Barwy szczęścia, odcinek 2464: Kasia wyzna bolesną tajemnicę Sycylii. Nigdy wcześniej nie mówiła tego wprost

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2464: Kasia wyzna bolesną tajemnicę Sycylii. Nigdy wcześniej nie mówiła tego wprost

Barwy szczęścia, odcinek 2464: Kasia wyzna bolesną tajemnicę Sycylii. Nigdy wcześniej nie mówiła tego wprost

2021-06-10 10:47

W 2464 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) nie zniesie dłużej tajemnic. Będzie musiała zwierzyć się komuś z sekretu Sycylii, gdzie jakiś czas mieszkała. Górka w "Barwy szczęścia" może oszukiwać Łukasza (Michał Rolnicki) i samą siebie, ale przed przeznaczeniem nie ucieknie. Kasia odważy się na szczere słowa do Aldony (Elżbieta Romanowska), w których wyzna, co tak naprawdę ją trapi... Wszystko rozegra się o Sycylię, gdzie Górka widocznie zostawiła serce.

"Barwy szczęścia" odcinek 2464 - czwartek, 10.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia zniknęła na jakiś czas z "Barwy szczęścia", a Łukasz musiał radzić sobie sam. Górka wyprowadziła się na Sycylię, a z mężem i rodziną kontaktowała się jedynie przez telefon czy internet. Pod koniec sezonu "Barw szczęścia" Kasia wróciła jednak do Polski, ale właściwie tylko dlatego, że Sadowski wpadł w wielkie kłopoty. Kasia w ogóle nie ukrywała, ze nie jest zachwycona powrotem do kraju i do tej pory wspomina słoneczną Sycylię.

Górka z "Barwy szczęścia" utrzymuje, że za granicą żyło jej się lepiej, rozkręcała tam interes, miała swoje plany. Przez to nie raz doszło do ostrej wymiany zdań z mężem, który czuł się odsunięty na dalszy plan.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko

W 2464 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia nie wytrzyma i zwierzy się z kłopotów Aldonie. 

- No a jak tam u ciebie? Te wasze sprawy, wszystko dobrze? - zapyta Aldona. - Wiesz co, nie jest łatwo. Staramy się, ale to jednak związek na odległość... (...) Po prostu czuję, jakbym żyła w jakiejś próżni pomiędzy dwoma światami - dopowie Górka. - Wolałabyś być na Sycylii? - zapyta wprost Grzelakowa. - Tak, ale z Łukaszem, a to z kolei nie jest takie proste... - powie szczerze Kasia w 2464 odcinku "Barwy szczęścia".

Przeczytaj: Ula z M jak miłość pokazała jak mieszka! Uwagę w mieszkaniu Igi Krefft zwracają bajeczne meble - ZDJĘCIA

Dlatego też w "Barwy szczęścia wyjdzie na jaw, że Kasia wcale nie jest szczęśliwa w Polce, nie chce tu mieszkać i żyć. Widocznie zmusiła się do powrotu tylko przez Łukasza, ale w ogóle jej to nie pasuje. Wiadomo już, że w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Kasia będzie za granicą, ale nie jest pewne czy sama, czy z mężem. Prawdopodobnie na Sycylii właśnie zdarzy się też jej tragiczny wypadek, z którego ledwo wyjdzie żywa. To nie zwiastuje w jej życiu zbyt wielu pięknych chwil.

Najnowsze