Na dobre i na złe. Lucyna będzie skończona! Matka Hani wpadnie w sidła Korbana i pójdzie siedzieć?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Lucyna będzie skończona! Matka Hani wpadnie w sidła Korbana i pójdzie siedzieć?

Na dobre i na złe. Lucyna będzie skończona! Matka Hani wpadnie w sidła Korbana i pójdzie siedzieć?

2021-07-01 10:44

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach oszustwa Lucyny (Anna Samusionek) w końcu wyjdą na jaw! Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) nie będzie miał już żadnych wątpliwości i przyciśnie mamę Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) do muru! Lucyna będzie bezradna wobec dowodów, jakie zgromadził na nią inspektor! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Sikorka zrozumie, że zbliża się jej koniec i jej kłamstwa już nikogo nie przekonują! Czy Lucyna wreszcie odpowie za swoje czyny i trafi do więzienia?

Lucyna zdemaskowana! Czy wyrodna matka Hani pójdzie siedzieć w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach kłamstwa Lucyny już nie będą miały racji bytu. W jej wersje zdarzeń nie tylko nie uwierzy inspektor Korban, ale również jej własna córka. Przypomnijmy, że Lucyna podstępem zdobyła skarb, podpuszczając ledwo świadomego Wawrzyniaka (Artur Krajewski), który zginął podobnie jak Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), w wyniku wybuchu gazu w szpitalu w Leśnej Górze w 810 odcinku „Na dobre i na złe”. Od tego czasu Sikorka zaczęła prowadzić luksusowe życie, szastając pieniędzmi na prawo i lewo. Mama Hani po ostrzeżeniu Janusza Boruckiego (Tomasz Dedek) zdawała sobie sprawę, iż skarb pochodzi tak naprawdę z napadu na jubilera, jednak nawet to nie dało jej do myślenia. Sikorka ukryła skarb w szpitalu, ale dalej decydowała się na kosztowne wydatki. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej jej oszustwa w końcu wyjdą na jaw i Lucyna zostanie z niczym!

Patrz też: Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Lucyna do reszty oszaleje na punkcie skarbu i odejdzie z pracy w Leśnej Górze. Sikorka nie będzie odbierać telefonów i po prostu zniknie, pozorując wcześniej włamanie w mieszkaniu. W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Hania skontaktuje się z Korbanem i wyzna mu, że jej matka przepadła bez śladu. Wówczas Hania dowie się prawdy o swojej wyrodnej matce, gdyż Piotr pokaże jej, że eleganckie kolczyki, które podarowała jej matka są tylko częścią łupu z napadu na jubilera. Jeszcze w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Korban i Hania odnajdą Lucynę, którą bez ogródek, przycisną do muru! Na początku Sikorka będzie udawać, że nie ma o niczym pojęcia, jednak gdy usłyszy, że może pójść siedzieć jej pewność siebie kompletnie zaniknie, gdyż Lucyn a przestraszy się odpowiedzialności!

- Mamo... Raz normalnie mi odpowiedz. Mieliśmy włamanie, czy to ty się pakowałaś? – spyta matkę, Hania.

- Dokąd niby? Mieliśmy włamanie? - będzie udawała zdziwioną.

- Czyli to prawda, że masz jakieś rzeczy z kradzieży? – podpuści ją Hania, jednak Lucyna dalej będzie brnęła w swoje kłamstwa i udawała, że nie wie o co chodzi, czym bardzo zdenerwuje swoją córkę!

- To ja cię pytam, jakie rzeczy! Migasz się od odpowiedzi, za co kupiłaś samochód! – wyrzuci jej poirytowana Hania.

- Jak człowiek coś znajdzie, to chyba jest jego! – odpowie jak zawsze pewna siebie, jednak w tym momencie w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej do rozmowy wtrąci się inspektor Korban, który zmyje jej uśmiech z twarzy! - Tylko do wartości 100 zł. Inaczej przywłaszcza. Za to grozi do 3 lat więzienia...

Zobacz także: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Wówczas w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Lucyna utraci na pewności siebie.

- Od kiedy mamy w Polsce takie prawo? - oburzy się poirytowana salowa.

- Za "spieniężanie" cudzych przedmiotów może pani mieć dodatkowo zarzut paserstwa, 2 lata. Jeśli miała pani świadomość, że rzecz pochodzi z kradzieży... – będzie napierał na nią Korban, czym poważnie zmartwi Sikorkę, która zrobi tylko wielkie oczy! Mama Hani nie będzie nawet miała jak zaprzeczyć, gdyż jej własną bronią załatwi ją sam inspektor!

- Już pani to wie, bo panią o tym właśnie informuję. Nic więcej nie może pani sprzedać!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Konica długo ukrywał dzieci! Tak wyrośli synowie Rafała i pielęgniarki Marty - ZDJĘCIA

Czy w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Lucyna w końcu się przyzna i pójdzie na współpracę z policją? A może dalej będzie rżnąć głupa i brnąć w swoje kłamstwa? Tylko teraz będzie jej o wiele trudniej, gdyż Piotr ma na nią niezbite dowody, przez co sama zaczęła tracić na sile. Na jaki krok zdecyduje się Sikorka? Czy wyrodna matka Hani w końcu zapłaci za swoje winy i trafi do więzienia? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Zobacz też: Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!

Najnowsze