Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!

2021-06-18 13:37
 Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!
Autor: Instagram Na dobre i na złe 2021! Do Leśnej Góry trafi znany aktor! Gwiazdy serialu chwalą się zdjęciami!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach do Leśnej Góry zawita bardzo znany aktor, który będzie jednym z pacjentów szpitala. Gwiazdy „Na dobre i na złe” w tym Maryla Morydz, czyli serialowa pielęgniarka Dagmara oraz Tomasz Ciachorowski, czyli Maks Beger są pod wrażeniem znakomitej postaci i chętnie chwalą się z nią zdjęciami na Instagramie! Czy znany aktor zawita do „Na dobre i na złe” po wakacjach na dłużej, czy zobaczymy go w jednym odcinku? Która postać wywarła na aktorach „Na dobre i na złe” aż takie wrażenie?

Kto zjawi się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach z pewnością nie zabraknie emocji! Mimo iż na nowy sezon jeszcze trochę musimy poczekać, to już gwiazdy „Na dobre i na złe” chwalą się na swoich Instagramach tym, co czeka ich w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Ostatnio gwiazdy serialu oszalały na punkcie znakomitego aktora, który pojawił się na planie zdjęciowym. Maryla Morydz i Tomasz Ciachorowski pochwalili się na swoich Instagramach zdjęciami z uznanym aktorem, który na relacji u serialowego Maksa Begra pozuje w piżamie, a więc w nowym sezonie „Na dobre i na złe” z pewnością zostanie jednym z pacjentów Leśnej Góry. Kto dołączy do obsady w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej?

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach do obsady dołączy Zdzisław Wardejn z pewnością wszystkim znany z kultowej roli docenta Mariana Wolańskiego w „Koglu moglu”! Aktor wystąpił w trzech częściach kultowej komedii, a w 2021 prawdopodobnie zobaczymy go w czwartej odsłonie! Nie inaczej było w przypadku samej Maryli Morydz, która skomentowała swoje zdjęcie ze Zdzisławem Wardejnem tak „Jakby luksusowo! ❤️ Koooocham „Kogel Mogel”! I tak się jaram z tego spotkania, że już wiem co poleci dzisiaj u mnie w wieczornym seansie! 🥳❤️”.

Jednak fani seriali doskonale mogą go kojarzyć również z roli Franka Jeżowskiego ojca Edyty (Alżbeta Lenska) i zapalonego hazardzisty z „Pierwszej miłości”. Choć najwięksi fani „Na dobre i na złe” na pewno wiedzą, że to nie będzie debiut  Zdzisława Wardejna „Na dobre i na złe”, gdyż aktor epizodycznie pojawił się tam w 545 odcinku, gdzie też zagrał pacjenta, który prowadził biuro matrymonialne! Wówczas to on doradził Klaudii (Julia Wyszyńska), aby wzięła sprawy w swoje ręce i w końcu zdobyła się na odwagę i umówiła się z Konicą (Robert Koszucki). Klaudia posłuchała rady eksperta, jednak plan się nie powiódł.

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Salowa Halinka weźmie się za Maksa Begera! To będzie totalne szaleństwo – ZDJĘCIA

Jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Zdzisław Wardejn pojawi się w zupełnie innej roli! Jaką diagnozę usłyszy od lekarzy? Czy zagości w Leśnej Górze na dłużej? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Julka i Marcin Molenda znów będą mieli romans. Wszystko na oczach Barta!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Zdzisław Wardejn
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Maks Beger (Tomasz Ciachorowski), Zdzisław Wardejn
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dagmara (Maryla Morydz), Zdzisław Wardejn
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dagmara (Maryla Morydz), Zdzisław Wardejn
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze