Powrót Agaty do Na dobre i na złe. Maks Beger musi się szykować na duży wstrząs

i

Autor: Artrama Powrót Agaty do Na dobre i na złe. Maks Beger musi się szykować na duży wstrząs

Powrót Agaty do Na dobre i na złe. Maks Beger musi się szykować na duży wstrząs

2021-07-15 14:30

Agata wróci do „Na dobre i na złe” w nowym sezonie i po ponad półrczonej przerwie znów pojawi się w Leśnej Górze. Zrobi to z przytupem! Emilia Komarnicka-Klynstra pochwaliła się radosną nowiną na swoim Instagramie i już kazała mieć się zboczonemu Maksowi Begerowi (Tomasz Ciachorowski) na baczności! Agata pojawi się po raz pierwszy w 825 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej i z pewnością nie zapomni o krzywdzie, jaką wyrządził jej Maks! Beger od razu zaczął działać i już jest gotowy na spotkanie z dawną kochanką! Załatwi ją jej własną bronią? Poznajcie szczegóły!

Wielki powrót Agaty do "Na dobre i na złe" po wakacjach! Zniszczy Begera do reszty?

Dla wszystkich fanów „Na dobre i na złe” mamy rewelacyjne wieści! Po półrocznej przerwie do Leśnej Góry z powrotem wraca uwielbiana doktor Woźnicka! Przypomnijmy, że Agatę widzieliśmy ostatni raz w 797 odcinku „Na dobre i na złe”, gdy raz na zawsze rozprawiła się ze zboczonym Maksem Begerem iż robiła to iście widowiskowym stylu! Beger był ohydnym draniem, który molestował i zastraszał pielęgniarki! Jego łupem padła między innymi Dagmara (Maryla Morydz), ale również Inga (Małgorzata Neczyperowicz), którą w perfidny sposób wykorzystywał w poprzednim miejscu pracy. Owocem tego gwałtu stał się jego syn Antek (Oskar Grzegorzewski). To właśnie jej nienawiść do Maksa sprawiła, ze u Agaty zapaliła się czerwona lampka. Wcześniej Woźnicka była głucha na ostrzeżenia Szczepana (Kamil Kula), który próbował odciągnąć ją od zboczeńca i nie wierzyła w plotki, jakie krążyły po szpitalu na jego temat. Chciała się na nim zemścić, że zamiast niej wybrał Linę (Izabela Perez) i ta żądza zupełnie ją oślepiła.

Patrz też: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Związek Agaty i Maksa w „Na dobre i na złe” rozwijał się dość dynamicznie. Beger dość szybko oświadczył się doktor Woźnickiej i wydawało się, że zaślepiona Agata wyjdzie za niego za mąż. Nic bardziej mylnego, gdyż dopiero wtedy Woźnicka zdjęła klapki z oczu. Wprost zapytała Begera, czy zmuszał Ingę do seksu, a jego odpowiedź nie pozostawiła jej złudzeń! Maks jest zboczeniem i podłym oszustem, a ona przejechała się na mężczyźnie po raz kolejny. Woźnicka uznała, że nie puści mu tego płazem i 797 odcinku „Na dobre i na złe” raz na zawsze rozprawiła się z podłym bydlakiem i na oczach gości ekskluzywnej restauracji w widowiskowy sposób go poniżyła! Teraz w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach wróci i nie da Begerowi spać spokojnie!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

W 825 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej do Leśnej Góry w końcu wróci Agata, która po bolesnym rozstaniu z Maksem wręczyła Konicy (Rober Koszucki) wypowiedzenie i wyjechała z Polski. Na szczęście aktorka nie pożegnała się z „Na dobre i na złe” już na zawsze, tylko zniknęła z serialu na czas ciąży. Ostatnio Emila Komarnicka-Klynstra pochwaliła się fanom radosną nowiną, dotycząca jej życia prywatnego, a teraz przyszedł czas na kolejną, gdyż w nowym sezonie „Na dobre i na złe” znów będziemy mogli podziwiać ją na ekranach! Aktorka zamieściła na swoim Instgramie krótką relację, na którym widzimy ją ze scenariuszem do 825 odcinka „Na dobre i na złe”. Agata wraca na plan po dłuższej przerwie, jednak ciągle ma w pamięci krzywdę, jaką wyrządził jej Maks Beger! Emila Komarnicka-Klynstra już ostrzegła Maksa, aby miał się na baczności!

- A tymczasem mały zawrót głowy. W przyszłym tygodniu wracam na plan Na dobre i na złe. Czy ja to jeszcze pamiętam. Maks szykuj się! – napisała na swoim Instagramie uwielbiana aktorka.

Jak się okazało na reakcję Begera z „Na dobre i na złe” nie trzeba było długo czekać! Maks bardzo się ucieszył z powrotu dawnej kochanki i już czeka na nią na planie i to nie sam! Tomasz Ciachorowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze swoim największym rywalem Szczepanem!

- Emilia Komarnicka-Klynstra czekamy już na Ciebie z Kamilem Kulą – napisał uśmiechnięty Beger, który pozuje do zdjęcia w objęciach Szczepana!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Hania będzie miała wypadek tuż przed ślubem! Oberwie za Lucynę?

Nowy sezon „Na dobre i na złe” po wakacjach zapowiada się bardzo ekscytująco! Czy w ten sposób Beger chciał zakomunikować, że odegra się na Agacie za upokorzenie, jakie doświadczył z jej strony? Warto wspomnieć, że Agata jest pierwszą kobietą, którą postawiła się Begerowi! Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej uda mu się przeciągnąć Szczepana na swoją stroną i wspólnie zemszczą się na Agacie?

Przypomnijmy, że Szczepan ma powody do złości na Agatę, gdyż to przez nią Lina nagle zniknęła, gdy Woźnicka wmówiła jej, że Szczepan jej tak naprawdę nie kocha, a jest z nią tylko z litości. Finalnie naprawiła jednak swój błąd i Linę odnalazł detektyw, którego wynajęła, jednak czy Szczepan będzie umiał jej to wybaczyć? A może to Agata jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i postanowi jeszcze bardziej wykończyć Begera i z obawy przed Woźnicką, Maks dogada się ze Szczepanem, który jako jedyny może na nią wpłynąć? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Patrz także: Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

Na dobre i na złe. Agata Woźnicka (Emila Komarnicka-Klynstra)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Agata Woźnicka (Emila Komarnicka-Klynstra)
Na dobre i na złe. Szczepan (Kamil Kula), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Szczepan (Kamil Kula), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze