Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!

Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!

2021-06-18 13:37

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach do Leśnej Góry zawita bardzo znany aktor, który będzie jednym z pacjentów szpitala. Gwiazdy „Na dobre i na złe” w tym Maryla Morydz, czyli serialowa pielęgniarka Dagmara oraz Tomasz Ciachorowski, czyli Maks Beger są pod wrażeniem znakomitej postaci i chętnie chwalą się z nią zdjęciami na Instagramie! Czy znany aktor zawita do „Na dobre i na złe” po wakacjach na dłużej, czy zobaczymy go w jednym odcinku? Która postać wywarła na aktorach „Na dobre i na złe” aż takie wrażenie?

Kto zjawi się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach z pewnością nie zabraknie emocji! Mimo iż na nowy sezon jeszcze trochę musimy poczekać, to już gwiazdy „Na dobre i na złe” chwalą się na swoich Instagramach tym, co czeka ich w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Ostatnio gwiazdy serialu oszalały na punkcie znakomitego aktora, który pojawił się na planie zdjęciowym. Maryla Morydz i Tomasz Ciachorowski pochwalili się na swoich Instagramach zdjęciami z uznanym aktorem, który na relacji u serialowego Maksa Begra pozuje w piżamie, a więc w nowym sezonie „Na dobre i na złe” z pewnością zostanie jednym z pacjentów Leśnej Góry. Kto dołączy do obsady w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej?

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach do obsady dołączy Zdzisław Wardejn z pewnością wszystkim znany z kultowej roli docenta Mariana Wolańskiego w „Koglu moglu”! Aktor wystąpił w trzech częściach kultowej komedii, a w 2021 prawdopodobnie zobaczymy go w czwartej odsłonie! Nie inaczej było w przypadku samej Maryli Morydz, która skomentowała swoje zdjęcie ze Zdzisławem Wardejnem tak „Jakby luksusowo! ❤️ Koooocham „Kogel Mogel”! I tak się jaram z tego spotkania, że już wiem co poleci dzisiaj u mnie w wieczornym seansie! ?❤️”.

Jednak fani seriali doskonale mogą go kojarzyć również z roli Franka Jeżowskiego ojca Edyty (Alżbeta Lenska) i zapalonego hazardzisty z „Pierwszej miłości”. Choć najwięksi fani „Na dobre i na złe” na pewno wiedzą, że to nie będzie debiut  Zdzisława Wardejna „Na dobre i na złe”, gdyż aktor epizodycznie pojawił się tam w 545 odcinku, gdzie też zagrał pacjenta, który prowadził biuro matrymonialne! Wówczas to on doradził Klaudii (Julia Wyszyńska), aby wzięła sprawy w swoje ręce i w końcu zdobyła się na odwagę i umówiła się z Konicą (Robert Koszucki). Klaudia posłuchała rady eksperta, jednak plan się nie powiódł.

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Salowa Halinka weźmie się za Maksa Begera! To będzie totalne szaleństwo – ZDJĘCIA

Jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Zdzisław Wardejn pojawi się w zupełnie innej roli! Jaką diagnozę usłyszy od lekarzy? Czy zagości w Leśnej Górze na dłużej? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Zdzisław Wardejn

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Zdzisław Wardejn
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dagmara (Maryla Morydz), Zdzisław Wardejn

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dagmara (Maryla Morydz), Zdzisław Wardejn
Najnowsze