M jak miłość. Tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Pocieszy go nieprzyzwoita przyjaciółka Lilki?

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość. Tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Pocieszy go nieprzyzwoita przyjaciółka Lilki?

M jak miłość. Tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Pocieszy go nieprzyzwoita przyjaciółka Lilki?

2021-06-27 21:20

Ostatni sezon "M jak miłość" dla Mateusza (Krystian Domagała) skończył się tragicznie. Jego niewierna żona Lilka (Monika Mielnicka) po wspólnym wyjeździe do Australii zdradziła go ze starszym i bogatszym wdowcem Ethanem Andersonem (Paweł Roman), a następnie zażądała rozwodu! Zrozpaczony Mostowiak nie widział już dla siebie miejsca w Grabinie i postanowił wyjechać. Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Mateusz znajdzie pocieszenie w rękach jej przyjaciółki Ali (Alicja Ostolska)? Jej wymowny komentarz wiele wyjaśnia!

Czy Ala uwiedzie Mateusza w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach i sprowadzi go z powrotem do Grabiny?

Wydawało się, że małżeństwo Lilki i Mateusza w "M jak miłość" jest idealne. Mostowiak bardzo kochał dziewczynę, dla której wszystko poświęcił. Bardzo wspierał ją po traumatycznym gwałcie, w wyniku którego Lilka zaszła w ciążę i zgodził się zostać ojcem nieswojego dziecka. Jednak w "M jak miłość" Lilka straciła ciążę, ale Mateusz na zawsze przy niej pozostał. Oświadczył się ukochanej i w 1512 odcinku "M jak miłość" wziął z nią ślub, a także wspierał jej rodzinę finansowo i mimo tego, iż się uczył, to po godzinach pracował w warsztacie Bartka (Arkadiusz Smoleński). Niestety, w wyniku nietrafnych interesów Uli (Iga Krefft), Bartek musiał sprzedać warsztat i Mateusz został bez pracy. Także Lilka straciła posadę w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek), ponieważ Zduńska po przyjeździe policji do lokalu już straciła cierpliwość do swoich młodych pracownic.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie skrywała mroczne tajemnice! Śmierć matki, bieda i uzależnienie zrobią z niej wrak człowieka

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka

Małżonkowie w 1580 odcinku "M jak miłość" postanowili wyjechać do Australii i zarobić parę groszy na własne mieszkanie w Polsce. Niestety wyjazd okazał się dla nich małżeństwa tragiczny, gdyż doprowadził do ich rozpadu. W Australii Lilka poznała starszego od siebie i bajecznie bogatego wdowca Ethana, z którym prędko się zaręczyła i porzuciła dla niego Mateusza, przy okazji bez skrupułów go poniżając, że nigdy nie osiągnie tyle, co Anderson! Lilka zażądała rozwodu, a gdy Mateusz zrozumiał, że ich małżeństwa nie uda się uratować, próbował nawet popełnić samobójstwo! Ostatecznie w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Mostowiak postanowił wyjechać z Grabiny, wysyłając Barbarze (Teresa Lipowska) pożegnalnego SMS-a. Niestety po odejściu Mateusza słuch po nim zaginie, tym bardziej, że załamany Mostowiak nie będzie nawet odbierał telefonów. Nestorka rodu będzie przeczuwała najgorsze, ale nie zapomni o wnuku! Wynajmie Marcina i Jakuba, aby pomogli odnaleźć zaginionego Mostowiaka! Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach im się to uda?

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2021. Tak wygląda nowe bistro Kingi po zmianach Franki! Duch Lucjana nadal obecny w Naszym Zielonym Sadzie – WIDEO

"M jak miłość" opublikowało na swoim Instagramie zdjęcie młodego Mostowiaka i spytało fanów, co ich zdaniem powinien zrobić Mateusz po zdradzie Lilki. Pod zdjęciem od razu pojawił się komentarz Alicji Ostolskiej, czyli serialowej Ali, która napisała "niech wraca prędko do Grabiny! tęsknimy". Czy to oznacza, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Mostowiak jednak wróci do Grabiny i znajdzie pocieszenie w ramionach nieprzyzwoitej Ali? Przypomnijmy, że w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Ala i Ewka (Jowita Chwałek) wyparły się niewiernej przyjaciółki i w geście solidarności z Mateuszem zerwały z nią wszelkie kontakty. Czy Ala postanowi wykorzystać tą sytuację i będzie starała się pocieszyć Mostowiaka?

Zobacz także: Dramatyczne sceny w M jak miłość! Kochanki Kamila wezmą się za łby! A to dopiero początek

Powiedzmy sobie szczerze, że niesforna Ala byłaby do tego zdolna. W "M jak miłość" dziewczyna ciągle jest nieszczęśliwa, gdyż do tej pory nie udało jej się uwieść Rafała (Jakub Kucner). Czy zatem w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej postanowi związać się z Mateuszem, aby się na nim zemścić? Pamiętajmy jednak, że Ala nie byłaby najlepszą kandydatką dla spokojnego Mostowiaka. Dziewczyna nie raz miała problem z alkoholem, gdzie na imprezach potrafiła dać nieźle popalić, a nawet w 1518 odcinku "M jak miłość" zdarzyło jej się urządzać libacje alkoholowe na plebanii u księdza (Maciej Damięcki)! Oprócz tego Ali po drodze z innymi używkami! To przecież ona podrzuciła Lilce narkotyki w 1522 odcinku "M jak miłość", aby zemścić się na niej, gdyż myślała, że to ona powiedziała Ewce, że to z nią zdradza ją jej chłopak Mikołaj (Jan Przanowski).

Czy zatem z taką dziewczyną mógłby związać się Mateusz? Czas pokaże, jednak wiemy jedno. Ala jest zdolna do wszystkiego i w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej może uwieść Mostowiaka i sprowadzić go z powrotem do Grabiny!

Patrz także: M jak miłość. Marcin i Jakub odkryją przerażającą prawdę o Mateuszu? Ruszy śledztwo, a Barbara przewidzi najgorsze

Najnowsze