Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

2021-07-02 15:30

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach szykują się spore zmiany u Borysa Jakubka (Marcin Zacharzewski). W życiu pedantycznego i ułożonego doktora niebawem pojawi się ktoś, kto wywróci jego życie do góry nogami i sprawi, że już nigdy nie będzie ono takie same! Trzeba przyznać, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej scenarzyści szczególnie zadbali o postać Borysa! Już wiemy, że u jego boku pojawi się piękna artystka Lidka (Marta Król), a niebawem przywita także nowego członka rodziny!

Spore zmiany w życiu pedantycznego doktora Jakubka w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Jego rodzina niebawem się powiększy!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach w życiu Borysa już nic nie będzie takie samo! Jakubek w końcu będzie miał dość samotności i postanowi zmienić coś w swoim życiu. Niestety do tej pory każdy jego związek kończył się fiaskiem, gdyż sztywny Borys nie dogadać się z kobietami. Jakubek, gdy został ordynatorem walczył o względy Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska), jednak ona nie była nim zainteresowana i szybko skupiła się na Michale Wilczewskim (Mateusz Janicki). Jakubek nie krył swojego zrezygnowania tą sytuacją, jednak los dość prędko się do niego uśmiechnął i postawił na jego drodze szaloną Halinkę (Joanna Jarmołowicz), która uparcie starała się okiełznać doktora. Niestety Borys nie umiał sobie poradzić z tym, że to kobieta go podrywa i również z tej relacji nic nie wyszło. Jakubek został sam jak palec, ale w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej po jego samotności nie będzie już śladu!

Patrz też: Na dobre i na złe. Ślub Hani i Michała odwołany przez Korbana? Policjant uwodziciel nie odpuści sobie Sikorki

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

Już wiemy, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach obok Borysa zakręci się tajemnicza Lidka – matka trójki dzieci, które dopiero co wyfrunęły z rodzinnego gniazda. Niestety Lidka będzie miała jedną wadę! Źle znosi samotność, dlatego w Leśnej Górze postara się znaleźć dla siebie towarzystwo, gdyż podobnie jak Borys została zupełnie sama. Malarka sporo namiesza w jego życiu, ale to nie jedyna osoba, jaka zbliży się do Borysa w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach rodzina Borysa powiększy się o nowego członka rodziny! Jakubek zostanie posiadaczem psa, który wywróci jego życie do góry nogami! Czworonożny przyjaciel wywróci jego ułożone i pedantyczne życie do góry nogami! W „Kulisach Na dobre i na złe” mogliśmy dostrzec, że początkowo ich relacje nie będą układać się najlepiej, gdyż czworonóg nieźle napsoci w samochodzie poważnego doktora, czym doprowadzi go do szaleństwa. - Moje fotele, nie… - krzyknie przerażony, wyjmując z auta nadgryzioną kanapkę.

Oczywiście Jakubek długo nie będzie gniewał się na czworonożnego przyjaciela, który zrobi co w jego mocy, aby naprawić swoje winy! - Nie patrz tak na mnie! Nie machaj tym lędźwiem – powie Jakubek, ulegając przeprosinom psiaka!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Lucyna będzie skończona! Matka Hani wpadnie w sidła Korbana i pójdzie siedzieć?

Zapewne mimo początkowych nieporozumień czworonóg zostanie z Borysem na dłużej w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach i z pewnością ubarwi jego jak dotąd nudne życie, o czym świadczy post, zamieszczony na Instagramie „Na dobre i na złe”! „Z okazji Dnia Psa przybijamy łapę wszystkim naszym czworonożnym przyjaciołom i ich opiekunom w podziękowaniu za bezinteresowną miłość, szacunek i więź, które łączą #nadobreinazłe ?”. Może to właśnie czworonożny przyjaciel przybliży Jakubka do Lidki? Tego dowiemy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej, jednak już wiemy, że nowy członek rodziny Borysa wpłynie na jego charakter i nauczy go, czym jest miłość do drugiej osoby!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Borys (Marcin Zacharzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Borys (Marcin Zacharzewski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pies Borysa Jakubka (Marcin Zacharzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pies Borysa Jakubka (Marcin Zacharzewski)
Najnowsze