Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

i

Autor: Ipla Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

2021-02-15 8:45

W 3187 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do tragicznych wydarzeń! Wkrótce Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) z pomocą Dominiki (Aneta Zając) porwą Julkę (Łucja Kawczak) i wywiozą dziecko do Czech! Nie będą świadomi, że przebiegły Edward (Marek Siudym) zainstalował dziewczynce nadajnik GPS i szybko ją odnajdzie. W 3187 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zdesperowana i przerażona Julka zagrozi samobójstwem! Dziewczynka nie cofnie się przed niczym, byle nie stracić mamy.

"Pierwsza miłość" odcinek 3187 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3187 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Julka, Marysia i Michał będą przebywać na kempingu w Czechach. Już niebawem w "Pierwsza miłość" odbędzie się akcja porwania dziewczynki. To Dominika przebierze się za zakonnicę i wedrze się do szkoły zakonnej, gdzie Edward każe chodzić Julce. Dziecko bardzo chciałoby być z mamą, a w skutek szeregu zbiegów okoliczności, wylądowała pod opieką dziadka. Dlatego też Marysia zdecyduje się na porwanie i wywiezienie dziewczynki za granicę. Uda jej się, ale potem nadejdą kłopoty...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Ula dowali Soni porzuconej przez Janka. Po ich rozstaniu stanie po stronie byłego - ZWIASTUN

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3187 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Edward szybko odnajdzie Julkę, Marysię i Michała na kempingu w Czechach. Okaże się, że podrzucił dziecku nadajnik GPS, właśnie na taki wypadek. Dzięki temu z łatwością namierzy lokalizację i pojawi się na miejscu. Julka nigdy nie była zachwycona, że musi zostać pod opieką dziadka i tęskniła za Marysią. W 3187 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przestraszy się, że Edward siłą zwerbuje ją z powrotem do niego. Zacznie grozić samobójstwem!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

Wszyscy w "Pierwsza miłość" będą w szoku nad zachowaniem Julki. Nikt nie spodziewał się, że posunie się do tak ostrych deklaracji. Dziewczynka będzie miała serdecznie dość huśtawki emocjonalnej i nie wytrzyma napięcia. Zacznie grozić, że się zabije. O dziwo w 3187 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Edward się wycofa! Szantaż Julki przyniesie oczekiwany skutek. Czy Edward zostawi Domańskich w spokoju? Dowiemy się niebawem. 

Najnowsze