M jak miłość, odcinek 1577: Chore zagrania matki Poli. Tak Weronika załatwi Kamila i zrobi z Anity psychopatkę - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1577: Chore zagrania matki Poli. Tak Weronika załatwi Kamila i zrobi z Anity psychopatkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1577: Chore zagrania matki Poli. Tak Weronika załatwi Kamila i zrobi z Anity psychopatkę - WIDEO

2021-03-23 20:49

W 1577 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) da popis! Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) połączą siły, by Pola (Hanna Nowosielska) nie dowiedziała się, że biologiczna matka chce się z nią zobaczyć. Mała dziewczynka ledwo doszła do siebie po porzuceniu przez Weronikę, a ona wraca i będzie chciała załatwić Gryca. W 1577 odcinku "M jak miłość" wyrodna matka Poli będzie śledzić córkę, wydzwaniać, aż w końcu zrobi z Anity psychopatkę! Tego będzie za wiele. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1577 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie wiedział, że Weronika nie odpuści. Kobieta wydzwania do niego praktycznie cały czas i ubzdurała sobie, że koniecznie chce nawiązać kontakt z dzieckiem. Nie pamięta chyba, że przecież sama się wyparła małej Poli! W "M jak miłość" dojdzie do tego, że wyrodna matka dziewczynki będzie koczować pod domem Gryca i kiedy on wsadzi córkę do auta i odjedzie, ona każe kierowcy za nimi jechać! To tylko pierwsze kroki, które poczyni Weronika. Potem mocno oberwie się Anicie, która przecież opiekuje się Polą i ją pokochała. 

Przeczytaj: M jak miłość. Klątwa Mostowiaków. Marek i Ewa wyjechali, a teraz kolejne osoby znikają za granicą!

M jak miłość, odcinek 1577: Kamil nie pozwoli Weronice zabrać Poli. Ukryje przed córką, że jej matka wróciła - WIDEO

W 1577 odcinku "M jak miłość" Anita zauważy Weronikę pod domem Kamila, nie pozwoli dziewczynce wysiąść i odjedzie. Matka dziecka wyładuje swoją wściekłość na Kamilu, kiedy tylko ten podjedzie pod dom.

- Była tu ta twoja nowa kobieta. Przyjechała razem z Polą, ale nawet nie wysiadła z samochodu. Uciekła przede mną, rozumiesz? Kamil, z kim ty się zadajesz? - rzuci ostre słowa Weronika. 

- Możemy porozmawiać w domu?

- Sorry, ale ona chyba jest jakaś nienormalna - podsumuje w chamski sposób była partnerka Gryca. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1579: Pijacka burda w bistro Kingi! Lilka wyleci na bruk! Wszystko przez chorą miłość Ali do Rafała

W 1577 odcinku "M jak miłość" Weronika wreszcie dopnie swego, bo rozwścieczy Anitę i wymusi na Kamilu rozmowę.

- Składasz jej obietnice, robisz jej nadzieje, a potem nie przyjeżdżasz. Nawet potem nie dzwonisz. (...) Weronika, to nie jest dla Poli dobre, ona nie wie dlaczego pojawiasz się i znikasz, dlaczego milczysz! - wrzaśnie Gryc.

- Ty myślisz, że możesz dyktować mi warunki? To nie ty będziesz o tym decydował co jest dla Poli dobre, a co nie - kobieta również nie pozwoli sobie na to, by ktoś ją pouczał.

Wygląda na to, że nie ma szans, by Kamil i Weronika z "M jak miłość" się dogadali. Niestety trzeba jednak przyznać, że kobieta jest bardzo uparta i może ostro zaszkodzić byłemu kochankowi i Anicie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze