Gwiazdy M jak miłość ujawniły, jakie relacje łączą je poza planem! W serialu Ewka i Ala się przyjaźnią, a jak jest naprawdę?

i

Autor: MTL Maxfilm Gwiazdy M jak miłość ujawniły, jakie relacje łączą je poza planem! W serialu Ewka i Ala się przyjaźnią, a jak jest naprawdę?

Gwiazdy M jak miłość ujawniły, jakie relacje łączą je poza planem! W serialu Ewka i Ala się przyjaźnią, a jak jest naprawdę?

2021-06-18 10:26

Gwiazdy „M jak miłość” zdradziły, jak dogadują się poza planem serialu! Jowita Chwałek, czyli serialowa Ewka oraz Alicja Ostolska, czyli Ala chętnie dzielą się na Instagramie zdjęciami, z których jednoznacznie wynika, co łączy je poza serialem! W „M jak miłość” Ewka i Ala do niedawna razem z Lilką (Monika Mielnicka) były najlepszymi przyjaciółkami, które zawsze mogły na siebie liczyć. Po tym, co zrobiła Lilka przyjaciółki się jej wyrzekły i stanęły po stronie Mateusza (Krystian Domagała), jednak ich przyjaźń przetrwała! A jak jest w rzeczywistości?

Jowita Chwałek i Alicja Ostolska zdradzają, jakie relacje łączą je poza planem "Barw szczęścia"!

W „M jak miłość” przyjaźń Ali i Ewki jest nierozerwalna! Do niedawna do ich grona należała także Lilka, jednak przyjaciółki odwróciły się od niej, gdy ta w Australii znalazła sobie starszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman) i poleciała na jego kasę tym samym zostawiając biednego Mateusza, który tyle dla niej zrobił! W ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” Ala i Ewka wyrzekły się niewiernej koleżanki i w geście solidarności z Mostowiakiem zerwały z nią wszelkie kontakty.

Przyjaźń Ali i Ewki w „M jak miłość” przetrwała nawet najgorsze. Przypomnijmy, że Ala odbiła Ewce jej chłopaka Mikołaja (Jan Przanowski) i niczym nie zdradziła się, gdy przyjaciółka wypłakiwała się na jej ramieniu. To z SMS-a w jej telefonie Ewka dowiedziała się, że to Ala jest dziewczyną, którą zafascynował się jej chłopak! Wówczas w 1522 odcinku "M jak miłość" dziewczyny nieźle się pokłóciły, jednak ich przyjaźń udało się uratować. Po skończeniu szkoły przeprowadziły się do Warszawy, gdzie pracowały w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek). Dziewczyny nie traktowały tej pracy na serio, jednak Kinga początkowo przymykała na to oko, ale w końcu miarka się przebrała i po szalonej imprezie w lokalu i przyjeździe policji Zduńska w 1579 odcinku „M jak miłość” wyrzuciła je z bistro! Skruszone za stawiennictwem Franki (Dominika Kachlik) wróciły do pracy w Naszym Zielonym Sadzie, gdzie sprawiły wrażenie, że w końcu wydoroślały i te ich wybryki już się nie powtórzą!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Jak się okazuje w życiu prywatnym poza planem „M jak miłość” dziewczyny również mocno się przyjaźnią! Bardzo często spędzają wspólnie czas poza planem i świetnie się dogadują, a nawet wspólnie podróżują! Lubią się też chwalić swoimi wspólnymi zdjęciami na Instagramie, które dość wymownie podpisują „Koleżanki”. Jak widać Jowita Chwałek i Alicja Ostolska wyniosły z „M jak miłość” coś więcej – przyjaźń, która trwa nie tylko w serialu, ale również, gdy zgasną światła!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Pola wyprze się własnej matki. Będzie błagała Anitę, żeby zastąpiła podłą Weronikę

Jak potoczą się dalsze losy Ali i Ewki w „M jak miłość”? Czy dziewczyny tym razem sprawdzą się w nowym bistro Kingi i już jej nie zawiodą? Czy Franka weźmie je w obroty? Czy Ala w końcu zapomni o przystojnym Rafale (Jakub Kucner) i zwiąże się z kelnerem (Mateusz Rumiński)? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Jednak na ten moment wiemy jedno! Przyjaźń dziewczyn zarówno w „M jak miłość”, jak i poza planem na pewno przetrwa!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2021. Ojciec Lilki wróci do życia Banachów! Czy Jacek pomoże ściągnąć do domu wyrodną córkę?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze