Pierwsza miłość, odcinek 3182: Bartek wyciągnie rękę do Emilki! Szokujący finał sporu małżeńskiego

i

Autor: Youtube Pierwsza miłość, odcinek 3182: Bartek wyciągnie rękę do Emilki! Szokujący finał sporu małżeńskiego

Pierwsza miłość, odcinek 3182: Bartek wyciągnie rękę do Emilki! Szokujący finał sporu małżeńskiego

2021-02-10 16:56

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" nastąpi przełomowy moment w małżeństwie Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski). Od dawna im się nie układa, ale z drugiej strony zawsze coś ich do siebie przyciągało. Emilka związała się z Marcinem (Przemysław Cypriański), który ma wobec niej poważne plany. Wszystko się może zmienić, kiedy w 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Bartek wyciągnie rękę do byłej partnerki... Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

"Pierwsza miłość" odcinek 3182 - piątek, 26.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Bartek pojedzie do Emilki, bo będzie już wiedział, że musi podjąć odpowiednie kroki, co do ich małżeństwa. On i Emilka bardzo długo byli szczęśliwą parą, ale od jakiegoś czasu żyją osobno. Kobieta znalazła sobie Marcina, przystojnego strażaka, z którym chyba nie do końca potrafi się porozumieć. Bartek w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" skupił się na Wandzie (Monika Pikuła) i gorzko tego pożałował, bo kobieta wykończyła go psychicznie. Nadejdzie więc czas na ostateczne rozwiązanie sporu małżeńskiego. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

Pierwsza miłość. Emilka i Marcin będą razem! Dla niego rozwiedzie się z Bartkiem

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Bartek postanowi wyciągnąć rękę do Emilki i zakończyć mediacje. Uzna, że chce umówić się z mecenas Kamilą Wigurą, z którą początkowo miał spięcia, ale ostatecznie zainteresuje się kobietą. Ona wyda mu jednak jasny przekaz - dopóki ten się nie rozwiedzie, ona się z nim nie umówi. Dlatego Bartek w "Pierwszej miłości" postanowi doprowadzić do końca kwestię swojego małżeństwa. O dziwo reakcja Marcina będzie bardzo pomocna. Strażak uzna, że musi pomóc byłemu partnerowi Emilki i przyspieszyć cały proces rozstania. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia dostanie szału, kiedy dowie się, że Janek kazał Rafałowi zabrać wszystko do matki! Będzie walczyła o ukochanego do samego końca

Bartek z "Pierwszej miłości" będzie mógł liczyć na "pomoc" Marcina, który wymyśli, że musi zatrzymać Emilkę przy sobie. Będzie miał wobec niej bardzo poważne plany! Tymczasem sama Emilka niejednokrotnie trochę narzekała na relację ze strażakiem. Chyba nie będzie się też spodziewać, że mąż chyba ostatecznie się z nią rozejść i zostawić. W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" wszystko wskazuje na to, że nadejdzie ostateczny koniec małżeństwa Emilki i Bartka. Czy to dobra decyzja? Dowiemy się już niebawem. 

Najnowsze