Na dobre i na złe, odcinek 799: Kazia przerwie milczenie. Bart nie będzie się spodziewał takiego wyznania- ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 799: Kazia przerwie milczenie. Bart nie będzie się spodziewał takiego wyznania- ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 799: Kazia przerwie milczenie. Bart nie będzie się spodziewał takiego wyznania- ZDJĘCIA

2021-02-24 20:54

W 799 odcinku "Na dobre i na złe" niejasne uczucie Kazi (Zuzanna Lit) i Barta (Piotr Głowacki) wreszcie się wyklaruje! Zafascynowana wybitnym lekarzem dziewczyna, przerwie milczenie i nie zdoła już dłużej ukrywać swojego stosunku do Artura. Chociaż oboje są w związkach, nie przeszkadzało im to w nawiązaniu relacji wykraczającej poza schemat uczeń - mistrz lub w ich przypadku także pacjent - lekarz. W 799 odcinku "Na dobre i na złe" Julka (Aleksandra Hamkało) i Tadek (Marcin Ubranke) mogą zacząć się bać, bo Kazia i Bart pierwszy raz szczerze wyznają swoje uczucia.

"Na dobre i na złe" odcinek 799 - środa, 24.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kazia i Bart w "Na dobre i na złe" wplątali się w niejasną relację, która może odbić się na ich związkach. Chociaż Bart tworzy rodzinę z Julką Burską, z którą ma przecież syna Tymka (Oliwier Grzegorzewski), zaczął inaczej patrzeć na niepełnosprawną uczennicę. Poprzez to, że Artur jest także jej lekarzem, bardzo się do siebie zbliżyli. Zdezorientowany Bart w poprzednich odcinkach "Na dobre i na złe" zaczął nawet prosić o rady ginekologa Homolkę (Matej Matejka), który wyjaśni mu, że to ewidentne zauroczenie piękną Kazią.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2393: Iwona i Marek znów razem. Zaczną nowe życie, ale dojdzie do tragedii - ZDJĘCIA

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry

Sytuacja Kazi i Artura w "Na dobre i na złe" stała się o tyle skomplikowana, że podczas badania rezonansu czynnościowego, które miała dziewczyna, podczas mówienia o wybitnym lekarzu obraz świecił się na czerwono, co świadczy o jej dużych emocjach względem Barta. W 799 odcinku "Na dobre i na złe" Kazia postanowi szczerze wyjaśnić całą sprawę, szczególnie, że Artur mocno się od niej odsunął i zerwał współpracę. 

- Zastanawiałam się, skąd nagle taka zmiana nastawienia pana profesora do mnie… Co ja takiego zrobiłam? (...) Widziałam swoje badanie rezonansu czynnościowego... Cały obraz świecił się na czerwono, kiedy o panu mówiłam. Czy to dlatego pan mnie unika? - zapyta wprost dziewczyna. 

- Skąd! Co za pomysł! - odpowie niby od niechcenia Bart. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2393: Umierająca Miśka będzie błagać Witka o narkotyki. Zakończy jej cierpienie?

Wygląda na to, że Julka i Tadek z "Na dobre i na złe" nie muszą się martwić o swoich partnerów. 

- Ja jestem panem zafascynowana, to fakt, jako wybitnym lekarzem, podziwiam to, co pan robi… ale to tylko tyle. Chyba pan nie wziął tego za coś innego? - dopyta Kazia. 

- A skąd!

- No, to dobrze! Bo to mogło… jakoś głupio wyjść czy coś… Cieszę się, że porozmawialiśmy, że sobie wszystko wyjaśniliśmy! - zakończy sprawę kobieta. 

Wygląda na to, że uczucia tej dwójki będą jasne, a w Leśnej Górze nie dojdzie do zdrad. Przynajmniej nie w ich przypadku. 

Najnowsze