Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Kazia i Bart będą jednak razem! Artur zostawi Julkę dla młodszej kochanki?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Kazia i Bart będą jednak razem! Artur zostawi Julkę dla młodszej kochanki?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Kazia i Bart będą jednak razem! Artur zostawi Julkę dla młodszej kochanki?

2021-06-21 23:52

Wielkie zaskoczenie w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021! Pojawił się dowód na to, że Kazia (Zuzanna Lit) i Bart (Piotr Głowacki) jednak będą razem! Julka Burska (Aleksandra Hamkało) odejdzie w kompletne zapomnienie? Wszystko na to wskazuje, skoro serialowy lekarz umieścił wzruszające i pełne emocji wideo z Kazią opowiadające o ich miłosnych zawirowaniach. To daje dowód na to, że w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 widzowie zobaczą kontynuację zawiłej miłości Barta do podopiecznej.

Kazia i Bart razem w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021?! Julka Burska oszaleje 

Nikt w "Na dobre i na złe" nie spodziewał się, że Bart oszaleje na punkcie swojej podopiecznej Kazi. Może to przez samotność i związek na odległość z Julką, a może po prostu to wielka fascynacja, która przerodzi się w związek? Nie da się ukryć, że w minionym sezonie "Na dobre i na złe" Kazia podjęła dla lekarza radykalne kroki i rozstała się z Tadkiem (Marcin Urbanke).

Kobieta oszalała na punkcie mentora i w niezbyt przyjemnych stosunkach pożegnała się z Tadkiem. Bart próbował obronić się przed narastającym pociągiem do młodej dziewczyny do tego stopnia, że w końcu pojechał odwiedzić Julkę. Jak się okaże, chyba mało to dało. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Powrót Wiktorii tylko na chwilę? Uzdrowi Falkowicza i znów odleci. Katarzyna Dąbrowska dostała ważną rolę w serialu konkurencji! - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Alina i Tretter będą walczyć o życie dziecka! Nie będą wiedzieli kto jest ojcem - WIDEO

Bart z "Na dobre i na złe" pokazał wideo, które jasno wskazuje, że jego przygoda z Kazią nie dobiegła końca. Na nagraniu, które na swoim Instagramie umieścił Piotr Głowacki widać zmontowane sceny z Kazią i Bartem. Głębokie spojrzenia w oczy, uśmiechy i zbliżenia dały do myślenia odbiorcom.

- Dylematy Barta :) a wy co myślicie? - zapytał aktor w opisie do opublikowanego wideo, co wywołało komentarze fanów "Na dobre i na złe".

- Myślę że Kazia z Bartek pasują jak daje krople wody! Chciałabym aby byli razem ? - napisała jedna z internautek.

Przeczytaj: Lilka w M jak miłość zdradziła Mateusza, a teraz Monika Mielnicka pokazała swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

Wideo składające się z gorących scen z "Na dobre i na złe" może być potwierdzeniem tego, że Bart i Kazia faktycznie będą razem. Piotr Głowacki bez powodu nie dałby widzom takiej nadziei. Nie wiadomo na pewno jak potoczy się ich historia i co w tej zagmatwanej sytuacji postanowi Julka Burska, która nie była świadoma, że w Leśnej Górze rodzi się romans. Kolejne odcinki "Na dobre i na złe" dadzą odpowiedź na nurtujące pytania. Tymczasem aktorzy pracują nad kolejnymi scenami. 

Najnowsze