BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Kochanek Artur postawi straszną diagnozę

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Kochanek Artur postawi straszną diagnozę

BrzydUla 2, odcinek 81: Ula ciężko chora? To dlatego tak schudła. Usłyszy straszną diagnozę od kochanka Artura - ZWIASTUN

2021-02-09 19:55

W 81 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) dowie się, że objawy ciąży mogą oznaczać poważną chorobę! Wyniki badań krwi wykluczą, że Dobrzańska będzie miała kolejne dziecko, ale stres, strach o przyszłość małżeństwa z Markiem (Filip Bobek) i drastyczna utrata wagi będą miały skutki uboczne. Wyniki Uli w 81 odcinku "BrzydUli" trafią w ręce jej byłego kochanka, lekarza Artura (Karol Pocheć). To on postawi straszną diagnozę, że powinna zadbać o swoje zdrowie. Co będzie dolegało Uli? Na co zachoruje? Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 81 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ciąża Uli z "BrzydUli" to będzie fałszywy alarm! A jednak wyniki badań krwi okażą się dość niepokojące. Mimo, że Ula odetchnie z ulgą, że nie spodziewa się dziecka, bo długo będzie podejrzewała, że ojcem może być Artur, to złe samopoczucie nieco ją zmartwi. Ostatnio Dobrzańska drastycznie schudła! Zestresowana z powodu dramatycznej sytuacji firmy F&D, ciągle przeżywająca małżeński kryzys z Markiem, obciążona pracą i opieką nad dziećmi nie będzie miała czasu, by o siebie zadbać. Aż wreszcie w kolejnych odcinkach "BrzydUli" 2 pojawią się niepokojące objawy wskazujące na jakąś chorobę, którą Ula pomyli z ciążą.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Mimo, że Ula upewni się, że nie zostanie matką, to jednak w 81 odcinku "BrzydUli" zgodzi się na rozmowę z Arturem, który także pozna jej wyniki badań krwi. Jak to możliwe? Ula podda się badaniom w przychodni gdzie były kochanek pracuje jako pediatra-alergolog. Lekarz będzie miał więc dostęp do tych wyników! I niestety po krótkiej analizie nie będzie miał dobrych wieści dla Uli.

Jak grom z jasnego nieba w 81 odcinku "BrzydUli" spadnie na Ulę diagnoza Artura. - Masz kiepską morfologię. Anemia...Bardzo niski hematokryt...

Były kochanek poradzi, żeby zatroszczyła się o swoje zdrowie, bo może się wpędzić w poważną chorobę. Niestety stres, brak snu i nawał pracy odbiją się na samopoczuciu i formie Dobrzańskiej. A gwałtowny spadek wagi, fakt, że niespełna rok temu urodziła dziecko pogorszą jeszcze jej stan.

Nie przegap: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

Nagle rozmowę Uli i Artura w 81 odcinku "BrzydUli" przerwie im telefon od Marka. Jak zareaguje Dobrzański na wieść, że jego żona znów spotyka się ze swoim byłym kochankiem, z którym dopuściła się zdrady? Najpewniej Ula ukryje przed nim spotkanie z Arturem. I tak ich sytuacja będzie beznadziejna, bo Marek zażąda rozwodu!

BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: x-news
BrzydUla 2 odc. 73. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 73. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem
Najnowsze