Pierwsza miłość, odcinek 3181: Szokująca zmiana Marysi. Wyjdzie z psychiatryka i nie będzie już taka sama

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3181: Szokująca zmiana Marysi. Wyjdzie z psychiatryka i nie będzie już taka sama

Pierwsza miłość, odcinek 3181: Szokująca zmiana Marysi. Wyjdzie z psychiatryka i nie będzie już taka sama

2021-02-14 17:20

Marysia (Aneta Zając) w serialu "Pierwsza miłość" przeżywa traumę, którą spowodowało zamknięcie w psychoatryku, strata Julki (Łucja Kawczak) i okrutny ojciec Edward (Marek Siudym) upierający się przy zniszczeniu jej życia. Domańska w 3181 odcinku "Pierwsza miłość" zacznie wracać do normalności. Po wyjściu z ośrodka nie pozwoli sobie na chwilę oddechu, tylko od razu zacznie działać. Jakie szalone kroki podejmie Marysia? Zacznie normalne życie czy wręcz przeciwnie? W przypadku tej postaci nie ma co liczyć na brak zwrotu akcji.

"Pierwsza miłość" odcinek 3181 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3181 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia wreszcie zacznie dochodzić do siebie. Spędziła dłuższy czas w psychiatryku, chociaż jest zdrowa psychicznie! Wszystko przez okrutnego ojca Edwarda, który zaaranżował całą szopkę z aresztowaniem córki, by potem wykazać jej niepoczytalność. Domańska przeżyła koszmar, była faszerowana lekami, źle traktowana przez personel medyczny, zamykana w izolatce i związywana. W końcu w "Pierwszej miłości" jej los się odwróci, a ona wykorzysta to, żeby podjąć śmiałe kroki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Koniec siedliska Uli. Marzenka i Andrzejek wyrzuceni z domu na bruk. Kim będzie nowy właściciel? ZWIASTUN

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

W 3181 odcinku "Pierwsza miłość" Marysia ruszy ze śmiałymi planami. Zmobilizuje się, nie podda i od razu zacznie układać plan odzyskania Julki. Dziecko przebywa pod opieką Edwarda, który wysłał ją do zakonu. Domańska od razu zdecyduje się podjąć bardzo radykalne kroki i "odbić" córkę. Po wyjściu z ośrodka w jej głowie naprawdę zajdą zmiany, bo okaże sporą wdzięczność siostrze bliźniaczce (Aneta Zając), z którą wcześniej kontakt bywał różny. To właśnie z pomocą Dominiki i Michała (Wojciech Błach) zacznie układać plan nowego życia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

Wkrótce w "Pierwsza miłość" Marysia stwierdzi, że jedyną opcją rozpoczęcia nowego rozdziału i odzyskanie Julki, jest wyjazd za granicę. Dlatego też wraz z Dominiką zaczną knuć plan porwania dziecka i wywiezienia jej. To może być nie tak proste, jak się wydaje, bo to Edward został wyznaczony przez sąd, jako prawny opiekun dziewczynki. Wszystko wskazuje na to, że Marysia z serialu "Pierwsza miłość" zaweźmie się i zrobi wszystko dla córki. Czy wyjedzie za granicę i zostanie tam na zawsze? Dowiemy się niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany