Pierwsza miłość, odcinek 3150: Wanda po utracie pamięci uwierzy, że jest żoną Kulasa. Znajdzie zdjęcie Pameli - ZWIASTUN

2021-01-09 11:29 ag
Pierwsza miłość, odcinek 3150: Wanda po utracie pamięci uwierzy, że jest żoną Kulasa. Znajdzie zdjęcie Pameli - ZWIASTUN
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3150: Wanda po utracie pamięci uwierzy, że jest żoną Kulasa. Znajdzie zdjęcie Pameli - ZWIASTUN

Wanda (Monika Pikuła) z serialu "Pierwsza miłość" w 3150 odcinku nie odzyska pamięci, a przebiegły Kulas (Marcin Sztabiński) będzie jej wmawiał, że jest jego żoną i matką ośmiorga dzieci! W intrydze pomoże mu najstarszy syn, Antek (Nikodem Baczkowski). Zdezorientowana bogaczka spróbuje się odnaleźć w roli wieśniaczki. Nie przypomni sobie ani tego kim jest, ani dawnego życia. Wszystko się zmieni kiedy w 3150 odcinku "Pierwszej miłości" Wanda znajdzie zdjęcie Pameli Kulas (Monika Fronczek), prawdziwej żony Sławomira. Oskarży "męża" o to, że ją zdradza! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Pierwsza miłość" odcinek 3150 - środa, 13.01.2021, o godz. 18 w Polsacie

Wypadek Wandy z "Pierwszej miłości", którą Sławomir Kulas potrącił samochodem jadąc do Wrocławia z rannym po upadku z drabiny synem popchnął go do wyjątkowego szaleństwa! Zamiast od razu zgłosić na policji tragedię, Kulas, który ma na koncie odsiadkę w więzieniu za kradzieże zatuszował sprawę. Z pomocą syna Antka zabrał Wandę do przychodni Bartka Miedzianowskiego (Rafał Kwietniewski), by ją opatrzyć, a potem ukrył w swoim domu.

Kiedy milionerka odzyskała przytomność w 3147 odcinku "Pierwszej miłości" Kulas wmówił jej, że jest jego żoną! Wykorzystał fakt, że jego prawdziwa żona wyjechała za granicę. Ponieważ Wanda niczego nie pamiętała, nie wiedziała nawet kim jest to Antek jako pierwszy nazwał ją "mamą" i zapewnił, że teraz wszystko będzie dobrze, bo jest już w domu! Sławomir zaczął się bać, że nie da się tego odkręcić, ale Antek przekonał ojca, że będą oszukiwać Wandę póki nie zatrą śladów wypadków.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Kłamstwo Kulasów w 3150 odcinku "Pierwszej miłości" nie wyjdzie jeszcze na jaw. Kulas z synem i resztą dzieci nadal będzie oszukiwać Wandę, że jest ich częścią ich rodziny. Nie zważając na to, że po utracie pamięci jest bezbronna i wymaga opieki lekarza. Odsuną na bok wyrzuty sumienia, bo doskonale wiedzą jak bezwzględna naprawdę jest bogaczka, ile świństw zrobiła mieszkańcom Wadlewa.

- Nie możesz trafić do więzienia, a ona przynajmniej odpokutuje za swoje winy! Poudaje naszą mamę, coś pogotuje, posprząta - wymyśli sobie sprytnie Antek.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

Co będzie dalej z Wandą w 3150 odcinku "Pierwszej miłości"? Cierpiąca na amnezję po wypadku milionerka ubierze się w cichy Pameli i będzie odgrywała rolę przykładnej żony i matki. Nie poradzi sobie jednak z obowiązkami domowymi. Od dawna nie gotowała i zupełnie nie pamięta, jak się to robi. Znajdzie też rodzinne zdjęcie Kulasa z prawdziwą żoną! - Czy ty mnie zdradzasz? Kim jest Pamela? - zapyta w końcu męża.

Kulas powie wreszcie Wandzie prawdę czy będzie dalej milczał? To się wyjaśni już wkrótce w "Pierwszej miłości"! Wanda coraz lepiej będzie się czuła na wsi i zdobędzie sympatię dzieci Sławomira i Pameli. Kulas zacznie się martwić co stanie się z jego rodziną, gdy bogaczka odzyska wreszcie pamięć. 

Pierwsza miłość, odcinek 3147, Kulas (Marcin Sztabiński), Wanda (Monika Pikuła)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3147, Kulas (Marcin Sztabiński), Wanda (Monika Pikuła)
Pierwsza miłość, odcinek 3147, Antoni Kulas (Nikodem Baczkowski), Wanda (Monika Pikuła)
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3147, Antoni Kulas (Nikodem Baczkowski), Wanda (Monika Pikuła)
Najnowsze