! Tajemnicza Lidka nieźle namiesza u Jakubka

Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Julka ponownie wplącze się w romans z Marcinem? Przypomnijmy, że między tą dwójką było naprawdę blisko, gdy Artur leczył się z uzależnienia od leków. Cwany Molenda sam poradził Burskiej, aby umieściła Barta w ośrodku, przez co sam miałby ukochaną na wyłączność. Wrobił również Barta w romans ze swoją byłą dziewczyną Werą (Magdalena Celmer), aby oddalić od niego Julkę. W końcu osiągnął swój cel i przespał się z Julką! Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej wykorzysta słabość byłej kochanki kolejny raz? Czy Molenda da się ponieść chwili i dla byłej kochanki zostawi ukochaną Dominikę (Paulina Gałązka) i córeczkę Emilkę (Sara Lesiczka)? Czy uczucie do Julki okaże się silniejsze, przez co Marcin zaryzykuje wszystko, co ma? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Załamany Falkowicz doprowadzi rodzinę do ruiny. Jego syn Edzio będzie płakał dniami i nocami

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze