Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

2021-02-17 20:16

Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Marek (Marcin Perchuć) z serialu "Barwy szczęścia" rozstali się i to raczej z wielkim przytupem, a nie w pokojowej atmosferze. Nic jednak nie łączy bardziej ludzi niż wspólna tragedia, cierpienie czy nawet śmiertelna choroba! W 2394 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że w obliczu tragedii, Iwona i Marek są sobie bliżsi niż kiedykolwiek. Jaki dramat musi ich spotkać, żeby postanowili do sobie wrócić?

"Barwy szczęścia" odcinek 2394 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2394 odcinku "Barwy szczęścia" Marek będzie potrzebował wsparcia niedoszłej żony. Potraktował ją okropnie, oszukiwał, że kocha, ale prawda wyszła na jaw. Złoty doprowadził do załamania Iwony, która musiała szukać pomocy u Huberta (Marek Molak). Szybko się okaże, że Złoty ma poważne problemy, a w grę wchodzi czyjeś życie! W tak dramatycznej sytuacji w "Barwy szczęścia" będzie oczekiwał pomocy Iwony. Co się wydarzy, że Złoty będzie drżał o życie? 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 2394 odcinku "Barwy szczęścia" Michalina (Anna Pentz) będzie czekała na poważną operację. U dziewczyny wykryto tętniaka mózgu, przez co przez długi czas miała bardzo silne bóle głowy. By je złagodzić, dziewczyna paliła marihuanę. Dlatego też Złotemu nie spodobało się, że Witek (Witold Sosulski) zakochał się w koleżance. Chłopak sam miał problem z narkotykami i był na odwyku, więc Marek od razu pomyślał, że Michalina zrobi z niego degenerata. W końcu jednak Marek oprzytomnieje i sam w 2394 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie drżeć o los sympatii syna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Aneta znów wpakuje Olka za kraty? Niczego nie nauczył ich proces o zabójstwo

To właśnie Iwona z "Barwy szczęścia" zaangażuje się w pomoc dziewczynie. Poprosi o konsultację jej przypadku wybitnego specjalistę, doktora Ludwiczaka. Dzięki niej Michalina zostanie poddana ryzykownemu, ale innowacyjnemu zabiegowi, który pomoże odzyskać jej zdrowie i uratować życie. Pyrka pokaże klasę. Pomimo że Marek potraktował ją podle, ona i tak przyłoży się do ratowania dziewczyny jego syna. Witek w "Bary szczęścia" będzie bardzo wdzięczny niedoszłej macosze. Czy Złotemu zmięknie serce i doceni, co stracił? Na powrót do siebie tej pary są raczej nikłe szanse, ale może spróbują się zaprzyjaźnić. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze