Na dobre i na złe, odcinek 804: Kazia zostawi Tadka dla Barta! Zniszczy rodzinę Julki i Artura

2021-03-31 20:39 Małgorzata Pala
Na dobre i na złe, odcinek 804: Kazia zostawi Tadka dla Barta! Zniszczy rodzinę Julki i Artura
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 804: Kazia zostawi Tadka dla Barta! Zniszczy rodzinę Julki i Artura

W 804 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi przełom w relacji Kazi (Zuzanna Lit) i Barta (Piotr Głowacki). Rozżalony Tadek (Marcin Urbanke) dowie się, że dziewczyna nie traktuje go poważnie i sam wygarnie jej co o niej myśli. Kazia, choć walczyła ze skrywaną fascynacją do swojego mentora, dłużej nie wytrzyma! W 804 odcinku "Na dobre i na złe" Kazia i Tadek ostatecznie się rozstaną, a potem Radlica będzie mogła liczyć na czułe gesty Barta. Zostawi dla niej Julkę (Aleksandra Hamkało)?

"Na dobre i na złe" odcinek 804 - środa, 31.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 804 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek będzie już wiedział, że dla Kazi przestał istnieć. 

- Zastanawiam się, kiedy to się zaczęło? Od kiedy zaczęliśmy się od siebie oddalać? Od kiedy śpię na kanapie, a tobie to nie przeszkadza? Od kiedy rozmawiamy tylko o pracy? Od kiedy mijamy się uprzejmie w domu i nie patrzymy sobie w oczy? - zapyta wprost dziewczyną, która go zignoruje, bo będzie zajęta pisaniem smsów do Barta. - To SMS-y od Barta?  - nie wytrzyma Borucki i naskoczy na Kazię w "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Blanka i Radwan nareszcie razem. Przy niej zapomni o śmierci żony Zosi i dziecka

W "Na dobre i na złe" Kazia zupełnie zapomni o Tadku, nawet nie posłucha co ma do powiedzenia.

- Masz rację, nie układa nam się ostatnio tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, ale to nie dlatego, że jestem zakochana czy coś. Po prostu jako parze nam nie wyszło, ale jest między nami tyle dobrego... To, że lubimy się i zawsze możemy na siebie liczyć... Wiesz, że tak jest. Może nie ma winnego. Tadek, czy nie lepiej nam z przyjaźnią? Przyjaźń nam wychodzi - wyzna chłopakowi.

Tadek oniemieje, że Kazia z "Na dobre i na złe" potrafi być aż tak chłodna.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

W 804 odcinku "Na dobre i na złe" Tadek podejmie decyzję o wyprowadzce. 

- Tak po prostu pakujesz się i wyprowadzasz w środku nocy? Co ty wyprawiasz? - zapyta dziewczyna.

- A co ty wyprawiasz? To, że nam nie wyszło, to jedna sprawa... A druga to to, że pakujesz się w romans z żonatym facetem! - zaatakuje ją Borucki.

Później w "Na dobre i na złe" Kazia znów przyjmie razy do swojego mentora Artura. Ten zacznie ją gładzić po ręce i zwracać się do niej po imieniu, czego nigdy nie robił. Związek Kazi z Tadkiem jest skończony, więc Barta z Julią również? Dowiemy się niebawem!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze