Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

2021-07-08 14:56

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach nad związkiem Marcina (Filip Bobek) i Dominiki (Paulina Gałązka) zawisną czarne chmury? Bardzo możliwe, że na pozór zakochany w córce prokuratora Molenda nie będzie w stanie zapomnieć o swojej przeszłości i zrobi krok w bok! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Molenda zauważy w Leśnej Górze swoją dawną kochankę i odżyją w nim dawne uczucia. Czy Marcin da się ponieść chwili i zrezygnuje z Dominiki i ich uroczej córeczki Emilki (Sara Lesiczka)?

Czy Marcin postawi wszystko na jedną kartę i dla byłej kochanki zrezygnuje z ukochanej Dominiki i córeczki Emilki w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach na pozór w idealnym związku Marcina i Dominiki mogą pojawić się niemałe kłopoty! Choć Molenda świata nie widzi poza swoją ukochaną Dominiką i ich przecudowną córeczką Emilką, to demony przeszłości mogą raz na zawsze zniszczyć ich związek! W ostatnim czasie oboje wiele przeszli, a córeczka dała się im we znaki! Najpierw porwała ją ze szpitala psychicznie chora pacjentka Roma (Karolina Nowakowska), przez co o mało nie umarli ze strachu, jednak na szczęście udało im się odzyskać córeczkę. Ta sytuacja mocno ich do siebie zbliżyła, jednak ciągły płacz Emilki i wiecznie nieprzespane noce powodowały, ze Molenda uciekał do szpitala, gdzie w końcu mógł choć trochę odetchnąć. Właśnie w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Marcin spotka byłą kochankę, o której nigdy tak naprawdę nie zapomniał! Czy przemęczony Molenda skorzysta z sytuacji i da się ponieść miłosnym igraszkom ze swoja byłą?

Patrz też: Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka wróci do Barta! Wreszcie wyda się gdzie była i dlaczego zniknęła

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach do Leśnej Góry w końcu wróci Julka (Aleksandra Hamkało), która w ostatnim czasie przebywała w Niemczech wraz ze swoim synkiem Tymkiem (Oliwier Grzegorzewski). Burska wyjechała w odwiedziny do Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) i przez dłuższy okres nie oglądaliśmy jej w "Na dobre i na złe", a to dlatego, ze aktorka byłą w ciąży. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Julka w końcu wróci i będzie musiała zmierzyć się z tym, co pod jej nieobecność nawywijał Bart (Piotr Głowacki), który mocno zbliżył się do stażystki Kazi (Zuzanna Lit)! Jednak tuż po powrocie zamiast spędzać czas z mężem Burska wybierze towarzystwo swojego byłego kochanka, z którym nieźle będzie się zabawiać w pokoju lekarskim! Czy między byłymi kochankami odżyje dawne uczucie i obydwoje w obliczu osobistych problemów dadzą się ponieść chwili i pójdą razem do łóżka?

Zobacz także: Na dobre i na złe. Hania będzie miała wypadek tuż przed ślubem! Oberwie za Lucynę?

Przypomnijmy, że niegdyś w "Na dobre i na złe" Julka była ważną osobą w życiu Molendy, który nie cofnął się przed niczym, aby ją zdobyć! Wiedział, ze będzie to możliwe jedynie wtedy, gdy pozbędzie się Artura i to uczynił! Udawał dobrego przyjaciela, a tak naprawdę nakłonił Burską, aby umieściła Barta w ośrodku leczenia uzależnień, aby ten miał wolną w rękę w działaniu! Jego cel się powiódł i w końcu uwiódł Julkę, którą zaciągnął do łóżka!

Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej ich spontanie spowoduje, że wrócą dawne wspomnienia? Czy żar miłości, jaki był między nimi tak naprawdę się nie skończył i byli kochankowie dadzą się ponieść chwili? Czy Julka w ten sposób będzie chciała odegrać się na Barcie, za to, że za jej plecami zabawiał się z Kazią? Czy do swojej zemsty zaangażuje Molendę, który dla miłosnych igraszek zaryzykuje swój związek z Dominiką? Czy Julka zniszczy ich związek? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie '"Na dobre i na złe" po wakacjach"!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

Na dobre i na złe odc. 803. Emilka (Sara Lesiczka), Dominika (Paulina Gałązka), Marcin (Filip Bobek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 803. Emilka (Sara Lesiczka), Dominika (Paulina Gałązka), Marcin (Filip Bobek)
Na dobre i na złe odc. 730. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Marcin Molenda (Filip Bobek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 730. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Marcin Molenda (Filip Bobek)
Na dobre i na złe odc. 730. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Marcin Molenda (Filip Bobek)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 730. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Marcin Molenda (Filip Bobek)
Najnowsze