Barwy szczęścia, odcinek 2393: Iwona i Marek znów razem. Zaczną nowe życie, ale dojdzie do tragedii - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2393: Iwona i Marek znów razem. Zaczną nowe życie, ale dojdzie do tragedii - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2393: Iwona i Marek znów razem. Zaczną nowe życie, ale dojdzie do tragedii - ZDJĘCIA

2021-02-24 8:44

Szokujący zwrot akcji w 2393 odcinku "Barwy szczęścia"! Wydawało się, że Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Marek (Marcin Perchuć), to zamknięty rozdział. Szczególnie, że Złoty bardzo skrzywdził Pyrkę pokazując, że nigdy jej nie kochał i był z nią ze względu na Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka). Jak się okaże w 2393 odcinku "Barwy szczęścia", nie zdążą od siebie długo odpocząć, bo zaczną nowe życie i to wspólnie! Niestety szybko okaże się, że szczęście nie potrwa długo, bo dojdzie do tragedii...

"Barwy szczęścia" odcinek 2393 - środa, 24.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona i Marek będą w zaskakujących stosunkach! Po wrogości i niechęci nie będzie śladu! Ostatnio z hukiem się rozstali, bo Złoty przyznał się, że nie kocha partnerki, a ta się załamała. W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" znów będą razem rozmawiać i spędzać czas tak, jakby byli sobie bliscy!

- (...) Mamy Wiolę, która już zawsze będzie nas łączyła. Chciałabym, żebyśmy byli w poprawnych stosunkach - powie Pyrka.

- Mi też na tym zależy, nie chciałbym, żebyś mnie nienawidziła

- Ja już nawet nie czuję złości, to bardziej takie uczucie żalu, że nam nie wyszło... Co u Witka? Pozdrów go ode mnie - Iwona da do zrozumienia, że naprawdę przejmuje się Markiem i jego synem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3192: Rozwód Emilki i Bartka! W ostatniej chwili wystawi Marcina - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 2393 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona i Marek zaczną się bardzo dobrze dogadywać, aż Pyrka zostanie na wspólnym obiedzie z partnerem, Witkiem (Witold Sosulski) i Michaliną (Anna Pentz).

- Na pewno nie masz nic przeciwko, żebym została? - upewni się Iwona.

- Nie no, daj spokój. Przecież ustaliliśmy, że będziemy w dobrych stosunkach. Po prostu zjemy razem obiad - odpowie zadowolony Marek.

Wygląda na to, że Złoty i Pyrka w "Barwy szczęścia" znów będą razem w walce o spokojną przyszłość Wioletki, a po sporze nie będzie śladu. Szybko okaże się, że będą musieli wspólnie działać, bo zdarzy się tragedia...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

Nikt w "Barwy szczęścia" nie będzie się spodziewał, że Michalina, sympatia Witka nagle dostanie ataku. Dziewczyna z bólu upuści talerz.

- Moja głowa, eksploduje zaraz!

Iwona od razu pomoże dziewczynie, która pojedzie do szpitala. Pyrka bardzo pomoże Złotemu i dziewczynie Witka. Wkrótce okaże się, że Michalina ma bardzo poważny problem zdrowotny. Przez tętniaka w głowie nastolatka nie będzie mogła normalnie funkcjonować. Złoty i Pryka będą wspólnie walczyć o jej zdrowie. O dziwo, będą ze sobą bliżej niż kiedykolwiek!  

Najnowsze