Na dobre i na złe. Nie będzie ślubu Hani i Michała! Zamiast tego smutne rozstanie?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Nie będzie ślubu Hani i Michała! Zamiast tego smutne rozstanie?

Na dobre i na złe. Nie będzie ślubu Hani i Michała! Zamiast tego smutne rozstanie?

2021-07-05 8:32

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2012 nad związkiem Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) zawisną ciemne chmury! Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) nie da za wygraną i coraz bardziej będzie uwodził Sikorkę! Policjant dowie się, że nie będzie ślubu Hani i Michała i postanowi to wykorzystać! W „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Michał będzie miał już dość ciągłych spotkań swojej narzeczonej z inspektorem! Czy zamiast ślubu tej pary w "Na dobre i na złe" nastąpi bolesne rozstanie?

Korban nieźle namiesza w życiu Hani i Michała w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Hania jeszcze częściej będzie spotykać się z przystojnym inspektorem Piotrem Korbanem, co nieszczególnie spodoba się Michałowi. Oczywiście, większość ich spotkań będzie związana z dochodzeniem, jakie prowadzi inspektor w sprawie przywłaszczenia sobie grabieży z napadu na jubilera. Korban podejrzewa, że łup trafił w ręce wyrodnej matki Hani, Lucyny (Anna Samusionek), ale z jej winy w sprawę zamieszana jest również sama Sikorka, gdyż Lucyna podarowała jej drogie kolczyki, które jak się później okazało są częścią łupu z kradzieży. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Piotr nie będzie miał żadnych wątpliwości i wspólnie z Hanią przyciśnie Lucynę do muru, gdy ta zaalarmuje go, że jego matka nagle zniknęła i nie stawiła się w pracy! Wspólna sprawa jeszcze bardziej połączy inspektorka z piękną lekarką, który z czasem zacznie sobie pozwalać na więcej!

Patrz też: Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Korban będzie dalej uparcie próbował dostać się do serca Sikorki. Przypomnijmy, że Hania i Piotr poznali się w 812 odcinku „Na dobre i na złe”. Wówczas Sikorka pojechała z nim na niebezpieczną akcję, gdzie inspektor osłonił ją przed kulą własnym ciałem. W ramach rewanżu próbował wyciągnąć ją na randkę, ale Hania była nieugięta. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej w tej kwestii wiele się zmieni!   

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Korban odwiedzi Hanię w domu, w którym mieszka wraz z Michałem, a także w ostatnim czasie – z Lucyną. Piotr zadomowi się na tyle, że będzie przeglądał ich wspólne fotografie i postanowi wypytywać Sikorkę o wszystkie szczegóły dotyczące ich ślubu! – Kiedy ślub? – zapyta z dociekliwością.

- Przesunęliśmy z powodu pandemii - odpowie niepewnie Hania.

- Kto przesunął? Założę się, że ty? – podpuści ją inspektor, po czym jeszcze w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej  poczuje, że to ten moment i jeszcze bardziej podpuści Sikorkę! - Czujesz, że to nie ten? – spyta bardzo pewny siebie ze swoim czarującym uśmieszkiem, czym bardzo zdenerwuje Hanię!

- Nie mam nastroju do żartów - wzburzona utnie temat, jednak słowa Korbana dadzą jej do myślenia!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Nowa bohaterka Lidka sporo namiesza w Leśnej Górze

Jeszcze w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Michał zdenerwuje się na wieść o kolejnym spotkaniu swojej narzeczonej z przystojnym inspektorem. Wilczewski uzna, że Korban za bardzo miesza się w ich życie i stanie się jeszcze bardziej zazdrosny o Hanię! Czy ich ślub będzie zagrożony? Czy Sikorka zostawi zakochanego w niej Michała dla czarującego inspektora? Czy jego słowa będą prorocze i Sikorka zmieni narzeczonego tuż przed ołtarzem? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Wyjątkowa chwila w rodzinie Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry! Musiała się tym podzielić ze wszystkimi

Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram
Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 813. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe odc. 811. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 811. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał Wilczewski (Mateusz Janicki)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze