Ulubiona para Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

i

Autor: Instagram Ulubiona para Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

2021-06-28 9:49

Aktorzy z "Na dobre i na złe" poznali się na planie serialu, ale zakochali dużo później! Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra uchodzą za jedną z najpiękniejszych, najbardziej zgranych par w show-biznesie i chętnie się dzielą szczęściem z innymi. Gwiazdy "Na dobre i na złe" stworzyły kochającą rodzinę. Mają dwóch synów - 3-letniego Kosmę i półrocznego Tymoteusza. Teraz na Instagramie Emilii Komarnickiej pojawił się wpis, w którym przekazali radosną nowinę. Szczęście pary małżonków z Leśnej Góry jednego wyjątkowego dnia dosłownie eksplodowało. Poznajcie szczegóły!

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra prywatnie! Tak szczęśliwa jest rodzina aktorów z "Na dobre i na złe"

Zanim aktorzy z "Na dobre i na złe" w sierpniu 2017 roku wzięli ślub niewiele osób wiedziało, że miłość połączyła ich w serialowej Leśnej Górze. Bo przecież ich bohaterowie z ekranu, internistka Agata Woźnicka i anestezjolog Ruud van der Graaf nigdy nie byli razem w "Na dobre i na złe". Od kiedy Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra zostali małżeństwem, coraz chętniej pokazują prywatne życie na Instagramie. Po urodzeniu dwójki dzieci, 3-letniego Kosmy i 6-miesięcznego Tymoteusza, którego nazywają Teo aktorka zaczęła wrzucać jeszcze więcej kulis rodzinnego życia na swój profil. Ze zdjęć Komarnickiej wyłania się obraz niemal idealnego małżeństwa i rodziny!

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Konica długo ukrywał dzieci! Tak wyrośli synowie Rafała i pielęgniarki Marty - ZDJĘCIA

Obecnie gwiazdy "Na dobre i na złe" wyjechały z synami kamperem na wakacje po Polsce i zwiedzając najbardziej urokliwego zakątki kraju, dzielą się dobrą energią ze swoimi fanami. Pokazują przy tym nie tylko jak wygląda ich prawdziwe życie, ale także przekazują cenne wartości, jakimi są miłość, wzajemny szacunek, wdzięczność za to, co zsyła nam los. Przy okazji Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra podzielili się ze wszystkimi radosną chwilą!

Serialowa Agata z "Na dobre i na złe" obchodziła 36. urodziny podczas rodzinnego wypadu, a mąż i synowie uczcili jej święto w szczególny sposób. Już cztery lata temu para z "Na dobre i na złe" rozpoczęła wyjątkową tradycję w swoim domu, żeby obchodzić urodziny swoje i dzieci. Emilia Komarnicka wyniosła ją z własnego domu!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

Sprawdź też: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

"W moim Domu Rodzinnym jest tradycja, że kto ma urodziny ten jest Królową, lub Królem. Od kiedy jesteśmy razem z Redbadem wdrożyłam ten przyjemny zwyczaj do nas, no ale…. jak wiadomo to Dwór czyni Króla??‍♀️??‍♀️ Mój Dwór był dziś wyjątkowo niepodległy. Zaczęło od świtu i trwało przez cały dzień. Małżonek @redbad robił co mógł, ale chłopaki miały ewidentnie w poważaniu moje królowanie??‍♀️??‍♀️. Mała Emilka we mnie na początku dnia się trochę buntowała, stała się melancholijna, potrzebowała wyjątkowego traktowania, mówiła- przynajmniej dziś (!), ale ta duża wysłała jej ogrom miłości, utuliła ją i powiedziała - spójrz, masz najwspanialsze królestwo jakie mogłaś sobie wymarzyć- pełną miłości Rodzinę. Wdzięczność ogromna ???? To były wspaniałe urodziny" - napisała na Instagramie.

Gwiazda "Na dobre i na złe" na Instagramie niemal w każdym wpisie udziela internautom cennych rad jak z wdzięcznością i miłością podchodzić do życia.

Zobaczcie WYJĄTKOWE ZDJĘCIA rodziny Emilii i Redbada w naszej GALERII >>>

Najnowsze