M jak miłość, odcinek 1567: Ula dowali Soni porzuconej przez Janka. Po ich rozstaniu stanie po stronie byłego

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1567: Ula dowali Soni porzuconej przez Janka. Po ich rozstaniu stanie po stronie byłego

M jak miłość, odcinek 1567: Ula dowali Soni porzuconej przez Janka. Po ich rozstaniu stanie po stronie byłego - ZWIASTUN

2021-02-13 15:46

Sonia (Barbara Wypych) i Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" w 1567 odcinku przeprowadzą ze sobą poważną rozmowę. Obie staną na rozstaju dróg i żadna nie będzie widziała co robić dalej. Krawczykówna w 1567 odcinku "M jak miłość" całkowicie otworzy się przed byłą dziewczyną niedoszłego męża i opowie jej intymne szczegóły z ich życia. Nie jest tajemnicą, że postrzelony Janek (Tomas Kollarik) wyparł się Soni i nie chce jej znać. Ula słuchając załamanej koleżanki stanie po stronie... Byłego ukochanego! Sonia gorzko pożałuje zwierzeń? Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1567 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1567 odcinku "M jak miłość" Sonia i Ula spotkają się nad rzeką. Krawczykówna nie poradzi sobie z emocjami po stracie Janka, który chociaż przeżył postrzał, nie chce jej znać. Co więcej, robi jej z życia koszmar, odpycha i traktuje jak obcą. Ula też ma morze problemów, tylko akurat na swoje życzenie. Będąc w Australii roztrwoniła majątek, narobiła długów i teraz razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) są biedni i bezdomni. Obie kobiety, poprzez szereg problemów, poczują ze sobą silną więź, a w 1567 odcinku "M jak miłość" wyznają sobie swoje sekrety. Niestety Sonia może szybko tego pożałować...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić

Sonia w "M jak miłość" zacznie opowiadać Uli o koszmarnym zachowaniu Janka. 

- Nie chce ze mną rozmawiać. Polecił policjantom, którzy go pilnują, żeby mnie do niego nie wpuszczać.

- Żartujesz?

- Niestety. Ubzdurał sobie, że nie chce niszczyć mi życia, a niszczy je. Niszczy je koncertowo. Pieprzony egoista. (...) Ja wiem, że cię to wszystko wykańcza, że ten dług to jest mnóstwo kasy i ogromny stres, ale w tym wszystkim masz Bartka, który bardzo cię kocha i na pewno ci pomoże... - powie Krawczykówna w "M jak miłość" sugerując, że ona ze swoimi problemami została całkiem sama. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

W 1567 odcinku "M jak miłość" Ula zacznie bronić Janka! 

- Jak tak można? Jak można tak po prostu wymazać mnie z życia? - zapyta bezsilna Sonia. 

- Sonia, no ale on jest nadal w szoku, on nie myśli racjonalnie. Jemu się wydaje, że w jakiś dziwny sposób próbuje cię ochronić - Lisiecka stanie po stronie Janka, czym mocno zaskoczy koleżankę. 

- Ochronić?

- Tak. A ty nie możesz odpuszczać tej miłości, zbyt długo o nią walczyłaś. 

Ula w "M jak miłość" spróbuje pocieszyć Sonię, ale to nie będzie takie proste. Wyjdzie na to, że bardziej rozumie uczucia byłego ukochanego, niż Krawczykówny! To nie będzie zbytnio pocieszająca rozmowa dla Soni. 

Najnowsze