Na dobre i na złe. Nowa bohaterka Lidka sporo namiesza w Leśnej Górze

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Nowa bohaterka Lidka sporo namiesza w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Nowa bohaterka Lidka sporo namiesza w Leśnej Górze

2021-06-30 16:00

Nowy sezon "Na dobre i na złe" mocno zaskoczy widzów! Zmiany w obsadzie są już pewne, a dla niektórych może to zwiastować nowe nadzieje i kłopoty. Nowa bohaterka Lidka (Marta Król) pojawi się w Leśnej Górze w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" i wywoła niemałe zamieszanie. Lekarze z Leśnej Góry mają swoje perypetie, w które na pewno nabiorą nowego znaczenia i obrotu. Kto może czuć się zagrożony pojawieniem się Lidki, a kto zyska szansę na zmianę swojego życia na lepsze?

Lidka zawojuje Leśną Górę? Zmiany w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nadejdą spore zmiany. Szczególnie obsada serialu ulegnie zmianie, bo widzowie nie zobaczą więcej Kasi Smudy (Ilona Ostrowska), która zginęła w minionym sezonie "Na dobre i na złe", tym samym zostawiając Falkowicza (Michał Żebrowski) samego z dziećmi. To przysporzy mu sporo problemów i dramatów, których nigdy by się nie spodziewał. Do serialu po przerwie wróciła Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), ale nie zdążyła wiele zdziałać i dopiero w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" rozpocznie się jej wątek. Wiadomo też, że na planie pracuje już aktorka Marta Król, która zagra Lidkę. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Lidka w "Na dobre i na złe" zagra albo nową panią doktor, albo pielęgniarkę. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie kobiety, która pozuje na szpitalnym korytarzu.

- Lidka pozdrawia! ? Poznamy się już niebawem… ? Czekacie na nowy sezon? - można przeczytać w opisie zdjęcia. 

Nie jest potwierdzone w jakich wątkach odegra największą rolę. Bart (Piotr Głowacki) spróbuje uwolnić się od zawiłego uczucia do Kazi (Zuzanna Lit), więc pojawienie się Lidki raczej nie wpłynie na jego losy. Co innego w przypadku Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), który rozstał się a Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra), a od dawna wiadomo, że lubi kobiety, tylko niestety nie zawsze traktuje je z szacunkiem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

Lidka z "Na dobre i na złe" jest młoda, więc może zainteresować się też Tadkiem (Marcin Urbanke), który stracił Kazię, bo ta zaczęła myśleć wyłącznie o Barcie. Nie wiadomo dokładnie jak potoczą się losy młodej Lidki, ale na pewno jej pojawienie się w Leśnej Górze wywoła zamieszanie. W nadchodzącym sezonie "Na dobre i na złe" szykuje się sporo niespodzianek dla widzów i na pewno nie będzie nudno. Obserwatorzy już teraz dali znać, że z utęsknieniem czekają na kolejny sezon serialu. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze