Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

i

Autor: ARTRAMA/ Instagram Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

2021-07-22 10:59

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach prawda o podmianie dzieci w końcu wyjdzie na jaw? Żona gwiazdora disco polo Bolka (Sławomir Zapała) zauważy jeden ważny szczegół, który rozwieje wszelkie możliwe wątpliwości! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Marianna (Magdalena Kajrowicz) wreszcie odkryje, że Krystianek (Franciszek Kurek) nie jest ich prawdziwym synem tylko Edzio (Ksawery Sudoł), a w szpitalu doszło do straszliwej pomyłki! Falkowicz (Michał Żebrowski) tego nie przeżyje...

Prawda o podmianie dzieci w końcu wyjdzie na jaw w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Falkowicz będzie przypominał wrak człowieka. Ciągle nie będzie mógł pogodzić się z tragiczną śmiercią Kasi i tym, że na jego głowę spadła opieka nad malutkim Edziem, który nieźle da profesorowi w kość! Edzio będzie płakał dniami i nocami, a w przepięknym domu Andrzeja zapanuje chaos! Wszędzie będą suszyły się ubranka Edzia i nic nie będzie leżało na swoim miejscu. Nawet Matylda (Amelia Czaja) będzie bezradna wobec poczynań swojego przyszywanego ojca, a Falkowicz uniesie się pychą i po raz kolejny odrzuci pomoc Aliny (Katarzyna Skrzynecka)! Dopiero Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) pozwoli się do siebie zbliżyć i to właśnie ona uratuje go przed całkowitą zapaścią.

Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej ani lekarka ani sam uznany profesor nie będą świadomi, że Edzio tak naprawdę nie jest jego synem! Jak podaje swiatseriali.interia.pl to rodzina Srebnego Bolka odkryje, że coś jest nie tak!

Patrz też: Na dobre i na złe. Agata po powrocie nie zostawi na Maksie suchej nitki! To już koniec Begera?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora

Już w 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Bolek odkryje, że coś jest nie tak, jednak profesor będzie głuchy na jego ostrzeżenia. Świeżo upieczeniu tatuśkowie spotkają się ponownie w Leśnej Górze, gdzie przyjdą z nieswoimi synami na pierwsze szczepienie. Wówczas gwiazdor disco polo będzie przechwalał się jak szybkie postępy w rozwoju czyni Krystainek, który w przeciwieństwie do Edzia, nawet już nie płacze i się uśmiecha! Co więcej już Bolka zdziwi pewne podobieństwo Edzia do niego i jego rodziny, jednak Falkowicz nie wytrzyma tego steku bzdur i skończy rozmowę. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej jego podejrzenia potwierdzi również Marianna, która nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że to Edzio jest ich prawdziwym synem!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Marianna zauważy jak Wiktoria i Alina spacerują w towarzystwie Edzia. Żonę gwiazdora disco polo bardzo ucieszy ich widok i z ciekawością zajrzy do wózeczka, aby sprawdzić jak rozwija się malutki Edzio. I wtedy dozna szoku, gdy spojrzy na jego twarz! Odkryje, że Edzio ma taki sam nos jak jej mama i to nie może być przypadek! Swoim odkryciem czym prędzej pochwali się Bolkowi, jednak on nie powieli jej entuzjazmu i szybko sprowadzi ją na ziemię!

- Widziałeś, jaki podobny do mojej mamy? Taki nos ma, taki wiesz... - wyzna swojemu mężowi, gdy zostaną już sami.

- Wszystkie maluchy są takie same... - prędko rozwieje jej wątpliwości, jednak Marianna tak szybko się nie zniechęci i będzie chciała odkryć prawdę!

Zobacz także: Powrót Agaty do Na dobre i na złe. Maks Beger musi się szykować na duży wstrząs

Tym bardziej, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej razem z Bolkiem zostaną sąsiadami Falkowicza, gdzie nie bieżąco będzie mogła śledzić rozwój Edzia choćby przez płot! Czy Marianna podzieli się swoim odkryciem z Falkowiczem? Czy Andrzej w końcu dowie się, że wychowuje nieswojego syna? Jak zareaguje na taki obrót spraw w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach? Z pewnością dla uznanego profesora byłby to niezły wstrząs, że sam jako lekarz nie odkrył tak dramatycznej pomyłki i nie zauważył żadnych zmian w rozwoju dziecka! Aczkolwiek trudno mu się dziwić wobec tego, co przeżył w ostatnim czasie! Dramatyczna śmierć Smudy odebrała mu wszelkie radości z życia zawodowego!

Patrz także: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Bolek (Sławomir Zapała)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Bolek (Sławomir Zapała)
Najnowsze