M jak miłość. Maja i Szymek pogodzą Izę i Marcina? To będzie dla nich ostatnia szansa przed rozwodem

i

Autor: VOD TVP M jak miłość. Maja i Szymek pogodzą Izę i Marcina? To będzie dla nich ostatnia szansa przed rozwodem

M jak miłość. Maja i Szymek pogodzą Izę i Marcina? To będzie dla nich ostatnia szansa przed rozwodem

2021-06-29 10:47

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Iza (Adrianna Kalska) będzie miała już dość zachowania Marcina (Mikołaj Roznerski) i złoży pozew o rozwód! Chodakowski w końcu zrozumie, do czego doprowadziła jego chorobliwa zazdrość i chwyci się ostatniej deski ratunku. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej wykorzysta Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) i przy pomocy dzieci, spróbuje udobruchać wkurzoną Izę! Jednak czy nie za późno Chodakowski bierze się za ratowanie rodziny? Czy jego plan się powiedzie i uda mu się odzyskać żonę?

Marcin wykorzysta Maję i Szymka do ratowania małżeństwa z Izą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach emocji w wątku Izy i Marcina z pewnością nie zabraknie. Tak jak pisaliśmy – TUTAJ, według informacji zdobytych przez „Świat seriali” w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Iza będzie miała już dość zachowania Marcina i złoży pozew o rozwód! Niewinna Chodakowska dzielnie znosiła wybuchy zazdrości swojego męża, ale do czasu. W 1591 odcinku „M jak miłość” powiedziała dość i wyznała Marcinowi, że już dłużej nie mogą być razem, po czym wstała i wyszła z domu, trzaskając drzwiami. Wówczas nie dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się dalsze perypetie u Chodakowskich, jednak już wiadomo, że scen z ich udziałem w nowym sezonie „M jak miłość” z pewnością nie zabraknie!

Przypomnijmy, że kryzys w ich małżeństwie w „M jak miłość”  wybuchł po służbowym wyjeździe Izy do Krakowa. Wtedy Bosacki (Dariusz Kordek) uknuł podłą intrygę, do której wciągnął niczego nieświadomych Izę i Michała (Paweł Deląg), po to, aby zemścić się na Chodakowskich za rozpad jego małżeństwa. Okrutny plan się powiódł, gdyż Marcin wpadł w trans i ciągle oglądał zmontowaną seks taśmę swojej żony i jej szefa. Nie raz rzucał się z łapami na niewinnego Michała i wielokrotnie urządzał sceny zazdrości swojej żonie. Chodakowski nigdy nie potrafił zapomnieć, tego co się wydarzało i za wszystko obwiniał żonę, która w końcu dłużej nie wytrzymała, dlatego w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach posunie się do poważnego kroku!

Patrz też: M jak miłość. Tego o dzieciach Izy i Marcina nikt nie wiedział. Dopiero ich babcia ujawniła zaskakującą prawdę

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Marcin za radą Jakuba (Jakub Kwiatkowski) w końcu się opamięta i postara się zawalczyć o żonę! Chodakowski zobaczy, do czego posunęła go jego chorobliwa zazdrość i to, że nie potrafił zaufać własnej żonie, która przecież dla niego byłaby w stanie zrobić wszystko! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Marcin wyciągnie swojego asa z rękawa i jego kartą przetargową oczywiście będą Maja i Szymek! Chodakowski postara się udobruchać żonę i przekonać ją do zmiany decyzji, właśnie z pomocą uroczych dzieciaków z „M jak miłość”.  Mikołaj Roznerski wrzucił na swoją relację na Instagramie urocze wideo ze swoimi serialowymi dziećmi, które od ucha do ucha uśmiechają się do obiektywu! Ale to nie koniec, gdyż na wideo widzimy także Izę! To jedno z pierwszych nagrań, na których w końcu widzimy rodzinę Chodakowskich w komplecie! I to bez osób postronnych! Czy to oznacza, ze plan Marcina się powiedzie i Chodakowscy w końcu się pogodzą?

Zobacz także: M jak miłość. Brutalny atak na 6-letniego Szymka! Rzucili się na Stasia Szczypińskiego. Mikołaj Roznerski stanął w obronie dziecka

Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach starania rodziny i przyjaciół w końcu otworzą Marcinowi oczy? Czy Chodakowski w końcu zrozumie, ile ma do stracenia przez własną głupotę i zrobi wszystko, aby naprawić swoje błędy? Czy Maja i Szymek scalą rodzinę Chodakowskich? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: M jak miłość. Tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Pocieszy go nieprzyzwoita przyjaciółka Lilki?

M jak miłość na planie 1616 odcinek. Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie 1616 odcinek. Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość. Iza (Adrianna Klaska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Iza (Adrianna Klaska)
Najnowsze