Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

2021-07-06 13:15

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) zostanie ciężko ranny i jego życie będzie spoczywało w rękach Michała (Mateusz Janicki). Jego rywal w walce o serce Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie zdany wyłącznie na łaskę Wilczewskiego, który wykorzysta okazję i postanowi zemścić się na inspektorze! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Korban trafi na stół operacyjny Michała i w końcu się doigra! Nawet Sikorka nie wytrzyma tego widoku!

Korban w końcu się doigra! Michał pozbędzie się rywala raz na zawsze w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Piotr Korban nie da o sobie zapomnieć i dalej uparcie będzie walczył o serce Hani! Inspektor jeszcze bardziej zaangażuje się w sprawę napadu na jubilera i zgarnięcia ogromnego łupu, który znajduje się w rękach Lucyny (Anna Samusionek). Tym samym jeszcze mocniej zbliży się do Hani, z którą zacznie spędzać jeszcze więcej czasu, a nawet zacznie ingerować w jej życie osobiste. Korban dowie się, że Sikorka przesunęła termin swojego ślubu z Michałem i postawi to wykorzystać! Ich zażyłe relacje szczególnie nie spodobają się Wilczewskiemu, który będzie umierał z zazdrości i poprosi Hanię, aby więcej nie spotykała się z inspektorem, jednak to będzie niemożliwe! Ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Michałowi nadarzy się okazja, aby raz na zawsze rozprawić się z rywalem i najwyraźniej postanowi z niej skorzystać!

Patrz też: Na dobre i na złe. Lucyna będzie skończona! Matka Hani wpadnie w sidła Korbana i pójdzie siedzieć?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Michał nie pozwoli, żeby policjant Korban zabrał mu Hanię! - WIDEO

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Korban zostanie poważnie ranny w czasie jednej ze swoich akcji. Jego stan będzie na tyle poważny, że trafi na stół operacyjny i to w ręce samego Michała! Czy Wilczewski zaryzykuje zawód lekarza i raz na zawsze rozprawi się ze swoim rywalem? Bardzo możliwe, że Michał odważy się postawić wszystko na jedną kartę i poświęcić wszystko dla dobra jego związku z Hanią! Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swojej relacji na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń. Widzimy na nim nieprzytomnego Korbana, u którego boku stoi radosny i triumfujący Michał, który ma krew na rękach. Wymowny komentarz Hani dodatkowo podkręca atmosferę "Ja bym się bała".

Czy to oznacza, że Wilczewski przełożył sprawy osobiste nad zawodowe i faktycznie postanowił pozbyć się rywala? Czy Michał w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zabije Piotra i tym samym w końcu bez żadnych przeszkód ułoży sobie życie z Hanią?

Zobacz także: Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach w trakcie operacji na sali zjawi się Hania, co również na swoim Instagramie uwieczniła sama Marta Żmuda Trzebiatowska. Czy uda jej się powstrzymać Michała i uratować Piotra? Czy jednak Wilczewski oszaleje z zazdrości do tego stopnia, że nic ani nikt go nie powstrzyma i przyczyni się do śmierci Korbana? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, ale już wiemy, że emocji w nim nie zabraknie!

Spójrz również: Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO 

Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Michał (Mateusz Janicki)
Najnowsze