Na dobre i na złe. Julka Burska wróci do Barta, ale nie będzie już lekarzem?!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Julka Burska wróci do Barta, ale nie będzie już lekarzem?!

Na dobre i na złe. Julka Burska wróci do Barta, ale nie będzie już lekarzem?!

Szokujące zmiany w "Na dobre i na złe". Wygląda na to, że w małżeństwie Julki i Barta jednak wszystko się poukłada, ale życie zawodowe pani doktor stanie pod wielkim znakiem zapytania! Aleksandra Hamkało, która w lutym br. powitała na świecie swojego synka wróciła na plan serialu i już działa w Leśnej Górze! Ujawniamy, że Julka wróci na ślub przyjaciół - Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki), ale nie jest wcale pewne, że ta uroczystość dojdzie do skutku... Piotr Głowacki pokazał na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA, na których widać szczęście Barta z żoną. Ale potężne zmiany ich nie ominą w "Na dobre i na złe" - sprawdź co już wiemy!

Julka w "Na dobre i na złe" wróci do męża. Ale czy nadal będzie lekarzem w Leśnej Górze?

Przypomnijmy - małżeństwo Julki i Barta w "Na dobre i na złe" przetrwało wiele burz. Kiedyś romans Burskiej z Molendą omal nie zakończył jej związku, a w ostatnim sezonie zaszalał Artur. Bart wdał się w bliską relację z Kazią (Zuzanna Lit) i naprawdę o włos było od tego, aby para wylądowała w łóżku. Ostatecznie jednak do zbliżenia nie doszło a lekarze pokłócili się o pacjenta. W nowym sezonie wróci Burska i niewątpliwie posprząta ten bałagan...

Fani "Na dobre i na złe" od pewnego czasu zastanawiają się, czy Julka dowie się po powrocie do Leśnej Góry o romansie męża z piękną Kazią. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak, bo wiedzieli o tym wszyscy. Ale Burska już nie raz udowodniła, że potrafi walczyć o swoje małżeństwo i tak będzie i tym razem! Tylko czy nie zapłaci za to wysokiej ceny - upadku na ścieżce kariery? 

Nie przegap: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!
Na dobre i na złe odc. 715. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 715. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)

Aleksandra Hamkało opublikowała na swoim Instastory zabawne wideo z planu "Na dobre i na złe", na którym na łóżku pacjenta w szpitalu w Leśnej Górze leży ogromny... tygrys! Czy należy z tego wnioskować, że wzięta pani anestezjolog zostanie w nowym sezonie serialu weterynarzem?

Uspokajamy - wygląda na to, że gwiazdy "Na dobre i na złe" doskonale bawią się na planie serialu i stąd ten zabawny film. jednak na innych zdjęciach i filmach z nowych odcinków serii o szpitalu w Leśnej Górze widać Julkę tam, gdzie jej miejsce - przy stole operacyjnym, obok Michała. 

Czytaj koniecznie: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

Na dobre i na złe. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)

Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ z planu "Na dobre i na złe" - co będzie robiła Julka Burska po wakacjach 2021!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany