Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelnie chora Michalina pozna straszną diagnozę! Tylko Iwona może uratować sąsiadkę Witka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelnie chora Michalina pozna straszną diagnozę! Tylko Iwona może uratować sąsiadkę Witka

Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelnie chora Michalina pozna straszną diagnozę! Tylko Iwona może uratować sąsiadkę Witka

W 2394 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że tylko Iwona (Izabela Zwierzyńska) może uratować śmiertelnie chorą Michalinę (Anna Petz)! Sąsiadka Marka (Marcin Perchuć), która od jakiegoś czasu jest obiektem uczuć Witka (Witold Sosulski) właśnie od Pyrki usłyszy straszną diagnozę. I choć wiadomość będzie fatalna, to właśnie Iwona jako jedyna odkryje przyczynę omdleń dziewczyny i tylko ona zdoła ją uratować! Ale czy to jeszcze będzie w ogóle możliwe dowiemy się już w 2394 odcinku "Barwa szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2394 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2394 odcinku "Barw szczęścia" lekarze nareszcie odkryją co tak naprawdę dolega Michalinie. Śliczna sąsiadka Marka i Witka od dłuższego czasu jest chora, miewa straszliwe migreny, z powodu których nagle traci przytomność. Nikt nie będzie wiedział, co tak naprawdę dolega dziewczynie, dopóki jej zdrowiu nie przyjrzy się Iwona. I to ona wpadnie na co chora jest Michalina!

Pytka będzie świadkiem w 2394 odcinku "Barw szczęścia", jak karetka po raz kolejny zabiera Michalinę do szpitala. Kolejny atak bólu głowy nie pozwoli jej funkcjonować. Zakochany w Michalinie Witek poprosi, aby mógł z nią pojechać do szpitala i dołączy do nich Iwona. Na całe szczęście!   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1569: Dramat Barbary. Załamie ją bezdomność ukochanej wnuczki!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia, odc. 2394: Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama

Iwona doradzi kolegom lekarzom na miejscu, aby wykonali rezonans głowy dziewczyny. I w 2394 odcinku "Barw szczęścia" tylko dzięki temu wyjdzie na jaw, że dolegliwości Michaliny to nie kryzys dojrzewania, czy "trawka" - co podejrzewał ją Marek - tylko śmiertelna choroba! 

W 2394 odcinku "Barw szczęścia" Michalina dowie się, że ma w mózgu groźne tętniaki i czeka ją seria operacji! Iwona na wieść o tym znów postanowi zadziałać i ściągnie do szpitala specjalistę - doktora Ludwiczaka (Roch Siemianowski) - który uratował życie Huberta (Marek Molak). Po konsultacjach z neurochirurgiem zapadnie decyzja o tylko jednym, za to ryzykownym zabiegu operacyjnym... Czy ciężko chora Michalina przeżyje dzięki interwencji Iwony?

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

Barwy szczęścia, odc. 2394: Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2338: Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze