M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

M jak miłość, odcinek 1566: Jakub upokorzy Olę. Naobiecuje jej randek, a potem wykorzysta i zdradzi

2021-02-10 9:37

W 1566 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) koszmarnie potraktuje Olę (Katarzyna Mosek). Kobieta od dawna jest nim zainteresowana, a ten ją zwodzi. Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olewicz (Tomasz Dedek) cały czas wywierają na Jakubie presję, że ma się zainteresować dziewczyną. I faktycznie się nią zajmie, ale ona naprawdę tego pożałuje. Wkrótce w "M jak miłość" omota Olę, da jej nadzieję, po czym zdradzi... Afera wstrząśnie całym biurem detektywistycznym!

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1566 odcinku "M jak miłość" Jakub i Ola będą mieli wybrać się na randkę. Dla kobiety to spełnienie marzeń, bo od dawna podkochuje się w koledze z pracy. Marcin i Olewicz już jakiś czas temu w "M jak miłość" dawali do zrozumienia mężczyźnie, że ma zająć się zauroczoną w nim dziewczyną. W końcu Jakub ulegnie, ale nawet tuż przed spotkaniem wyzna Chodakowskiemu, że wcale nie chce na nie iść! W końcu okaże się, że zamiast na randkę muszą wyruszyć na akcję detektywistyczną. Ola nie podda się i pomimo że będą w pracy, przyszykuje na ławce "romantyczny" piknik. Nie przewidzi w co się pakuje...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

W kulisach "M jak miłość" Rafał Kwiatkowski, czyli serialowi Jakub mówi o swojej skomplikowanej sytuacji.

- Jakub podziwia Marcina za to, jak on ułożył sobie życie prywatne, bo też chciałby być po prostu szczęśliwy. (...) Rzeczywiście Jakub odczuwa presję otoczenia, ale też zdaje sobie sprawę, że może to jest szansa jednak na zbudowanie jakiejś relacji. (...) Jakub decyduje się na randkę z kilku względów. Wierzy, że trzeba dawać sobie szansę, z drugiej strony widzi te usilne starania swoich przyjaciół, więc próbuje, dlaczego nie - mówi aktor.

Ola w "M jak miłość" będzie wniebowzięta, że Jakub wreszcie zwrócił na nią swoją uwagę. Zawzięcie będzie dążyła do tego, by spędzić z nim czas. W końcu przekuje pracę w randkę.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Usłyszy straszną diagnozę od kochanka Artura - ZWIASTUN

W 1566 odcinku "M jak miłość" Jakub zdziwi się, że Ola chce urządzać randki podczas pracy na ławce.

- Serio? Chcesz tu robić piknik?

- Serio. Nie wiem, jak ty, ale ja umieram z głodu! Nastrój ważna rzecz... Mam nawet coś na deser! - powie zadowolona kobieta.

Niestety jak się wkrótce okaże w "M jak miłość" Jakub da nadzieje Oli, a ona odkryje na jego komputerze maila od innej dziewczyny! Z korespondencji jasno wyniknie, że mężczyzna spotykał się z dwiema kobietami jednocześnie. W biurze detektywistycznym zapowiada się niezła afera.

Najnowsze