Na dobre i na złe. Konica długo ukrywał dzieci! Tak wyrośli synowie Rafała i pielęgniarki Marty - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Konica długo ukrywał dzieci! Tak wyrośli synowie Rafała i pielęgniarki Marty - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Konica długo ukrywał dzieci! Tak wyrośli synowie Rafała i pielęgniarki Marty - ZDJĘCIA

Konica w "Na dobre i na złe" starannie chronił swoje życie prywatne i starał się nie łączyć z nim życia zawodowego. Ale w końcu Robert Koszucki nie wytrzymał i pochwalił się światu na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, jak wspaniale wyrośli jego synowie! Jak pamiętamy, Konica w "Na dobre i na złe" panicznie chował dzieci przed wszystkimi z powodu straty córki w wypadku samochodowym. W dodatku w jakiś czas później to samo mogło zdarzyć się jego synom, które cudem ocalały w kolizji podczas jazdy z Martą (Katarzyna Bujakiewicz)! Na szczęście Adaś (Artur Sokólski) i Jaś (Mateusz Bożek) pięknie wyrośli, a dumny tata poczuł się na tyle spokojnie, że teraz będzie się nimi chwalił. Co będą robić dzieci dyrektora w szpitalu w Leśnej Górze?

Jaś i Adaś "Na dobre i na złe" to już nastolatki! Dyrektor Konica nareszcie pokazał synów światu

Synowie Rafała Konicy rzadko pojawiają się w "Na dobre i na złe". Jak pamiętamy rodzina dyrektora przeżyła wielką traumę - wypadku samochodowym zginęła ich córka i siostra, Małgosia (Daria Domaszewicz). Ten przerażający dramat położył się cieniem na zyciu prywatnym Konicy, który ostatecznie rozstał się z Martą, a synów schował przed światem. 

Ale jak widzimy na oficjalnym profilu "Na dobre i na złe" na Instagramie, Jaś i Adaś wracają do gry! Przy tej okazji możemy zobaczyć nie tylko dumnego tatę dyrektora, ale i to, jak oni niesamowicie wyrośli przez te lata! 

Zobacz koniecznie: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Rafał Konica (Robert Koszucki) i jego syn Adaś (Artur Sokólski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Rafał Konica (Robert Koszucki) i jego syn Adaś (Artur Sokólski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora

Zapewne z okazji Dnia Ojca produkcja "Na dobre i na złe" postanowiła przypomnieć wszystkim, że zamknięty w swoim świecie Konica też jest tatą! W dodatku w ukryciu, w tajemnicy wychował wspaniałych synów!

Uśmiech Roberta Koszuckiego na zdjęciach z Jasiem i Adasiem mówi wszystko. Co będą robić synowie dyrektora w szpitalu w Leśnej Górze dowiemy się po wakacjach, a dziś życzymy dumnemu tacie Rafałowi - oby tak dalej! 

Nie przegap: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Zobacz jak wyrośli Jaś i Adaś, synowie Rafała Konicy w "Na dobre i na złe" - GALERIA ZDJĘC!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze