Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO

i

Autor: Instagram Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO

Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO

2021-07-06 12:17

Gwiazdy "Na dobre i na złe" zdradziły, jakie relacje łączą je prywatnie. Mateusz Janicki, czyli serialowy Michał Wilczewski oraz Mikołaj Roznerski, czyli serialowy Piotr Korban w "Na dobre i na złe" za sobą nie przepadają i uparcie walczą o względy Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Nagłe pojawienie się inspektora spowodowało, że Sikorka zaczęła mieć wątpliwości, co do swojego ślubu z Michałem! Jednak czy prywatnie aktorzy z "Na dobre i na złe" również pałają do siebie nienawiścią? Będziecie w szoku, gdy poznacie prawdę! Koniecznie obejrzycie WIDEO!

Mateusz Janicki i Mikołaj Roznerski zdradzają jak dogadują się poza planem "Na dobre i na złe"!

W "Na dobre i na złe" relacje Michała i Piotra nigdy nie układały się dobrze. Trudno się dziwić w końcu Korban wparował z butami w poukładane życie Hani i Michała, który nieźle zawrócił jej w głowie. Nic dziwnego, gdyż przystojny inspektor osłonił ją własnym ciałem przed kulą w 812 odcinku "Na dobre i na złe" i naraził swoje życie, aby ratować uroczą lekarkę. Ta spektakularna akcja wywarła na Hani spore wrażenie, jednak Sikorka nie chciała mu tego okazać. Nieugięcie odmawiała wyjścia na kawę i starała się unikać kontaktów z Piotrem, jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach jej podejście do Korbana znacząco się zmieni!

Patrz też: Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Sikorka zacznie spędzać z Piotrem coraz więcej czasu, w związku z dochodzeniem, jakie inspektor prowadzi przeciwko jej matce, Lucynie (Anna Samusionek). Hania w końcu dowie się, skąd jej matka zaczęła mieć nagle pieniądze na luksusowe zakupy i drogi samochód. Postanowi współpracować z Piotrem, aby poznać całą prawdę, jednak Korban nie ograniczy się tylko do relacji zawodowych i ponownie zacznie podrywać Sikorkę, która w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach w końcu zacznie mu ulegać! Inspektor dowie się, że Sikorka przesunęła swój ślub z Michałem i postanowi to wykorzystać i uda mu się osiągnąć swój cel, gdyż Hania nabierze poważnych wątpliwości, czy aby na pewno chce zostać żoną Michała! Ich częstsze spotkania szczególnie nie spodobają się Wilczewskiemu, który zacznie być jeszcze bardziej zazdrosny o swoją narzeczoną, gdyż kątem oka będzie widział, jakie palny wobec jego kobiety ma Korban!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

W "Na dobre i na złe" po wakacjach między tą dwójką zrobi się naprawdę gorąco, gdyż Michał tak łatwo nie zrezygnuje ze swojej narzeczonej, ale jak się okazuje również poza planem "Na dobre i na złe" między bohaterami jest naprawdę blisko! Marta Żmuda Trzebiatowska zamieściła na swojej relacji na Instagramie nagranie z planu, na którym Michał i Piotr ujawniają, jak dogadują się, gdy zgasną reflektory! Na wideo słyszymy, że panowie wyrażają się o sobie w samych superlatywach i uwielbiają ze sobą grać, nawet bardziej niż z samą Hanią, w której głosie prześmiewczo słychać lekką zazdrość! Padają tam nawet wyznania miłości, co Michał i Piotr czynią w urokliwy sposób, gdyż serialowy Michał czule patrzy na Piotra i próbuje złapać go za rękę, aby potwierdzić, że to,co mówią jest prawdą!

- No więc mam przecieki, że Michał zakocha się w Piotrze, ale...z wzajemnością jednak, z wzajemnością - powiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska.

- Nie wiem jak z postaciami, natomiast ja chciałem powiedzieć, że jako Mateusz Janicki bardzo kocham się w Mikołaju - przyznał Michał z "Na dobre i na złe".

- A ja mam zaszczyt grać z tak pięknym aktorem jak Mateusz Janicki, to jest przepiękne - odwdzięczył się koledze Mikołaj Roznerski.

- Jezu jakie to cudowne jak aktorzy się kochają. Koledzy naprawdę to jest wspaniałe. Kochają się, to jest miłość - skwitowała wszystko Hania.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

Jak widzimy relacje Michała i Piotra poza "Na dobre i na złe" układają się bardzo dobrze. Niestety w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej między nimi zrobi się równie gorąco, jak na nagraniach serialowej Hani, jednak w tą drugą stronę! Korban w końcu się doigra i trafi na stół operacyjny samego Michała! Czy Wilczewski wykorzysta swoją szansę i raz na zawsze pozbędzie się rywala, który stanowi poważne zagrożenie dla jego ślubu z Hanią? Tego z pewnością przekonamy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Patrz także: Na dobre i na złe. Julka Burska wróci do Barta, ale nie będzie już lekarzem?!

Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze