M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

2021-06-30 9:15

Szok na planie "M jak miłość"! Okazuje się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) jednak nie jest jedyny! Mąż Izy (Adriana Kalska) ma sobowtóra! Aktor pokazał zdjęcie z łudząco podobnym do siebie mężczyzną. Są identycznie ubrani, a ich postura jest niemal taka sama. Marcin z "M jak miłość" prawdopodobnie będzie musiał nagrać scenę wypadku, bo na zdjęciu widać, że ma na nogach rolki, tak samo jak jego kaskader. Widocznie Roznerski nie jest w stanie wykonać pewnych scen sam. Jak wygląda sobowtór Marcina Chodakowskiego? Sprawdź!

Wypadek Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Potrzebny mu kaskader! 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin będzie miał wypadek! Trudno inaczej wytłumaczyć, że potrzebuje pomocy kaskadera, który jest łudząco do niego podobny! Chodakowski prawdopodobnie dozna urazu podczas jazdy na rolkach, bo obaj panowie pozują z nimi na nogach. Marcin i jego sobowtór są identycznie ubrani i mają niemal taką samą posturę ciała. Łączy ich również kolor włosów. 

Gdyby mężczyźni stanęli tyłem, zapewne w ogóle nie byłoby szans, by rozpoznać który jest który. Wzrost również ich łączy, więc kiedy jeden zacznie się poruszać na rolkach, na pewno nie będzie do rozpoznania. Marcina z "M jak miłość" chyba bardzo bawi ta sytuacja, bo na zdjęciu szeroko się uśmiecha. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin nie będzie miał lekko. Jego małżeństwo z Izą wciąż będzie wisieć na włosku. Do tego stopnia, że Chodakowska weźmie dzieci i wyjedzie do Grabiny. Właśnie wtedy będzie miała czas na przemyślenia. W końcu w "M jak miłość" kryzys stanie się na tyle poważny i bez wyjścia, że Marcin postawi żonie ultimatum. Powie, że albo ostro zaczną pracować nad małżeństwem, albo skończą na sali sądowej. Może do będzie przełom dla ich nadszarpniętej relacji. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Z planu "M jak miłość" wyciekają kolejne zdjęcia i wideo, że Iza i Marcin jednak wezmą się za siebie i zaczną się dogadywać. Stąd wypad na rolki, na który prawdopodobnie wybiorą się całą rodziną. Jak widać na zdjęciu Marcina z "M jak miłość" z sobowtórem, wyprawa nie skończy się dobrze. Gdyby było inaczej, Chodakowski nie potrzebowałby zastępstwa w scenie. Nie wiadomo jak poważny zdarzy się wypadek i jakie będzie miał konsekwencje. Możliwe, że właśnie ten moment będzie przełomowy dla Izy i Marcina. 

Najnowsze