M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

M jak miłość, odcinek 1571: Szymek zobaczy jak Iza cierpi przez Michała. Tak Marcin pozna prawdę o zdradzie Izy?

2021-02-23 9:31

W 1571 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nadal nie powie Marcinowi (Mikołaj Roznerski) o tym co się stało w Krakowie między nią a Michałem (Paweł Deląg). Będzie cierpiała, nadal przekonana, że zdradziła Marcina z szefem skoro spędzili razem noc, a ona niczego nie pamiętała, bo ktoś odurzył ją narkotykami. Dramat Izy w 1571 odcinku "M jak miłość" zauważy Szymek (Staś Szczypiński). 6-letni syn Chodakowski powie ojcu, że mama po nocach płacze, bo stało się coś złego. Dzięki Szymkowi kłamstwa Izy wyjadą na jaw, a Marcin pozna prawdę o zdradzie?

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" Iza nadal będzie okłamywać Marcina w sprawie tego, co zaszło między nią i Michałem w Krakowie. Kilka razy będzie bliska przyznania się mężowi, że spędziła noc z Ostrowskim, ale zabraknie jej odwagi. Poza tym posłucha rady Anety (Ilona Janyst), która ostrzeże Izę, że jeśli powie Marcinowi o "zdradzie", to zniszczy swoją rodzinę. To przyjaciółka powstrzyma Chodakowską przed zrobieniem największej głupoty w życiu. Mimo to Marcin w 1571 odcinku "M jak miłość" wyczuje, że z żoną dzieje się coś złego, że coś przed nim ukrywa. Będzie podejrzewał najgorsze. Zwłaszcza po tym co usłyszy od Szymka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

Bo to 6-letni syn Izy i Marcina w 1571 odcinku "M jak miłość" zauważy, że jego ukochana mama jest bardzo smutna i ciągle płacze. Wspomni nawet ojcu, że widział w nocy jak Iza cierpi. Po tych słowach Chodakowski jeszcze bardziej zacznie się niepokoić o żonę, a ona nie powie, co ją gnębi. Spanikowana Iza zadzwoni znów do Anety, ta jednak poradzi jej, żeby nadal milczała.

Marcin w 1571 odcinku "M jak miłość" postanowi na własną rękę ustalić co się stało w Krakowie i dlaczego od powrotu ze służbowego wyjazdu z Michałem oraz Bosackim (Dariusz Kordek), jego ukochana jest przygnębiona, przybita i nie chce mu się zwierzyć ze swoich problemów. Wpadnie na pomysł, żeby wypytać Anetę co się dzieje z Izą. Pojedzie do kliniki, by porozmawiać z bratową. Wprost zapyta ją, czy wie coś o kłopotach Izy, ale ona oczywiście zaprzeczy.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy! Zobaczy seks taśmę z Michałem i uwierzy w zdradę żony

Z kolei Iza w 1571 odcinku "M jak miłość" wymyśli ohydne kłamstwo, żeby uśpić czujność Marcina. Oszuka ukochanego, że znów przeżywa traumę związana z psycholem Arturem (Tomasz Ciachorowski), który ją zgwałcił i chciał zabić. Wmówi mężowi, że jej fatalny stan psychiczny to wina Skalskiej (Agata Rzeszewska), ciotki Artura, którą spotkała w Krakowie i ta zrobiła jej awanturę!

- To nie była miła rozmowa... Oskarżyła mnie, że zniszczyłam Arturowi życie... Że przeze mnie nie może mu nawet świeczki na grobie zapalić, bo nie wie, gdzie jest pochowany... To było koszmarne. Cała trauma, to wszystko do mnie wróciło - wymyśli Iza w 1571 odcinku "M jak miłość". Nie będzie podejrzewała, że Marcin ją przechytrzy i sprawdzi wszystko u ciotki Artura.

M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1551. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
Najnowsze