Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka dowie się o romansie Barta z Kazią! Nie odpuści mu tego

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka dowie się o romansie Barta z Kazią! Nie odpuści mu tego

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka dowie się o romansie Barta z Kazią! Nie odpuści mu tego

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Julka (Aleksandra Hamkało) po powrocie do Leśnej Góry odkryje prawdę o romansie Barta (Piotr Głowacki) z Kazią (Zuzanna Lit)! Plotki o uczuciu, które znienacka spadło na lekarzy w ostatnim sezonie serialu prędzej czy później dotrą do ukochanej żony profesora... I choć tak naprawdę do zakazanego romansu między Kazią i Bartem nie doszło i para ostatecznie rozstała się w gniewie, Julka może dowiedzieć się, jak bardzo było blisko... I najpewniej w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nie daruje mu tego!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Julka odkryje romans Barta z Kazią! Nie daruje mu tego

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Julka wróci do "Na dobre i na złe" w nowych odcinkach po wakacjach 2021! To wielka radość dla fanów tego wspaniałego, medycznego małżeństwa z Leśnej Góry. Julka na jakiś czas musiała wyjechać z powodu ciąży grającej ją Aleksandry Hamkało. Ale już wiadomo, ze gwiazda szczęśliwie urodziła i wróciła na plan serialu!

Tę radosną nowinę z "Na dobre i na złe" ogłosił u siebie na Instagramie, grający Barta Piotr Głowacki. Fani natychmiast zareagowali pytaniami, gdzie była Julka i co się stanie po jej powrocie. Czy odkryje jego fatalne zauroczenie Kazią?

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2464: Kasia wyzna bolesną tajemnicę Sycylii. Nigdy wcześniej nie mówiła tego wprost

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła
Na dobre i na złe, odcinek 792, Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Julka (Aleksandra Hamkało)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 792, Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Julka (Aleksandra Hamkało)

W ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" Julka razem z Tymkiem wyjechali do Niemiec do Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), zostawiając w Leśnej Górze samego profesora samego i opuszczonego! Tak to przynajmniej wyglądało, kiedy Bart zbliżył się do Kazi - wielka samotność dwójki wspaniałych lekarzy zaowocowała nagłym wybuchem namiętności.

Na szczęście Artur, dosłownie w ostatniej chwili, opamiętał się w "Na dobre i na złe", a ostatecznie podzieliły go z Kazią względy medyczne. Ale po wakacjach 2021 kochająca żona może wyczuć, że serce profesora zabiło do innej kobiety. Jeżeli tak się stanie, fani tego małżeństwa mogą się świętować - Julka już nigdy nie zostawi małżonka na tak długo samego!       

Nie przegap: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Koniec Lucyny Sikorki! Matka Hani słono zapłaci za kradzież skarbu - WIDEO

Na dobre i na złe, odc. 808: Kazia (Zuzanna Lit)

i

Autor: Artrama
Na dobre i na złe, odc. 808: Bart (Piotr Głowacki)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze