Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

i

Autor: Instagram/ AKPA Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

2021-06-23 16:14

Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" ma dwójkę dzieci, ale prywatnie także jest ojcem. Mało kto pamięta, że uwielbiany aktor z "M jak miłość" ma 10-letniego syna Antka. Co prawda rzadko pokazuje zdjęcia dziecka na Instagramie i mówi o nim publicznie, ale teraz zrobił wyjątek. Z okazji Dnia Ojca Roznerski pochwalił się jak wyrósł jego prawdziwy syn. Antoś urodził się kiedy Mikołaj był jeszcze związany ze znaną aktorką z "M jak miłość". Na długo zanim poznał Adrianę Kalską założył rodzinę z Martą Juras. Poznajcie szczegóły!

Rodzina Mikołaja Roznerskiego - syn Antek ze związku z aktorką z "M jak miłość" Martą Juras

W serialu "M jak miłość" Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są rodzicami dwójki uroczych dzieci - 6-letniego Szymka (Staś Szczypiński) i 4-letnie Mai (Laura Jankowska). Nie jest żadną tajemnicą, że prywatnie aktor z "M jak miłość" też jest ojcem, 10-letniego Antka, który urodził się kiedy Roznerski był jeszcze związany z Martą Juras. Była partnerka Roznerskiego także grała z nim w "M jak miłość". Jako Eryka Buford rozkochała w sobie Marcina na długo przed tym zanim poznał Izę. Ich romans w serialu był gorący, ale skończył się dość szybko. W prawdziwym życiu związek Roznerskiego i Juras rozpadł się kiedy ich Antek był jeszcze mały.

Nie przegap: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Z okazji Dnia Ojca Mikołaj Roznerski na Instagramie pokazał zdjęcie 10-letniego syna Antka. Zrobił to nie pierwszy raz, bo rok temu ujawnił już ich wspólne zdjęcie. Ale tym razem pochwalił się jak wyrósł jego syn. Chłopiec ma długie włosy, dużo jaśniejsze od ojca i wyglądem przypomina mamę, Martę Juras. Niektórzy fani aktora z "M jak miłość" są zaskoczeni, że prywatnie także ma dziecko. A to dlatego, że rzadko w wywiadach mówi o rodzinie, którą założył gdy był jeszcze zupełnie niedojrzały, choć miał już 28 lat!

- Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi - powiedział Roznerski w jednym z wywiadów.

M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu

Sprawdź też: Prawdziwe mieszkanie gwiazd M jak miłość. W takich warunkach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieszkają prywatnie! Przytulne gniazdko w Warszawie- ZDJĘCIA

Całkiem niedawno serialowy Marcin z "M jak miłość" pochwalił się swoim szczęściem u boku ukochanej Adriany. Przy okazji wyznał, że chciałby mieć więcej dzieci, a to marzenie może się wkrótce spełnić. Ślub, dziecko, rodzina... To tematy, które Mikołaj Roznerski sprytnie omija w wywiadach, ale tym razem zrobił wyjątek. Bo przyznał szczerze, że chciałby mieć drugie dziecko z Adrianą - W przyszłości na pewno chciałbym mieć więcej dzieci... - powiedział otwarcie w "Twoim Imperium".

Najnowsze