M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohdynie go okłamuje

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohdynie go okłamuje

M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

2021-02-22 12:17

W 1571 odcinku "M jak miłość" do życia Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Rozbnerski) znów wkroczy ciotka Artura (Tomasz Ciachorowski), psychopaty, który zginął ponad rok temu. Iza sama będzie temu winna, bo Skalska (Agata Rzeszewska) pojawi się nieprzypadkowo. Właśnie ją Chodakowska wciągnie w swoje kłamstwa, by zmylić Marcina (Mikołaj Roznerski) i wyjaśnić swój zły stan psychiczny po powrocie z Krakowa. Ale Marcin nie da się oszukać, bo w 1571 odcinku "M jak miłość" sprawdzi swoją żonę. Dzięki Skalskiej odkryje, że Iza ohydnie go okłamuje, że wcale nie spotkały się w Krakowie! Co teraz zrobi Marcin?

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1571 odcinku "M jak miłość" Iza dalej będzie brnęła w swoje kłamstwa i nie przyzna się Marcinowi do zdrady z Michałem (Paweł Deląg)! Oczywiście, że spędziła noc ze swoim szefem, ale oboje byli naćpani i do niczego między nimi nie doszło. To Bosacki (Dariusz Kordek) wszystko ukartował. Jednak wyrzuty sumienia nie dadzą Izie spokoju. Do tego stopnia, że w 1571 odcinku "M jak miłość", że jej zachowanie zacznie coraz bardziej niepokoić Marcina. Nawet 6-letni Szymek (Staś Szczypiński) zauważy, że z mamą dzieje się coś złego.

Chodakowski tak tego nie zostawi. Ponieważ w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza nadal nie powie mu co ją tak gnębi, to Marcin wpadnie na pomysł, by wypytać o nią Anetę (Ilona Janyst). Słusznie podejrzewając, że żona Olka (Maurycy Popiel) coś wie. Zapyta wprost bratową, czy domyśla się jakie problemy ma Iza, ale Aneta zaprzeczy.

Aż wreszcie w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza wymyśli kolejne kłamstwo! Tym razem związane z psychopatą Arturem, który ją zgwałcił i chciał zabić oraz jego ciotką, także niezrównoważoną psychicznie Skalską. To na nią Iza zrzuci całą winę za to, co teraz się z nią dzieje.

- W Krakowie spotkałam przypadkiem ciocię Artura. To nie była miła rozmowa... Oskarżyła mnie, że zniszczyłam Arturowi życie... Że przeze mnie nie może mu nawet świeczki na grobie zapalić, bo nie wie, gdzie jest pochowany... To było koszmarne. Cała trauma  to wszystko do mnie wróciło... Przepraszam, że od razu ci nie powiedziałam... - z każdym słowem w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza coraz bardziej się pogrąży w oszustwach.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość, odcinek 1571 ZWIASTUN. Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje. Bosacki wyśle mu filmik z dowodem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Dramat dzieci Izy i Marcina po ich rozstaniu. Chodakowski nawet nie pożegna się z Szymkiem i Mają

W 1571 odcinku "M jak miłość" Marcin nie uwierzy Izie. W końcu po śmierci Artura raz na zawsze zamknęli ten tragiczny rozdział w ich życiu. Jak przystało na prawdziwego detektywa zacznie drążyć temat u źródła. Odezwie się do Skalskiej, żeby sprawdzić żonę. Wypyta ciotkę Artura czy spotkała się ostatnio z jego żoną.

- Kiedy ostatni raz widziałam Izę? Zdaje się, w sądzie... Tak, to było na ogłoszeniu wyroku... - przypomni sobie ciotka Artura. - Zamknęłam tę bolesną sprawę, nie chcę już do tego wracać... Artur był bardzo chory, wyrządził tyle zła... Ale nie można tego ciągle rozpamiętywać.

- Przepraszam, ale czy nie spotkała pani Izy mniej więcej dwa tygodnie temu w Krakowie? Przypadkowe spotkanie na ulicy? - dopyta jeszcze Marcin.- W Krakowie? W Krakowie nie byłam od lat... - usłyszy od Skalskiej. Tym samym w 1571 odcinku "M jak miłość" Marcin odkryje, że Iza cały czas go okłamuje.

M jak miłośc, odc. 1489: Iza (Adriana Kalska), ciotka (Agata Rzeszewska)

i

Autor: TVP/VOD
M jak miłość odc. 1571. ciotka Artura - Skalska (Agata Rzeszewska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. ciotka Artura - Skalska (Agata Rzeszewska)
M jak miłość odc. 1571. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1571. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze