Na dobre i na złe, odcinek 796: Zakazana miłość Kazi do Barta. Będą mieli romans za plecami Julki Burskiej?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 796: Zakazana miłość Kazi do Barta. Będą mieli romans za plecami Julki Burskiej?

Na dobre i na złe, odcinek 796: Zakazana miłość Kazi do Barta. Będą mieli romans za plecami Julki Burskiej?

2021-01-13 21:05

W 796 odcinku "Na dobre i na złe" Kazia Radlica (Zuzanna Lit) nie zdoła ukryć miłości do Artura Barta (Piotr Głowacki). Także mąż Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) poczuje, że niepełnosprawna stażystka coraz bardziej go pociąga. Początkowo Bart pomyśli, że to objaw i poprosi o pomoc ginekologa Homolkę (Matej Matejka). Oczywiście w tajemnicy przez Julką. To właśnie on w 796 odcinku "Na dobre i na złe" oceni, że Bartowi po prostu podoba się inna kobieta. Czy między Kazią a Bartem wybuchnie romans?

"Na dobre i na złe" odcinek 796 - środa, 27.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Miłość, która w "Na dobre i na złe" połączy Kazię Radlicę i Artura Barta spadnie na nich nieoczekiwanie. Oboje są bowiem w szczęśliwych związkach. Ona zakochała się na nowo w Tadku (Marcin Ubranke), a on od blisko dwóch lat jest mężem Julki Burskiej, z którą ma syna Tymka (Oliwier Grzegorzewski). Jak do tego dojdzie, że w 796 odcinku "Na dobre i na złe" nagle wybitny neurochirurg z Leśnej Góry i młodziutka stażystka poczują do siebie coś więcej? Jak to zwykle bywa w szpitalu zbliży ich wspólna praca.

Od początku Bart jest mentorem Kazi, dzięki niemu stanęła już na własnych nogach i ma szansę wreszcie chodzić. Także Kazia w 796 odcinku "Na dobre i na złe" rozpali w Arturze uczucia, o które nigdy by się nie podejrzewał. Nagle Bart zrozumie, że niepełnosprawna lekarka coraz bardziej go pociąga, że czuje w jej towarzystwie coś, czego nie daje mu Julka.

Ponieważ w 796 odcinku "Na dobre i na złe" Artur odrzuci nawet same myśli o małżeńskiej zdradzie, to poszuka pomocy u Homolki (Matej Matejka), licząc, że jego problem rozwiążą tabletki. Wyjaśni czeskiemu ginekologowi, że podejrzewa u siebie objawy andropauzy .Homolka obieca, że nie wyda go przed Julką, ale postawi zaskakującą diagnozę. Złe samopoczucie Barta to nie objaw starzenia się, ale fascynacji inną kobietą. Poleci mu uprawiać jakiś sport.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Diagnoza Homolki w 796 odcinku "Na dobre i na złe" popchnie Barta do zdecydowanych działań, by nie wdawać się w pozamałżeński romans i nie rozbijać szczęśliwej rodziny, którą stworzył z Julką i którą cudem uratowali po jej zdradzie. W końcu oznajmi zaskoczonej dziewczynie, że nie mogą razem pracować i bez podania przyczyny odejdzie. Dla Kazi będzie to bolesny cios.

W 796 odcinku "Na dobre i na złe" podczas badania rezonansem czynnościowym opowie kolegom o tym co zaszło między nią i Arturem, że profesor nie chce z nią już dłużej pracować. To chłopak Kazi, Tadek (Marcin Urbanke) i radiolog Paweł (Marcin Sianko) zauważą w czasie badania, że kiedy Kazia mówi o Barcie w jej mózgu uaktywniają się obszary związane z miłością... Dla Tadka to będzie dowód, że jego dziewczyna czuje do neurochirurga coś więcej,

Na dobre i na złe, odc. 772. Bart (Piotr Głowacki), Kazia (Zuzanna Lit)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 772. Bart (Piotr Głowacki), Kazia (Zuzanna Lit)
Na dobre i na złe, odc. 772. Bart (Piotr Głowacki), Kazia (Zuzanna Lit)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 772. Bart (Piotr Głowacki), Kazia (Zuzanna Lit)
Najnowsze

Materiał sponsorowany