Pierwsza miłość, odcinek 3192: Rozwód Emilki i Bartka! W ostatniej chwili wystawi Marcina - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3192: Rozwód Emilki i Bartka! W ostatniej chwili wystawi Marcina - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 3192: Rozwód Emilki i Bartka! W ostatniej chwili wystawi Marcina - ZDJĘCIA

2021-02-23 9:30

3192 odcinek "Pierwsza miłość" to szok dla fanów serialu! Dojdzie do decydującego momentu separacji Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski). Małżeństwo od dawna ze sobą nie żyje, jednak zawsze było wiadomo, że coś ich do siebie ciągnie. Tym bardziej, że związek Miedzianowskiego z Wandą (Monika Pikuła) był pomyłką, a Emilka chyba nie jest do końca szczęśliwa z Marcinem (Przemysław Cypryański). Wszystko rozstrzygnie się w 3192 odcinku "Pierwsza miłość". Emilka w ostatniej chwili dokona szokującego wyboru!

"Pierwsza miłość" odcinek 3192 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do decydującego momentu w życiu Emilki i Bartka. O rozwodzie była mowa już dawno, ale ostatecznie wyrok nie zapadł. Małżeństwo żyło w separacji. Miedzianowski ma na koncie nieudany związek z szaloną Wandą, która wpędzała go w kłopoty, a Emilka poznała przystojnego strażaka Marcina. Na początku tej znajomości w "Pierwsza miłość" była zachwycona, ale potem okazało się, że nie mają aż tyle wspólnego... Właśnie dlatego ich rozwód do końca nie był pewny, ale wszystko się wyjaśni. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 94: Smutne rozstanie Uli i Marka! Poleją się łzy kiedy zostawi męża samego

W 3192 odcinku "Pierwsza miłość" dojdzie do rozwodu Emilki i Bartka! Małżeństwo prawnie nie będzie już razem. Po wyjściu z rozprawy rozwodowej, na kobietę będzie czekał Marcin. Nie zdoła ukryć, że jest nieziemsko zadowolony, że Miedzianowski oficjalnie znika z ich życia. Nie będzie tracił czasu i od razu w "Pierwsza miłość" zaproponuje partnerce wspólne mieszkanie. Emilka mocno wystraszy się tej propozycji, bo przypomni sobie traumę związaną z Mateuszem (Lesław Żurek). Jakiś czas temu, psychol udawał przed kobietą niepełnosprawnego, wykorzystywał ją i zniszczył psychicznie. Chciał też zarobić duże pieniądze na oszustwach co do swojego rzekomego kalectwa. 

Emilka mocno speszy się propozycją Marcina z "Pierwszej miłości". Zacznie się wykręcać, a mężczyzna lekko się zaniepokoi. Emilka będzie miała jednak mocne argumenty w związku z przeżytą traumą. Trudno będzie z tym dyskutować. Ostatecznie para ustali, że nie będą się spieszyć. Będzie to jednak podejrzane, bo po rozwodzie Emilka powinna być nieziemsko szczęśliwa, że może rozpocząć nowe życie. To nie pierwszy raz w serialu "Pierwsza miłość", kiedy ta odsuwa strażaka. Fakt rozwodu będzie jednak niepodważalny i nic nie zmieni tego, że Emilka nie zdecyduje się na mieszkanie z Marcinem. 

Najnowsze