Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Kazia i Bart będą jednak razem! Artur zostawi Julkę dla młodszej kochanki?

2021-06-21 23:52
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Kazia i Bart będą jednak razem! Artur zostawi Julkę dla młodszej kochanki?
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Kazia i Bart będą jednak razem! Artur zostawi Julkę dla młodszej kochanki?

Wielkie zaskoczenie w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021! Pojawił się dowód na to, że Kazia (Zuzanna Lit) i Bart (Piotr Głowacki) jednak będą razem! Julka Burska (Aleksandra Hamkało) odejdzie w kompletne zapomnienie? Wszystko na to wskazuje, skoro serialowy lekarz umieścił wzruszające i pełne emocji wideo z Kazią opowiadające o ich miłosnych zawirowaniach. To daje dowód na to, że w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 widzowie zobaczą kontynuację zawiłej miłości Barta do podopiecznej.

Kazia i Bart razem w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021?! Julka Burska oszaleje 

Nikt w "Na dobre i na złe" nie spodziewał się, że Bart oszaleje na punkcie swojej podopiecznej Kazi. Może to przez samotność i związek na odległość z Julką, a może po prostu to wielka fascynacja, która przerodzi się w związek? Nie da się ukryć, że w minionym sezonie "Na dobre i na złe" Kazia podjęła dla lekarza radykalne kroki i rozstała się z Tadkiem (Marcin Urbanke).

Kobieta oszalała na punkcie mentora i w niezbyt przyjemnych stosunkach pożegnała się z Tadkiem. Bart próbował obronić się przed narastającym pociągiem do młodej dziewczyny do tego stopnia, że w końcu pojechał odwiedzić Julkę. Jak się okaże, chyba mało to dało. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Powrót Wiktorii tylko na chwilę? Uzdrowi Falkowicza i znów odleci. Katarzyna Dąbrowska dostała ważną rolę w serialu konkurencji! - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Alina i Tretter będą walczyć o życie dziecka! Nie będą wiedzieli kto jest ojcem - WIDEO

Bart z "Na dobre i na złe" pokazał wideo, które jasno wskazuje, że jego przygoda z Kazią nie dobiegła końca. Na nagraniu, które na swoim Instagramie umieścił Piotr Głowacki widać zmontowane sceny z Kazią i Bartem. Głębokie spojrzenia w oczy, uśmiechy i zbliżenia dały do myślenia odbiorcom.

- Dylematy Barta :) a wy co myślicie? - zapytał aktor w opisie do opublikowanego wideo, co wywołało komentarze fanów "Na dobre i na złe".

- Myślę że Kazia z Bartek pasują jak daje krople wody! Chciałabym aby byli razem 😅 - napisała jedna z internautek.

Przeczytaj: Lilka w M jak miłość zdradziła Mateusza, a teraz Monika Mielnicka pokazała swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

Wideo składające się z gorących scen z "Na dobre i na złe" może być potwierdzeniem tego, że Bart i Kazia faktycznie będą razem. Piotr Głowacki bez powodu nie dałby widzom takiej nadziei. Nie wiadomo na pewno jak potoczy się ich historia i co w tej zagmatwanej sytuacji postanowi Julka Burska, która nie była świadoma, że w Leśnej Górze rodzi się romans. Kolejne odcinki "Na dobre i na złe" dadzą odpowiedź na nurtujące pytania. Tymczasem aktorzy pracują nad kolejnymi scenami. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze