Dramatyczne sceny w M jak miłość! Kochanki Kamila wezmą się za łby! A to dopiero początek

i

Autor: Instagram Dramatyczne sceny w M jak miłość! Kochanki Kamila wezmą się za łby! A to dopiero początek

Dramatyczne sceny w M jak miłość! Kochanki Kamila wezmą się za łby! A to dopiero początek

2021-06-18 16:30

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach będziemy świadkami naprawdę dramatycznych wydarzeń! Kochanki Kamila (Marcin Bosak) skoczą sobie do gardeł, a na planie poleje się krew! Melania Grzesiewicz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jej posiniaczoną rękę! A to jeszcze nie koniec problemów! Komu w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej będzie zależało na pozbyciu się Anity? Czy to dawne kochanki z przeszłości postanowią pozbyć się konkurencji? A może to wyrodna matka Poli (Ewelina Kudeń-Nowosielska) rzuci się na Anitę z pięściami?

Kochanki Kamila pobiją się w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach sporo będzie się działo w wątku Kamila i Anity.  Przede wszystkim para bardzo się do siebie zbliży, a nawet po raz pierwszy pójdą razem do łóżka! Już w 1593 odcinku „M jak miłość” Anita po szczerym wyznaniu adwokata zaczęła patrzeć na niego łagodniejszym okiem, jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Anita i Kamil pójdą na całość i wylądują razem w łóżku! Niestety upojne chwile nie potrwają długo, gdyż do Kamila wrócą demony przeszłości! Tuż po seksie z Anitą w nowym sezonie „M jak miłość” do jego drzwi zapukają dawne kochanki Gryca! Kobiety będą w szoku, gdy w środku zobaczą gołą Anitę, okrywającą się wyłącznie ręcznikiem! Czy kobiety spróbują rozwalić związek ich byłego kochanka z Anitą i rzucą się na sekretarkę z pięściami? A może to kto inny postanowi pozbyć się Anity?

Patrz też: Totalna metamorfoza Kamila z "M jak miłość"! Nie uwierzysz, jak Marcin Bosak teraz wygląda - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w życiu Kamila ponownie pojawi się Weronika, która za wszelką cenę będzie walczyć o córkę, którą w poprzednim sezonie podrzuciła Grycowi jak rzecz, gdyż przeszkadzała jej w nowym życiu z kochankiem. Po tym wszystkim w ogóle nie interesowała się małą Polą i tylko zwodziła córkę! Jednak wyrodna matka w końcu przypomniała sobie o Poli i w 1576 odcinku „M jak miłość” przybyła do domu Gryca i zażądała spotkania z córką. Oczywiście, Kamil do tego nie dopuścił, jednak Weronika powiedziała mu, że nie odpuści i zamierza walczyć o Polę. Już w kolejnym 1577 odcinku „M jak miłość” próbowała porwać swoją córkę, jednak dzięki spostrzegawczości Anity do tego nie doszło! Wówczas była kochanka Gryca próbowała zrobić z sekretarki psychopatkę, gdyż zauważyła, jak bliskie relacje łączą jej córkę z Anitą! Wówczas plan Weroniki się nie powiódł, jednak kobieta zapowiedziała Kamilowi, że tak łatwo nie odpuści i wróci w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej i to ze zdwojoną siłą!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Franka pogodzi się z upartym stryjem! Kwestie spadku pójdą w zapomnienie?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Weronika postanowi zemścić się na Anicie i siłą spróbuje odebrać jej swoją córkę? Bardzo możliwe, gdyż mama Poli zjawi się już 1599 odcinku „M jak miłość” po wakacjach i ponownie zjawi się w domu Gryca już pod nowym adresem. Kamil tak jak wcześniej nie odda jej córki i wypowie jej otwartą wojnę! Jednak Weronika chyba zbyt mocno weźmie te słowa do serca i w nowym sezonie „M jak miłość” rzuci się na Anitę? Melania Grzesiewicz wrzuciła na swoją relację na Instagramie krótkie wideo, na którym widzimy jej ucharakteryzowaną całą posiniaczoną rękę! Serialowa Anita sama podgrzała atmosferę i podpisała ten filmik „Nowy sezon M jak miłość będzie ciekawy”.  

Spójrz również: Gwiazdy M jak miłość ujawniły, jakie relacje łączą je poza planem! W serialu Ewka i Ala się przyjaźnią, a jak jest naprawdę?

Czy Weronika już do reszty oszaleje i nie cofnie się przed niczym byleby odzyskać Polę w nowym sezonie „M jak miłość”? Przypomnijmy, że Pola bardzo przywiązała się do Anity, którą traktuje jak prawdziwą mamę. Sama wyznała Kamilowi, że chciałby, aby jej tata związał się z Anitą i żeby stworzyli prawdziwą rodzinę, zaś jej prawdziwa mama mogłaby ich czasem odwiedzać. Czy widząc przywiązanie swojej córki do Anity, Weronika zdecyduje się na zdecydowany krok? Czy pozbędzie się Anity i odbierze Kamilowi córkę? A może to dawne kochanki postawią wyeliminować rywalkę i wkupić się w łaski Gryca? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Jednak już wiemy, że zapowiada się on ekscytująco!

Patrz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Żebraczka Majka wyłudzi od Franki pracę, żeby być bliżej Pawła

M jak miłość po wakacjach 2021. Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Anita (Melania Grzesiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze