M jak miłość. Iza wystąpi o rozwód! To już pewne! Marcin wyprowadzi się do Jakuba i zacznie walczyć

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza wystąpi o rozwód! To już pewne! Marcin wyprowadzi się do Jakuba i zacznie walczyć

M jak miłość. Iza wystąpi o rozwód! To już pewne! Marcin wyprowadzi się do Jakuba i zacznie walczyć

2021-06-28 20:49

Iza w "M jak miłość" po wakacjach 2021 złoży w sądzie pozew o rozwód. Taką informację podał "Świat Seriali", powołując się na przecieki z planu. Chodakowska (Adriana Kalska) będzie miała zdecydowanie dość histerycznych wahań nastrojów Marcina (Mikołaj Roznerski) i postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Mama Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) złoży pozew również po to, aby uporządkować sytuację w domu - niepewność jutra bardzo źle będzie wpływała na zdrowie i psychikę dzieci. Marcin wyprowadzi się ostatecznie do Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) w nowym sezonie "M jak miłość", a pozew Izy podziała na niego... otrzeźwiająco! I wygląda na to, że dzięki temu zacznie o żonę walczyć! Tylko czy nie za późno?

Iza "M jak miłość" złoży pozew o rozwód! Marcin otrząśnie się za późno?

Marcin w ostatnim sezonie "M jak miłość" kompletnie oszalał. Najpierw nabrał się na intrygę Bosackiego (Dariusz Kordek) i uwierzył w romans Izy z Michałem (Paweł Deląg). Oglądał w kółko "seks taśmy" spreparowane przez manipulanta i doszedł do przekonania, że jego ukochana żona jest mu niewierna. Jedyny błąd Izy polegał na tym, że starała się ukryć przed mężem akcję Bosackiego. I w sumie chyba miała rację, bo kiedy afera wyszła na jaw, mąż nie wsparł żony, tylko przeszedł do szaleńczego ataku! 

- Iza, ja naprawdę chciałbym ci wierzyć. Ale chyba już nigdy nie będę pewien tego, co się stało... Nie będę pewien... ciebie... - powiedział Marcin Izie w finale ostatniego sezonu "M jak miłość". 

Zobacz też: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!
m-jak-milosc-mikolaj-roznerski-przeszedl-szokujaca-metamorfoze-nie-uwierzysz-jak-wyglada-adriana-kalska-tez-sobie-to-zrobila-wideo

i

Autor: MTL Maxfilm m-jak-milosc-mikolaj-roznerski-przeszedl-szokujaca-metamorfoze-nie-uwierzysz-jak-wyglada-adriana-kalska-tez-sobie-to-zrobila-wideo

Iza bardzo się starała po tym wszystkim zadowolić męża w "M jak miłość". Gotowała, sprzątała, cała w uśmiechach i z autentyczną miłością wymalowaną na twarzy. Znosiła też w milczeniu jego nagłe wybuchy złości... Do czasu. 

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Iza dojdzie do wniosku, że nie ma najmniejszego sensu przeciągać tej sytuacji w nieskończoność. Nerwowa atmosfera w domu bardzo źle odbije się na dzieciach, a jak wiadomo dla Izy zawsze to one były najważniejsze.

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Iza poradzi się prawnika i złoży oficjalny pozew do sądu o rozwód. W tym samym czasie Marcin wyprowadzi się z domu, a sypiał będzie najczęściej u Jakuba. To właśnie przyjaciel po raz kolejny podejmie próbę dotarcia do rozumu Marcina, przebije się przez ogromne pokłady żalu i złości. 

- Jeszcze nie jest za późno - usłyszy Marcin od Jakuba w nowym sezonie "M jak miłość". - Przecież ty i Iza kochacie się na zabój! 

Niewątpliwie Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" będzie musiał zawalczyć o wszystko. Pozew o rozwód to będzie jasny sygnał, że cierpliwość jego żony się skończyła. I tak naprawdę będzie musiał zdobywać ukochaną Izę jeszcze raz, od początku. Czy wygra?  

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina
Najnowsze